Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mi smo jedina država na kugli kojoj je index opet u minusu.
To sve govori,tko nam vodi i na kakav način burzu.Gdje je ta Hanfa? Da se malo očituje.
Stvarno smo banana država a mi bi trebali biti njihovi majmuni.
Dax + 2 %
Ftse + 1%…….

propdao i treci pokusaj, ako je po eliotu nece ni cetvrti dobro zavrsiti…


Jučer su na KOEI cijeli dan stizali nalozi po 950 danas na ATPL blokovi po 2750. Jučer na PTKM 270, prekjučer INGR istresanje na 42000. Što je slijedeće? Da sad prodam pa jeftino u ponedjeljak dokupim?

slažem, brutalno silovanje ATPL-a, ali da je to samo jedan dan…. pa to traje već tjednima…
kome to gori pod nogama?

I'LL BE BACK

kaj se ne dogovori s nekim mirovincem da mu to sve uzme po 2750, da idemo dalje. Ne kuzim, bilo im je ok po 3500, ali po 2750 ko psu kad daješ brokulu[angry]

I'LL BE BACK


Mi smo jedina država na kugli kojoj je index opet u minusu. To sve govori,tko nam vodi i na kakav način burzu.Gdje je ta Hanfa? Da se malo očituje. Stvarno smo banana država a mi bi trebali biti njihovi majmuni. Dax + 2 % Ftse + 1%…….

o cemu ti pricaš???????

LUDLUM:
Mi smo jedina država na kugli kojoj je index opet u minusu.
To sve govori,tko nam vodi i na kakav način burzu.Gdje je ta Hanfa? Da se malo očituje.
Stvarno smo banana država a mi bi trebali biti njihovi majmuni.
Dax + 2 %
Ftse + 1%…….

Zato ćemo rasti kad se vani bude sve crvenilo,namjerno u inat.hehe.

LKPC se jos nemoze odlucit jel ovo sa neizglasavanjem dokapa dobra ili losa vijest. Daklem, dokap je bio dobra vijest, prolaz dana za dokap losa. Medjutim, kako nema dokapa, nema ni zadnjeg dana za dokap, jel to dobro ili lose? [lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Mi smo jedina država na kugli kojoj je index opet u minusu.
To sve govori,tko nam vodi i na kakav način burzu.Gdje je ta Hanfa? Da se malo očituje.
Stvarno smo banana država a mi bi trebali biti njihovi majmuni.
Dax + 2 %
Ftse + 1%…….

A najviše smo pali u ovoj godini, bilo je logički da se i najviše dignemo. Tri godine sam na burzi 24 sata na dan a nijedan dan nije bilo toliko povoljnih vijesti koliko danas. Kažem vam igra fondova kao i u 11. mjesecu.

Ovakvo stanje ne odgovara nikome, a ponajprije malim ulagačima.
Zbog nestabilnog regionalnog okruženja svatko se nada da će kroz tjedan ili dva moći možda još jeftinije kupovati. U prilog nam nikako ne ide nadolazeća inflacija koja je neizbježna, smanjenje javne potrošnje u ovoj godini, moguća prolongacija ulaska u EU, i po svemu usporavanje gospodarskoga rasta. Sve to zajedno + globalna svjetska zabrinutost rezultiraju ovom letargijom.
Ali biti će bolje, u to sam uvjeren.

Scio me nihil scire

Futures govore da će se US burza otvoriti jako gore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nema potrebe davati daljnje komentare.

ali ova zadnja dva dana kod nas govore to da vise nemamo veze sa burzama vani. mene jedino strah da ova dva dana daju odgovor na pitanje je li 2007 bila balon

nije veliki minus 0,17%[undecid]

dan je pametniji od noći


LKPC se jos nemoze odlucit jel ovo sa neizglasavanjem dokapa dobra ili losa vijest. Daklem, dokap je bio dobra vijest, prolaz dana za dokap losa. Medjutim, kako nema dokapa, nema ni zadnjeg dana za dokap, jel to dobro ili lose? [lol]

Mogu ja ???????
Dobro za one koji su zadnja 2 dana kupovali
Loše za one koji su zadnja dva dana prodavali a malo prije kupovali[undecid]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

evo primjerice tehnika…. za vrijeme urušavanja Kupske najniža je bila 10000….. a vidi sad 10% niža od onda….. i što reći …. sjetim se uvijek legendarnog apoksiomena… kad je pitao: “a kako će to nama pomoći'”
Odgovor je uvijek bio ; BSN[lol]

Scio me nihil scire

a vidi adpl , majstor uzeo jednu na 215…tek toliko valjda da ne kvari prosjek…..
Ništa ,gasim komp, idem prema jugu na dobru janjetinu…kažu mi izvori da se da pojesti ona pedofilna…. ak ništa drugo onda ta vrsta pedofilije nije valjda zabranjena…. dapače, čak je i poželjna .

Scio me nihil scire

New Report

Close