Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mene samo zanima u kojem smjeru će Crobex sutra

Sudeći po trenutnom stanju vjerojatno UP ali ne treba zaboraviti da sutra izlaze opcije na naftu za lipanj tako da trenutni pad nafte zbog čega raste US ( i što će vjerojatno povući EU i Aziju u slijedećem trgovinskom danu) ne mora nužno značiti preokret trenda na dulji period. Izvješća koja su danas izlazila u US ne da nisu dobra nego su koma. Biti će zanimljiva cijela ova godina. Volatilnost zagarantirana pa tko je dobar surfer biti će mu bolje nego da tržišta rastu.



Evo ti jedan od razloga
DAX 6,986.11 +32.27 +0.46%

DJIj e trenutno ispod 12500, a podrška je bila na 13000
sp500 je sad 1,375.39, a podrška je bila na 1,390
DAX ponovno tone kako idemo pred kraj.
Amerika se počela crveniti….dji trenutno sa sp500 u minusu blagom.
I to je tebi jako dobar razlog za rast. E pa svaka ti dala.

[/quote]

Ma moram reči da sam šušta suprotnost ovome"nesretnom" kolegi Baronu ali nekako mi je postao realniji,kao da je netko s njim ozbiljno razgovarao i posavjetovao ga po temi TEAM BUILDING…
NO,moram priznati da je nevjerovatna količina naivaca danas ponovno uletjela a vjerovatno će i sutra, [lol]
ali to su trejderi koji po svaku cijenu žele umanjiti gubitke a zapravo se izlažu još znatno večem gubitku nego li ga imaju do sada..
možda će to,kako uvaženi Vlad111 kaže i do 4200( ako probije 3900) ali dalli Vi imate brži prst od onog s druge strane…i jeste li spremni ponovno izići s gubitkom ili čete čekati a ono tone li tone..
no znate onu …samo je ljudska glupost nemjerljiva veličina..stoga izvolite samo..
no volio bih da se javi Ivek sa svojim osvrtom….i


Mene samo zanima u kojem smjeru će Crobex sutra

I mene isto

to je jedino bitno , a ne puka filozofirnaja i prepucavanja
[tongue] [angry]

A tko će ga zanti ….
Možda je ova posljednja sonda napokon pronašla naftu na Marsu!
Udaljenost cca 650.000.000 kilometara…..prava sitnica.
Koga oni foliraju…kao traže vodu, a u stvari tragaju za naftom i metalima.


A tko će ga zanti ….
Možda je ova posljednja sonda napokon pronašla naftu na Marsu!
Udaljenost cca 650.000.000 kilometara…..prava sitnica.
Koga oni foliraju…kao traže vodu, a u stvari tragaju za naftom i metalima.

Nemrem samo jednu stvar razmeti?
Zašto su najmanje pali futuresi za 2015. godinu kada se i očekuju prva 2 barela nafte s Marsa!

S&p iznad 1385, dow nešto u plusu, nasdaq ga vuče jako lijepo, dax i london se bore na granicama otpora. sam da s&p ostane iznad 1384, to bi moglo značiti da ovo zadnjih tjedan dana bila korekcija uzrokovana uzimanjem profita. pa opet napadi na više razine…


… to bi moglo značiti da ovo zadnjih tjedan dana bila korekcija uzrokovana uzimanjem profita. pa opet napadi na više razine…

I ja iskreno vjerujem da je tako.
Sutra očekujem malo oprezniju trgovinu ali s pozitivnim predznakom.

Sutra idem s prodajom :
– hupz, igh, ipkk, jdos, jnaf, kaba, kodt, korf, lrh, mdka, mgma, snba, snho, ulpl i viro.
– ima tu i dobrih stvari, pa ko se postavi malo više možda što od mene i dobije.
– ne vjerujem kako ću pola od toga uspijeti prodati, jer obično puno tražim za svoje dionice.
– i uvijek prodajem minimalne pakete cca 7.000 – 20.000kn,
Pozdrav !


Sutra idem s prodajom :
– hupz, igh, ipkk, jdos, jnaf, kaba, kodt, korf, lrh, mdka, mgma, snba, snho, ulpl i viro.
– ima tu i dobrih stvari, pa ko se postavi malo više možda što od mene i dobije.
– ne vjerujem kako ću pola od toga uspijeti prodati, jer obično puno tražim za svoje dionice.
– i uvijek prodajem minimalne pakete cca 7.000 – 20.000kn,
Pozdrav !

Prodali ste jucer i danas, sad ste u strahu da sutra ne pobjegne pa sad tu po skrivecki drukate.


Sutra idem s prodajom :
– hupz, igh, ipkk, jdos, jnaf, kaba, kodt, korf, lrh, mdka, mgma, snba, snho, ulpl i viro.
– ima tu i dobrih stvari, pa ko se postavi malo više možda što od mene i dobije.
– ne vjerujem kako ću pola od toga uspijeti prodati, jer obično puno tražim za svoje dionice.
– i uvijek prodajem minimalne pakete cca 7.000 – 20.000kn,
Pozdrav !

Napiši obavezno na paketima da su tvoji. Da ne bi zabunom kupili tuđe.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


S&p iznad 1385, dow nešto u plusu, nasdaq ga vuče jako lijepo, dax i london se bore na granicama otpora. sam da s&p ostane iznad 1384, to bi moglo značiti da ovo zadnjih tjedan dana bila korekcija uzrokovana uzimanjem profita. pa opet napadi na više razine…

Ameri su imali 2 tjedna kapitalizaciju dobiti, vrijeme je da i Crobex krene u kapitalizaciju.
Ova 3 dana su bila čisto kapitalizacija malih, slijede veliki.
Nikako da se negativan trend okrene.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Sutra idem s prodajom :
– hupz, igh, ipkk, jdos, jnaf, kaba, kodt, korf, lrh, mdka, mgma, snba, snho, ulpl i viro.
– ima tu i dobrih stvari, pa ko se postavi malo više možda što od mene i dobije.
– ne vjerujem kako ću pola od toga uspijeti prodati, jer obično puno tražim za svoje dionice.
– i uvijek prodajem minimalne pakete cca 7.000 – 20.000kn,
Pozdrav !

Uh jeb..te pa s ti imaš dionica ko osrednji fond na našoj burzi , pa koliko ti milijuna kuna godišnje vrtiš [lol]

javascript:void(window.open(‘http://cosmos.bcst.yahoo.com/up/finance?ch=1316259&cl=7998251&lang=’,’playerWindow’,’width=793,height=666,scrollbars=no’));
http://biz.yahoo.com/ap/080527/wall_street.html

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Evo još malo: Amerikanci u ožujku 2008. odvezli 11 milijardi milja manje nego u ožujku 2007., što je najveći pad otkako se vode mjerenja od 1942. godine.

Nek i američani vide kak je to kad je skupo gorivo.
[thumbsup]


javascript:void(window.open(‘http://cosmos.bcst.yahoo.com/up/finance?ch=1316259&cl=7998251&lang=’,’playerWindow’,’width=793,height=666,scrollbars=no’));
http://biz.yahoo.com/ap/080527/wall_street.html

I tako je korekcija prošla u jednom danu. [thumbsup]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

New Report

Close