Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


hahahaha. KAd cijena raste ludilo. Cim malo padne sa mizernim prometom onda je korekcija. hahahaha. Opet ponavljam. S obzirom na FI VART je jedna od najboljih udavaca. I opet cu reci. Dosta firmi je razocaralo sa FI. Vart prvi put ispegleo gubitke. Ogroman brand, vrijedne nekretnine, bla bla bla. Drzim i ne namjeravam prodati. Ako padne na 180 onda mozes reci da je korekcija. Sada smo jos uvijek puno vise nego sam ja ulazio pa se ne zabrinjavam

Baš gledam jednu dionicu koja je bila iznimno podcijenjena i nitko ju nije kupovao, kada je skočila tri-pet puta sada je svi žele. Inače fondovi ulaze u dionicu kada se stvori odgovarajuća likvidnost, zar ne?

Upravo tako…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

ne uvijek. evo jučer je jedan fond ušao u vrlo nelikvidnu dionicu. pa oni će ju napraviti likvidnom…[smiley1]


ne uvijek. evo jučer je jedan fond ušao u vrlo nelikvidnu dionicu. pa oni će ju napraviti likvidnom…[smiley1]

Da nije Tehnomont, Pula?[smiley1]

cayman006:

ne uvijek. evo jučer je jedan fond ušao u vrlo nelikvidnu dionicu. pa oni će ju napraviti likvidnom…[smiley1]

Da nije Tehnomont, Pula?[smiley1]

Nije, u jednu drugu i to u jednoj transakciji.


mauricije: ” cayman006: ” ne uvijek. evo jučer je jedan fond ušao u vrlo nelikvidnu dionicu. pa oni će ju napraviti likvidnom…[smiley1] ” Da nije Tehnomont, Pula?[smiley1] ” Nije, u jednu drugu i to u jednoj transakciji.

Pretpostavljam da nećeš reći o kojoj je dionici riječ…[smiley6]

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...

cayman006:

mauricije: ” cayman006: ” ne uvijek. evo jučer je jedan fond ušao u vrlo nelikvidnu dionicu. pa oni će ju napraviti likvidnom…[smiley1] ” Da nije Tehnomont, Pula?[smiley1] ” Nije, u jednu drugu i to u jednoj transakciji.

Pretpostavljam da nećeš reći o kojoj je dionici riječ…[smiley6]

Ma hoce. Reci ce on. Ak nista drugo a ono barem na PM. Jelda caymane? [smiley2]


mauricije: ” mmstanic: ” ali ne znam zašto,ali mislim da će biti likvidnija na 300 kn…[smiley2] ” Tako ti to uvijek biva, mislim s likvidnošću, veća cijena, veća likvidnost. ” hahahaha. KAd cijena raste ludilo. Cim malo padne sa mizernim prometom onda je korekcija. hahahaha. Opet ponavljam. S obzirom na FI VART je jedna od najboljih udavaca. I opet cu reci. Dosta firmi je razocaralo sa FI. Vart prvi put ispegleo gubitke. Ogroman brand, vrijedne nekretnine, bla bla bla. Drzim i ne namjeravam prodati. Ako padne na 180 onda mozes reci da je korekcija. Sada smo jos uvijek puno vise nego sam ja ulazio pa se ne zabrinjavam

Slažem se…

Kupio sam po 140, pa još malo po 155, pa po 172, a i danas sam još dokupio.
[smiley1]

Čekam HEP....

pa proučite koja je to jučer nelikvidna dionica imala par tisuća dionica u jednoj transakciji i dobit ćete odgovor.

DKVS???
Ali tamo vec jesu fondovi.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


pa proučite koja je to jučer nelikvidna dionica imala par tisuća dionica u jednoj transakciji i dobit ćete odgovor.

…Jadran tvornica carapa [smiley11]…kladim se u veceru u Plavom podrumu [smiley2]…moje povecalo ne grijesi [smiley1]…

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]

Zahvaljujem onome koji mi je prodao PBZ ispod 1400 kn za vrijeme ne znam ni ja koje krize.
Hvala na drugoj prilici kad sam vec onaj prvi rast propustio 🙂

I love this game

cayman006:

pa proučite koja je to jučer nelikvidna dionica imala par tisuća dionica u jednoj transakciji i dobit ćete odgovor.

…Jadran tvornica carapa [smiley11]…kladim se u veceru u Plavom podrumu [smiley2]…moje povecalo ne grijesi [smiley1]…

Svaka čast…onaj s kim si se kladio duguje ti večeru.

Zanimljivo je da još nisam uspio pročitati da li je netko upisao Fima Proprius do sada.
Plan upisa je bio 100 mil kuna, a upisali su 200.
Anyone?!?[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


…onaj s kim si se kladio duguje ti večeru.

…nazalost, nije bilo hrabrih…[smiley11]

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]

New Report

Close