Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ide danas pred kraj u plus , bez brige……

Ja se upravo iz Dalekovoda prebacio u IGH, pa ako Zoki stvarno bude premijer neće mi biti žao par tisuća kuna.

Nije mi jasno što je to toliko negativno u dogovorima. Jasno je samo da se ide prema konačnom dogovoru, pa pregovori su oduvijek bili stvar kompromisa. E sad druga je stvar što je to pokrenulo paniku među određenim “investitorima”, ali više sam siguran da su paniku pokrenuli oni kaj bi htjeli još jeftinog dokupa. Bumo vidli za par dana, a možda još i danas.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam


Ide danas pred kraj u plus , bez brige……

Nekako mi ne izgleda tako. Opet šišanje.

Ponovo preokret ,pregovori se nastavljaju i sve u svemu bit će sve u redu.


Ma kakva koalicija lijevog centra, čak se i Ljubo Jurčić sprda iz SDP-a, otišao čovjek čvarke peči. Neće valjda Zoki Milanović biti premijer, njega više niti SDP ne podržava.

Njega će još SDP na koljenima molit da ode s mjesta predjednika stranke… za njega je stari Račan, kojeg osobno nisam cijenio, bio profesor …..
Profesor je naime znao 2003 priznat poraz…. tako im je sve sada doslovno stavio na pladanj a, ovi to, bogu hvala, nisu znali iskoristiti….
Najveći teret, a to se i ovaj put dokazalo za SDP je Vesna Pusić, koji je ovaj put uspjela skuhati svima njima kašu…. ali slanu……
[wink]

Scio me nihil scire

Kud će taj JDPL izgleda opet ispod 700 kn a ja danas poletio na 730 ući.[cry]

Pa pregovori se nastavljaju normalno….neznam u cemu je problem…ovdje treba iskoristiti i u dokup [proud]

nemoze se sve rijesit u 3 , 4 dana….

da li netko zna koliki je bio promet do 11.00 sati ?

Nevjerojatno da su svi brodari u minusu. Možeš mislit koliko SDP, HDZ i HSS i ini utječu na njihovo poslovanje.
Za ne vjerovati.[rolleyes]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Ma Joža je pametan čovjek, zna on što radi…Na kraju krajeva će sve biti u redu, no do tad mi trpimo…

topalov5:

Ma kakva koalicija lijevog centra, čak se i Ljubo Jurčić sprda iz SDP-a, otišao čovjek čvarke peči. Neće valjda Zoki Milanović biti premijer, njega više niti SDP ne podržava.

Njega će još SDP na koljenima molit da ode s mjesta predjednika stranke… za njega je stari Račan, kojeg osobno nisam cijenio, bio profesor …..
Profesor je naime znao 2003 priznat poraz…. tako im je sve sada doslovno stavio na pladanj a, ovi to, bogu hvala, nisu znali iskoristiti….
Najveći teret, a to se i ovaj put dokazalo za SDP je Vesna Pusić, koji je ovaj put uspjela skuhati svima njima kašu…. ali slanu……
[wink]

Svaka čast Račanu. Znao je s Miloševićem, znao je s Tuđmanom i Sanaderom. Nije gubio obraz.
Zoran Milanović nije ništa od njega naučio, niti ima sličan karakter. On je svadljivac, politikant. Tako se ne postaje državnik, već mislim da mu je mjesto u puno manjoj, beznačajnijoj stranci od SDP-a.
Sanader je ipak kvalitetniji od Milanovića.

New Report

Close