Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jos samo ovo

http://www.jutarnji.hr/novac/trziste_kapitala/clanak/art-2007,11,16,zse_1511,98256.jl

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

LJepo vrijeme za fondove…………..dokup na snazi[smiley2]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

sto mi je najtužnije ovi što danas prodaju, kupovat će za 5, 6% skuplje slijedeći tjedan, sudeći po prometu, veliki ne prodaju, pogledajte jdpl i atpl, 60000 i 70000kn prometa. adris 63000

Jedna kratka informacija, Mesić u Puli, kod ULPL

(Edit Moderator)

Meni je ovo zanimljivo i možda znakovito:

INA, d.d. – Najava sastanaka s investitorima
(2007-11-16)

Dana 16.11. 2007. godine, od 11:00 do 12:00 sati i od 15:00 do 17:00 sati, INA, d.d. će održati sastanke s predstavnicima institucionalnih ulagatelja u Upravnoj zgradi INA, d.d., Avenija V. Holjevca 10, Zagreb.

http://www.zse.hr/novosti/1441-07-INA_najava.doc

No respect


Jedna kratka informacija, Mesić u Puli, kod ULPL

(Edit Moderator)

Da:

PULA/MEDULIN – Predsjednik Republike Stjepan Mesić posjetit će Istarsku županiju. U Puli će nazočiti otvorenju II. međunarodnog foruma ženskog poduzetništva BPW Danube neta (u 10 sati, hotel Histria). Izjave ze medije predsjednik Mesić će dati u 10,40 sati, a zatim u 11,05 sati, u poduzeću Uljanik Plovidba, gdje će se susresti s predstavnicima Uprave i obići to poduzeće.

No respect


Meni je ovo zanimljivo i možda znakovito:

INA, d.d. – Najava sastanaka s investitorima
(2007-11-16)

Dana 16.11. 2007. godine, od 11:00 do 12:00 sati i od 15:00 do 17:00 sati, INA, d.d. će održati sastanke s predstavnicima institucionalnih ulagatelja u Upravnoj zgradi INA, d.d., Avenija V. Holjevca 10, Zagreb.

http://www.zse.hr/novosti/1441-07-INA_najava.doc


Da….Krajnje zanimljivo.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Očigledno nam se predsjednik ( za kojeg nisam nikad glasao niti ću ikad glasovati) počeo sve više i više miješat u gospodarstvo a samim time i usmjerava razvoj gospodarstva i cijenu dionica na burzi, umjesto da se drži protokola i vojske za što ima ovlasti….to je moguće samo u našoj banana-državi, u svakoj razvijenoj demokraciji već bi odavno bio opozvan !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Očigledno nam se predsjednik ( za kojeg nisam nikad glasao niti ću ikad glasovati) počeo sve više i više miješat u gospodarstvo a samim time i usmjerava razvoj gospodarstva i cijenu dionica na burzi, umjesto da se drži protokola i vojske za što ima ovlasti….to je moguće samo u našoj banana-državi, u svakoj razvijenoj demokraciji već bi odavno bio opozvan !

Kada mu kći trguje s IGH i T-HT, pa shorta, a on joj pomaže, to je sve legalno. Ne treba mu zamjeriti, žena hoće zaraditi za stan i ima pravo, a koristi državne olakšice, pardon očevu retoriku.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

budete se sa sjetom sjetili “crnog” petka
a možda nam zaista slijedi krah
firme, dobro čak izvrsno posluju
a sad odjednom baš prije izbora IMF nekakve ocjene, procjene, pa inflacija baš najjača u listopadu studenom
do sad se to nije znalo
jadno jadno prejadno

zato i jesmo tu gdje jesmo
tko želi nek si pročita dobar članak u feralu
momak dobro piše a slučajno mi je i dobar frend

http://feral.mediaturtle.com/look/weekly1/article.tpl?IdLanguage=7&IdPublication=1&NrArticle=16919&NrIssue=1154&NrSection=15

Postanite Eu-robovi

BDP 6,2% – najveci od 1997.g.

Priljevi kapitala ove godine – up

nekretnine i dionice – up

inflacija – na vrhu ili pri vrhu krivulje i uskoro ce se poceti vracati u normalu. U odnosu na ostale zemlje u regiji + Slovacka, Madjarska, Rumunjska i Bugarska je i dalje relativno niska

Problem je rast kredita i deficit na tekucim racunima gradjana.

No, poanta je da stanje nije nimalo crno kao sto se kroz medije ovih dana pokusava lansirati prica o krahu ekonomije. Je da nam je vanjski dug visok, ali to nije nista novog.

U odnosu na globalno stanje u svijetu kod nas je sasvim u redu.

Cuore Sportivo

Nemam margine, ali jel nekome već krenula frka (call)?

No respect

New Report

Close