Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

cini mi se da danas opasno potezemo prema gore, ispravite me u 16h… [cool]

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Plavi, barbastari, gdje su komentari vezani za LKPC ???

Ide li dokapitalizacija, dokupljujete li, ide li to up ili ste se davno iskrcali ? [lol]

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Plavi, barbastari, gdje su komentari vezani za LKPC ???

Ide li dokapitalizacija, dokupljujete li, ide li to up ili ste se davno iskrcali ? [lol]


nemojte mi plavog zezat, nedavno magma, jucer optima danas ingra sve imaju svoje svetle trenutke pa tako ce i LKPC odlatit kad to lukovic veli…
nem,a to veze s dokapitalizacijom, poslovanjem ili sl.

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


gdje su komentari vezani za LKPC ???

Ide li dokapitalizacija, dokupljujete li, ide li to up ili ste se davno iskrcali ? [lol]

Vaš link
Vaš link
Vaš link

Strateško određenje Uprave je okretanje core-businessu, pa je slijedom toga ove godine prodana Luka Ploče-Gradnja, a u planu je prodaja i ostalih ovisnih društava, koja ionako ne iskazuju dobit. Ovih dana tvrtka je sa slovenskim Petrolom potpisan ugovor o dugoročnom najmu skladišta derivata, koja tek trebaju biti izgrađena. Upravljanje kompanijom može se ocijeniti izuzetno konzervativnim budući da Luka Ploče ima svega 50-akmilijuna obveza, a novčana sredstva na računu premašuju te obveze u posljednjih nekoliko godina.Najvjerojatnije se i uprava priprema za privatizaciju kako bi i vlastitim sredstvima mogla podmiriti barem dio budućih investicija u proširenje.
vjesnik.hr

Ovo su , uglavnom, sve poznate materijalne činjenice pa prema tome…što misliš kolega, ide li dokapitalizacija LKPC ili ti kolege to trebaju nacrtati?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


http://seebiz.eu/hr/fondovi/mirovinski/sdp-bi-drugi-mirovinski-stup-povecao-s-pet-na-devet-posto,92526.html

To bi onda znacilo 80% povecanje raspolozivih sredstava MF-ova (naravno, uz ostale neizmjenjene uvjete, tipa porast nezaposlenosti….). Naravno, fondovi bi tu lovu MORALI utuci u ovu burzicu. Ili ipak ne? [rolleyes]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

Dobro jutro,pa kakav je tu promet ljudi,dajte malo jači bid da pljusnem tih 15% [lol]

Zanimljiv certifikat.

Vaš link

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Ovo su , uglavnom, sve poznate materijalne činjenice pa prema tome…što misliš kolega, ide li dokapitalizacija LKPC ili ti kolege to trebaju nacrtati?

Smisao mojeg posta je bila zafrkancija, a ne ozbiljna diskusija. Cijena LKPC je trenutno u banani, pa sam iz tog razloga prozvao plavog i barbastarog, da se jave u trenutku kada im njihova omiljena dionica "lagano" tone.
S druge strane se moja omiljena dionica već danima "lagano" bilda ! [cool]

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Ptkm preko 160
A prije par tjedana sam vam fino napisao na 130 da treba kupiti ptkm, ( cisti "kapendhendl" )

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Ptkm preko 160
A prije par tjedana sam vam fino napisao na 130 da treba kupiti ptkm, ( cisti "kapendhendl" )

da sam slusao, sad bih prodavao, idem zid priblizit glavi…vrijedi kolega i za iduci put…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0


Ptkm preko 160
A prije par tjedana sam vam fino napisao na 130 da treba kupiti ptkm, ( cisti "kapendhendl" )

Ako je kapendhendl onda bi target mogao biti oko 190.

Nije bolest sve što boli

dirigirano cjeđenje se nastavlja…….odoh kosit travu…..pozdrav

http://seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/clinton-josipovicu-mogu-dovesti-investitore-u-hrvatsku,92544.html

Obzirom da je u SAD – EU lagano završila euforija, i možemo očekivati skoru korekciju, ZSE kao da je već tu korekciju počeo odrađivati, što se vidi po mršavom obujmu trgovanja i Crobiju.

Može li neko naslutiti koliki će prometi biti za jedan mjesec!?Kako tržište diše, vjerojatno oko 2 – 3 mile
Hoće li neko od investitora imati interes uopće pratiti ovaj crobi

[bye]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

najjači su mi ovi šta viču da je tržište precijenjeno vani a pogotovo u nas a svaki dan se lagano raste…..
lagano ali raste…a to je ono što najviše volim…

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

New Report

Close