Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


OK, mislim da je vrijeme da se i kod nas odriješi kesa. Europa sva u plusu, Amerika futursi u plusu, jedino papci pokušavaju nas dovest u zabludu!

Kesa se nece tako skoro odrijesit… fondovima nije u interesu da krenu u shoping nego ce i dalje rusit cijenu… ova korekcija je ko narucena dosla za fondove… vecina im je love u kesu sto se moze i vidjeti iz njihovog gubitka u vrijeme korekcije, dok je crobex roknuo za 15% oni u prosjeku imaju gubitke 7%… iz toga je vidljivo da znaju sto rade… margini su se poceli palit… puno je panicara koji su novi u svijetu dionica… ekipa koja nesto kuzi o dionicama je bez kesa jer nisu ocekivali tolku korekciju… to koriste fondovi i nisko se postavljaju i stalno micu letvicu na dole… mislim da je sada najpametnije bjezat u dionice s fundamentima i dobrom dividendom… ovo sve ostalo ce biti tobogan…


Cijeli svijet ide gore već tri dana a mi stojimo. Bojim se da su to nove realnosti i kazna za veliki rast proteklih godina

Mi smo naglo narasli + svijet se malo stresao + vuce se profit van (pogotovo stranci) + zastoj pregovora + Rohatinski + fondova nema na kupnji jer imaju druge brige ocigledno = ovo sto se dogadja.

skype - ivek1234

ish sotono[smiley]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


ish sotono[smiley]

Cekaj tek se ugrijavam jos nisam pravo poceo!!!! [smiley]

P.S. Ma necu salim se, dosta je ove muke vise, sto jest – jest! [cry]

skype - ivek1234


FRIŠKE VIJESTI IZ ILIRIKE : Dobra duša, na radnom mjestu analitičara fonda Ilirike, imala je strpljenja odgovoriti na moje pitanje o daljnjem trendu stanja Crobexa, te na pitanje o važnoj ulozi fondova, te je odgovoreno slijedeće: Situacija s obzirom na svjetsko tržište kapitala, kod nas nije tako loše. Cijene dionica i kupnju dionica riješiti će mirovinci, koji imaju mnogo kapitala i ako ocijene da treba, ući će u kupovinu i održati Crobex stabilnim….. Treba pričekati… Evo, nemojte ljudi paničariti.

Šta to znači, da se fondovi nadaju da će mirovinci rješit stvar jer jedino oni imaju kapitala?[undecid]

ATPL-R-A
Kupnja Prodaja
2.750,00 1
2.740,03 3
2.740,01 6
2.740,00 5
2.733,10 5
2.769,00 50
2.770,00 224
2.787,90 26
2.787,99 50
2.788,00 100

ovo se zove sam protiv sto [lol] [lol]


ovo sve ostalo ce biti tobogan…

Pa dobro, ne ocekujem bas tobogan ali uz ono sto sam vec malo prije naveo ne vidim bas neki rast. Nemojte sada da ja moram ovdje izigravati bikonju! Pa zar je dotle doslo???? [shocked][shocked]

skype - ivek1234

Da im možda poklonimo našev dionice besplatno pa da ne moraju ovak sve rušiti?

Počelo lagano po asku, TISK, PBZ, HDEL, PODR….


cipp: ” OK, mislim da je vrijeme da se i kod nas odriješi kesa. Europa sva u plusu, Amerika futursi u plusu, jedino papci pokušavaju nas dovest u zabludu! ” Kesa se nece tako skoro odrijesit… fondovima nije u interesu da krenu u shoping nego ce i dalje rusit cijenu… ova korekcija je ko narucena dosla za fondove… vecina im je love u kesu sto se moze i vidjeti iz njihovog gubitka u vrijeme korekcije, dok je crobex roknuo za 15% oni u prosjeku imaju gubitke 7%… iz toga je vidljivo da znaju sto rade… margini su se poceli palit… puno je panicara koji su novi u svijetu dionica… ekipa koja nesto kuzi o dionicama je bez kesa jer nisu ocekivali tolku korekciju… to koriste fondovi i nisko se postavljaju i stalno micu letvicu na dole… mislim da je sada najpametnije bjezat u dionice s fundamentima i dobrom dividendom… ovo sve ostalo ce biti tobogan…

Po tebi fondovima odgovara stanje stvari i gubitak u prosjeku 10%? Kako će s takvim rezultatom (po tvojem će ga još oslabiti) privući nove korisnike odnosno zaustaviti bijeg postojećih?

Ponovo prošli preko 4500, ko kroz sito![thumbsup]

Ljep nalog na kupnji DDJH 3000 kom po 206 kn.

Jučer su na KOEI cijeli dan stizali nalozi po 950 danas na ATPL blokovi po 2750. Jučer na PTKM 270, prekjučer INGR istresanje na 42000. Što je slijedeće? Da sad prodam pa jeftino u ponedjeljak dokupim?

krenuo treci pokusaj proboja iznad 4500, dosizanje 4515 bi bio dobar signal da ce crobex dan zavrsiti u plusu

Veliki nalozi na kupnji mogu biti strašila radi dokupa, ali isto tako lažna podrška na kupnji može biti pomoć pri iskrcaju. Iskrcaj isto tako kao i ukrcaj može biti maskiran u male naloge, sad budi pametan [undecid]

Oce li nam mirovinci pomoc [pray]

New Report

Close