Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bome neko H nalogom pokusava zaustaviti rast TNSA….

Al nece, nece Bogme moc,
jer mali bikovi ce doc
Ko jedan, borit ce se svi
i Transadriu spasiti

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

jel se to nazire neka mini korekcija?


jel se to nazire neka mini korekcija?

to se zove ubiranje profia

poštovanje ,ja sam novi na forumu i novi u dionicama volio bi se ukljućiti više ,trenutno faza učenja, ulaganje prepustio jednoj brokerskoj kući imam u prtfelju među nekoliko vrsta dionica i GKBA-R-A 100 kom broker ih za sada ne dira cijena stoji na 305 kupio po 291 ,ima li to budućnost ?

Probudila se kupnja na BLKL, valjda ovi kojima pobjeglo BLSC shvatili da je BLKL u vecinskom vlasnistvu BLSC-a i da je na ovim razinama dvostruko povoljnije [smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Ali ne i toliko ziher[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Ali ne i toliko ziher[smiley11]

Makar sta… oni koji prate BLKL zadnje dvije godine znaju o cemu pricam… , oni koji ne, ce znati na 500 – 600 kuna hihihi

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

prometi sa bilokalnikom su mizerni , meni se to ne čini izgledno kao i ostatku tržišta.
ispada da je na ovim cijenama preskup .
nikad se ne zna….[smiley2][smiley10][smiley11]


prometi sa bilokalnikom su mizerni , meni se to ne čini izgledno kao i ostatku tržišta. ispada da je na ovim cijenama preskup . nikad se ne zna….[smiley2][smiley10][smiley11]

Da se BLKL pocne trziti na stvarnim vrijednostima, oko 500 kuna, da vidis kako ne bi bilo mizernih prometa… cinjenica da je postao nelikvidan nakon intenzivnog trgovanja pocetkom prosle godine samo pokazuje koliko je podcijenjen i koliko ga niko po ovim cijenama nije lud prodavati

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Stvarna vrijednost neke dionice, za to još nisam čuo?
Daj nam pojašnjenje što je to stvarna vrijednost i tko ju izračunava.
Baš me zanima.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !

Da nema Đuke danas nebi bilo posla na VSE!!![smiley2]

Novac je kisik burze!

Gledam kak na INI-ci nema baš prodaje, pa kad se malo skupi prodaja odmah se lupi po njoj.

Omjer K/P
20.420/5.028

Ina će još dugo i lijepo rasti.Nek Polančec složi lijep paket T-HT I HEP-a i puna skijališta sljedeće zime po Italiji,Austriji itd… [smiley1]

Novac je kisik burze!

na KOEI korekcija: -0,02% [smiley11]
(valjda mi se neće uskoro osmijeh zamrznuti)

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

nije korekcija, nego veliki nalog koji malo zaustavlja; zatišje pred buru – niti jedna velika transakcija

New Report

Close