Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa ne mislite valjda ozbiljno? Ovo je bila ironija o urušavanju! btw. i ja imam dionica Varteksa, a ovo na VArteksu i BELJU čini mi se sve više pogodnim za dokup, jer trend samo što se nije okrenuo?!

Slažem se, samo mi nije jasno tko to toliko izlazi na Belju, malo, malo pa neki veći nalog na prodaji, tako je i urušio cijenu.
A Varteks, još se nisu ispucali ovi maleni, jučer je bila dobra vijest, tržište nije reagiralo, sljedeća vijest vezana uz Varteks će biti vrlo vjerojatno izvješće. Dok ovo pišem opet veliki igrač napušta Varteks po 176 kuna. [smiley1]


ja lupam glavom o zid jer sam mogao dokupiti danas i uštedjeti 5%, a ne jučer po 183.

pravilo dokupa prema Grahamu je da se nikad u komadu ne dokupi sve što planiramo dokupiti, već stupnjevito pa onda ako ide prema dolje, možete dokupiti još jeftinije, a ako krene prema gore, već ste u plusu, pa vam sljedeći dokup nije problem niti rizik…

pa sto nije receno da onaj Brankec Mikecin izlazi pomalo ??

“Please, God, Just One More Bubble.”

tony:

Pa ne mislite valjda ozbiljno? Ovo je bila ironija o urušavanju! btw. i ja imam dionica Varteksa, a ovo na VArteksu i BELJU čini mi se sve više pogodnim za dokup, jer trend samo što se nije okrenuo?!

Slažem se, samo mi nije jasno tko to toliko izlazi na Belju, malo, malo pa neki veći nalog na prodaji, tako je i urušio cijenu.
A Varteks, još se nisu ispucali ovi maleni, jučer je bila dobra vijest, tržište nije reagiralo, sljedeća vijest vezana uz Varteks će biti vrlo vjerojatno izvješće. Dok ovo pišem opet veliki igrač napušta Varteks po 176 kuna. [smiley1]

Mislim da su neki već utvrdili tko napušta BELJE, a po proračunu nije mu moglo još puno ostati, najviše do 2.000 kom.
Glede Varteksa, vidim da se pojavljuje i poveći nalog na kupnji, a prodaja je vrlo škrta, promet mali… Mada je inače negativan znak za dionicu kad ne reagira na dobre vijesti[smiley3]


ja lupam glavom o zid jer sam mogao dokupiti danas i uštedjeti 5%, a ne jučer po 183.

Ajde daj, za kolko , za 2000 kn.
Ajde molim te…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


magix: ” ja lupam glavom o zid jer sam mogao dokupiti danas i uštedjeti 5%, a ne jučer po 183. ” pravilo dokupa prema Grahamu je da se nikad u komadu ne dokupi sve što planiramo dokupiti, već stupnjevito pa onda ako ide prema dolje, možete dokupiti još jeftinije, a ako krene prema gore, već ste u plusu, pa vam sljedeći dokup nije problem niti rizik…

shvatiti ću to kao dobronamjeran savjet. kolega ja sam vam jaako dugo u vart i dokupljujem na najefikasniji mogući način. uza sve ove igrice gore-dole ja sam deebelo u plusu. hvala još jednom

Never argue with an idiot, he'll take you down to his level and beat you with experience.....


magix: ” ja lupam glavom o zid jer sam mogao dokupiti danas i uštedjeti 5%, a ne jučer po 183. ” Ajde daj, za kolko , za 2000 kn. Ajde molim te…

konvertiraj u valutu kojom se koriste susjedi. ja ipak nisam veeliki igrač kao vi kolega, a ako se budem odnosio prema 2000 kn kao da je sitniš, onda neću to nikada ni biti

Never argue with an idiot, he'll take you down to his level and beat you with experience.....


Mada je inače negativan znak za dionicu kad ne reagira na dobre vijesti[smiley3]

Istina je da je Vartkes i porastao 30-tak posto pa možda zato.
Mogući novi impuls je izvješće i vrijednost imovine.
Sad kada i gdje, tko zna.

Naravno da je dobronamjeran savjet i, po meni, odličan način… Osim toga, savjet potječe od velikog meštra Grahama, pa…
I ja sam VArteks kupovao ljetos oko 110 kn[smiley2]

danas se na vise dionica veliki iskrcavaju…
na VART je iskrcano 50-tak dionica
na ZVCV je ujutro netko prodao 2 dionice po 427 tek toliko da prikaze nizu kupnju
na KODT-R-A se veliki iskrcao sa jednom dionicom, wow
na LURI se iskrcao sa jednom dionicom po 865, wow

strepite, veliki se iskrcavajuuuuuuuuuuuuuuuuu

“Please, God, Just One More Bubble.”

Jača kupnja, trenutno na Varteksu do 175 kuna na kupnji ima nekih 1.000 komada, e ajmo braco, lupaj:

Kupnja – VART-R-1
104 177,01
100 176,01
208 176,00
45 175,60
57 175,50

Prodaja – VART-R-1
12 178,00
140 183,00
326 185,00
47 187,00
50 189,92

Protiv sam toga da se na ovakav način štopa cjenica neke dionice.
Neka od brokerskih kuća je dala odličnu ” preporuku ” našoj umirovljenici u ZABI.
DA nije nje , tj. njih već bi bili na 13000 kuna odavna.
Ma sramota!
Moje oštro protivljenje ovakvim načinom neprofesionalnog rada.
Šteta da nije dionica na VSE, možda dio tih paketa sami sebi zatvaraju![smiley9][smiley7][smiley8]

[b]Fashion and Stocks[/b]


tony: ” Mada je inače negativan znak za dionicu kad ne reagira na dobre vijesti[smiley3] ” Istina je da je Vartkes i porastao 30-tak posto pa možda zato. Mogući novi impuls je izvješće i vrijednost imovine. Sad kada i gdje, tko zna.

Budede vidli kak će se sve ovo oko imovine odrazit na cjenu dionice.
Jako fino.
[smiley2][smiley11][smiley11]

[b]Fashion and Stocks[/b]

Mic po mic, slaže se kupnja:

Kupnja – VART-R-1
170 177,05
40 177,01
100 176,01
208 176,00
57 175,50

Prodaja – VART-R-1
12 178,00
140 183,00
326 185,00
47 187,00
50 189,92

EUROPA SE ZELENI!!!!
[smiley2]

La vita e bella!

New Report

Close