Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zašto burza danas ne radi?


Zanimljivo je da još nisam uspio pročitati da li je netko upisao Fima Proprius do sada. Plan upisa je bio 100 mil kuna, a upisali su 200. Anyone?!?[smiley2]

štaš upisivati kada će vjerovatno biti ispod 100,00 kn na burzi … a kad krene … onda ćemo kupovati, a ne upisivati …

I love the Smell of Profits in the Morning


Zašto burza danas ne radi?

Zato kaj je jos socijalizam duboko u nasem mentalitetu.


Zašto burza danas ne radi?

Ma radi, ali ona Sarajevska.

Krupne glasine nastaju od sitnih šaputanja.


tenkista: ” Zašto burza danas ne radi? ” Zato kaj je jos socijalizam duboko u nasem mentalitetu.

koliko se ja sjećam Uskrs nisi niti smio slaviti u ‘socijalizmu’ a kamoli ne raditi

nema mi druge nego se zae..ti

štaš upisivati kada će vjerovatno biti ispod 100,00 kn na burzi … a kad krene … onda ćemo kupovati, a ne upisivati …


Nekako imam špurijus da će se ovdje stvari malo drugačije razvijati, za razliku od ostalih nekretninskih fondova…
A možda i griješim…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Alien:

tenkista: ” Zašto burza danas ne radi? ” Zato kaj je jos socijalizam duboko u nasem mentalitetu.

koliko se ja sjećam Uskrs nisi niti smio slaviti u ‘socijalizmu’ a kamoli ne raditi

I ja se toga sjecam, no moje povezivanje ovog sa socijalizmom cilja na povezivanje praznika i nabrijavanje neradnih dana koje datira iz tog doba [smiley2]


fazan: ” štaš upisivati kada će vjerovatno biti ispod 100,00 kn na burzi … a kad krene … onda ćemo kupovati, a ne upisivati … ” Nekako imam špurijus da će se ovdje stvari malo drugačije razvijati, za razliku od ostalih nekretninskih fondova… A možda i griješim…[smiley2]

A možda su u šumi …[smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

Čudi me da mi je post na inv.fondovima odmah prošao pa da vidim da li će i tu. Sorry na smetnji.

Koliko čujem danas čemo lijepo potegnuti – prema gore naravno.
Obratiti pažnju na VART, INGR, HDEL , HUPZ, ZABA.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Koliko čujem danas čemo lijepo potegnuti – prema gore naravno. Obratiti pažnju na VART, INGR, HDEL , HUPZ, ZABA.[smiley2]

vidjet cemo… HUPZ i INGR bi mogli
[smiley1]

Pretpostavka je majka svih zaj***


Koliko čujem danas čemo lijepo potegnuti – prema gore naravno. Obratiti pažnju na VART, INGR, HDEL , HUPZ, ZABA.[smiley2]

PA closing nekih od njih je bio po bidu pa ce sigurno danas ici gore.
Hmmmm..
Pokusat cu uhvatiti HDEL ali nist od toga mislim…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Da mi je znati gdje ste vi genijalci bili dok je HDEL bila na 400kn, spavali zimski san ili što ? Tako ćete i Mmtz kupovati tek kad proda svoje dionice Ingre, revalorizira imovinu, izda obveznice – vjerovatno na cijeni od 250k, hi,hi,hi[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Da mi je znati gdje ste vi genijalci bili dok je HDEL bila na 400kn, spavali zimski san ili što ? Tako ćete i Mmtz kupovati tek kad proda svoje dionice Ingre, revalorizira imovinu, izda obveznice – vjerovatno na cijeni od 250k, hi,hi,hi[smiley2]

Prerano prodao kolega, prerano pa sada hvatam dok se moze…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

KuciloOro:

Da mi je znati gdje ste vi genijalci bili dok je HDEL bila na 400kn, spavali zimski san ili što ? Tako ćete i Mmtz kupovati tek kad proda svoje dionice Ingre, revalorizira imovinu, izda obveznice – vjerovatno na cijeni od 250k, hi,hi,hi[smiley2]

Prerano prodao kolega, prerano pa sada hvatam dok se moze…

Znači prerana kapitalizacija, je li? Hajde to mogu razumjeti ( za razliku od ponašanja ovih koji su tek nedavno čuli za HDEL )[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

New Report

Close