Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

prihvatimo fondovsku igru i zajedno rušimo ,konkretno HT na 260kn pa onda ispočetka[lol] [lol]

PIVK-R-A pobjednik dana,u blokadi +19,77 [proud]

Glavno da smo zdravi..

hehehhe
cash 0%

Danas opet pijem ljutu poslije rucka.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

hong konog -5,63%
TDAX -3,97%
MDAX -1,58%
EURONEXT -2,11%
DOW -2,17%

CROBEX -2,78%

izgleda da neki još nisu naučili kad se prodaje



@toka
, tork

a kakve to veze ima s npr. velero energy, blockbusterom ili googlom ili njemačkom jer prošla je godina bila izvrsna za:
energetski sektor, filmsku industriju i internet! njemačka je za razliku od drugih država u početnom trendu rasta i nije pogođena subprimovima…pa su svejedno svi u bear trendu…
molim vas da mi se sa stupidnim postovima više ne obraćate, ako vam nije jasno pročitajte barem 1 (jednu) knjig o tržištu kapitala pa onda možemo razgovarati.

nisam imao za cilj da prouzročim nikakovu ljutnju kod vas kolega!
što se tiče mog znanja nije veliko ali sam pročitao desetke knjiga i još učim, pa i kroz ovaj način komunikacije i iznošenja mišljenja, komentara, iskustava. laži i slično.
No ako netko želi da bude član nekoga foruma onda treba prihvatiti i one koji manje znaju, ili da znaju nešto nma drugačiji način.
Nije ukupno za cilj moj komentar na vaše iznošen je mišljenja bilo da Vas vrijeđam (imam izuzetno pozitivno raznišljanje o vama), nego je bio za cilj iznijeti naše hrvatske razloge koji dovode do ovakovi situacija na tržištu kapitala i trebamo ih isticati da bi ih bilo manje i da bi odgovrne na njih upozorili.
Bog[smiley]

dan je pametniji od noći

-2, 78??
pa to je sjajno[sad]

No pain no Game


-2, 78?? pa to je sjajno[sad]

-2,87%

i opet bez gotovine[angry]

Ulupao cash.
Sad da vidimo kada će fondovima biti dovoljno jeftino da okrenu igru.

[pray]

Fondovi su se maknuli sa kupnji na dosta “dijeonica”

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

TKO nema ZSE MONITOR…ne zna šta propušta…..renesansa i preporod na ZSE……[wink]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

mislim da u onoj zadnjoj korekciji je crobex pao negdje do 4 pa je onda uletio support


Fondovi su se maknuli sa kupnji na dosta “dionica”

Isprobavaju dokle ljudska psiha, strpljenje i panika može ići, a izgleda granica je dosta daleko.tj. nisko.

With the Standard & Poor’s 500 at a 10-month low is now a good time to buy for investors with a one-year time horizon?

Yes. We’re either at or close to a bottom. 30%
No. Stocks will trade sideways or fall further. 70%
12112 Votes to date

Evo malo anketa i očekivanja malih investitora [bye][bye]

New Report

Close