Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Polako kolega avax, treba pričekati što će biti sa Švicarcima, tu se krije 8 milijardi kuna.

a kaj mislite kaj bu? do izbora nikaj, prašina se digla, kompromis za nekoliko mjeseci, eventualne nagodbe. u protivnom tužbe protiv države koje će banke dobiti.
8 banaka je puno jače u strasburu od rh! nažalost!

osim KODT,HUPZ,LKPC naveo bi i POdravku koja se jako dobro brani kao i ATGR

Adris vrijedi ove pare ali poradi dividende ocekujem usko grlo u ponedjeljak i novi pad Crobexa

Ovo nema veze sa pameti a namjerno izlaze strani fondovi ili fizicke osobe sva sreca da nisu znatnije prisutni kako kobne 2008 godine pa i ovaj pad ako i potraje nece dalje od nekih po meni 300 bodova a stranci neka prodaju sa minusom i nek kupuju po Americi firme sa p/e na 60 i vise i sad da vas nezamaram

ako je vama ZSE ovih par dionica koje se nekako još drže jer ih brane fondovi (veliko je pitanje do kad će i one), nemamo više o čemu pričati.

Ignore: KressoM, delux

Ljudi kupe BLJE, ZVZD, INGR, PTKM, ATPL… i onda kukaju tu po forumu kako je ovo močvara i kako ništa ne valja. Ima dobrih još dionica osim ovih koje sam naveo, evo mogli ste zaraditi na MIVA, JMNC, samo ih treba naći.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

dok ne prođe ova tutnjava oko izbjeglica, samo okorjeli optimista, može dalje ulagati u ovu žabokrečinu, gdje Pončo i Toro (odrediti po vlastitom izboru, po meni su to Milanović i Lalovac)) vode glavnu riječ u državi

bravo molleru, čista petica!!!


dok ne prođe ova tutnjava oko izbjeglica, samo okorjeli optimista, može dalje ulagati u ovu žabokrečinu, gdje Pončo i Toro (odrediti po vlastitom izboru, po meni su to Milanović i Lalovac)) vode glavnu riječ u državi

ja već 15 dana nemam otvoren niti jedan kupovni nalog na ZSE…..dok ne prođu izbori, dok ne završi kaos oko izbjeglica, dok se ne formira nova vlada i izađe s novim proračunom itd., a to znači – već smo u idućoj godini. tako da ove godine na ZSE nema smisla ulagati…a još kad počne oporezivanje (sve rjeđe) dobiti na ZSE od 01.01.2016. [emo_vrtimise]

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

belupo, kad/ako prođu sve neizvjesnosti, proći će i ovakve cijene.

Dok prodju neizvjesnosti, dobar dio nas ce se oprostiti s burzom i naći neku pametniju zanimaciju u zivotu, a i način za barem sačuvati ono što smo uspjeli izvući na vrijeme.


belupo, kad/ako prođu sve neizvjesnosti, proći će i ovakve cijene.

čuj, te spike očajnika slušam zadnjih 6 godina! što se od onda ovdje promijenilo? to da je sada 90% dionica još niže!…a kraj padu se ne nazire! DAX opet tone, sad je u minusu preko -3%! [emo_vrtimise]

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

belupo, to je logicno da se kraj padu ne nazire… jer kad bi znali di je kraj onda bi sad svi prodavali, a u trenutku tog kraja pada kupovali.

ako mislite da je jeftino, kupujte.
ako mislite da je skupo, prodajte.
inace probajte mirovati… ne raditi nista… blaise pascal je jos prije 350 godina zakljucio da je to najveci covjekov problem, da to ne moze.

ne znam sto bih vam jos savjetovao… aha, znam: mene graham smiruje.
i trenutno dreman.

Koja je ovo usra.na burza!Pa to nije normalno!

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

New Report

Close