Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa mora da se šalite!!! najbolja burza za male investitore! definitivno i nadaleko!

Ovo je sličilo na burzu cca 2008 / 2009, kad sam se ja aktivno uključio.

Od onda kreće downward spiral i nema naznaka kad ce se konačno zaustaviti.

razlika je samo sto smo 2008 padali sa 5300 a sad smo na koliko 1688 pa bez Ine smo negdje cca 1560 bodova


pa mora da se šalite!!! najbolja burza za male investitore! definitivno i nadaleko!

potpisujem

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Dok god imamo kreditni rejting tipa “smece” i ovakvu vladu koja ignorira HNB i zaduzuje strahovito zemlju,nema boljitka!
Suzdrzati se od ulaganja do okoncanja izbora ,a onda oprezno(ako dode do promjene)razmisliti story dalje!!!

Zaustavljeno trgovanje?!

crko HT

problemi su sa mrežom ht-a od jutrios, to bi moglo biti razlogom .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

A sa vipom par dana. Možda kakav imigrant sa velikiom kupnjom( od 10.000 eura..hhahah) srušio sustav.

jučer su neki grdili burzu i evo danas se skroz pokidala

gle, nisam ni skužio da je blokirano trgovanje jer ovako je i inače kad ZSE kao radi [emo_zloban]

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

HT je odlučio da neće još jednom dotaknuti minimum i isključio internet burzi:D Ma svugdje se može pročitati o problemima s mrežom, navodno da ni DUZS ne funkcionira najbolje..izgleda da im je nešto generalno štucnulo..

Mislim da je privremena obustava zbog pada sustava u cijeloj Hrvatskoj

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

idem ja složiti oglas za Njuškalo, ovo se pre često događa kod nas


gle, nisam ni skužio da je blokirano trgovanje jer ovako je i inače kad ZSE kao radi [emo_zloban]

Strgo sam se od smjeha kad sam ovo pročitao!!!![emo_smijeh]

New Report

Close