KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.04.2024. u 03:37
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
257,47
68.488
266
254,00
260,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Što bi se reklo: bjež’te ljudi bit ce zla……..na kraju ce prodavat firmu na internetu za 8000€……

Pretraživajući malo neke podatke: Grupa Končar sastoji se od 14 poduzeća sa 2,8 milijardi kn prihoda, dobit oko 52 milijuna kuna i 3.391 radnik, a jedno od tih 14 poduzeća KODT ima prihode od 1 milijarde kn, dobit od 50 milijuna kuna sa 683 radnika. Pitam se koliko vrijedi KODT za KOEI ili što je KOEI bez KODT.

HŽ Putnički prijevoz za milijardu kuna nabavlja 21 novi vlak


Ohoooo, Kolak postao šef Končara….
Bilo je lijepo dok je trajalo. Dalekovod se još uvijek oporavlja od njegovih uspjeha.

Nadzorni odbor Končara EI je na sjednici 20. prosinca prošle godine za predsjednika Uprave Končara od 20. siječnja 2020. izabrao Gordana Kolaka, na mandat od četiri godine. On će na toj dužnosti zamijeniti dugogodišnjeg čelnika Končara Darinka Bagu.

———————————————————————–

Čiji je Kolak igrač? Tko ga je tu instalirao i zašto?

Meni to nalikuje: obavio je posao u Dalekovodu, nagrađen poslom u Koei, ili, 9bavio posaou Dalekovodu, poslan da obavi isti u Koei.

Inače je Koei znao malo potegnut kao ernt u ovo doba zadnji godina a sada još tamo traje li ga traje prekkrcavanje

KONČAR, d.d. – Končar- KET sklopio ugovor u Makedoniji vrijedan 14,3 milijuna EUR-a
https://zse.hr/userdocsimages/novosti/xhfhiGkgJNuOaNfvWFJaMw==.pdf

8 stranica sam morao pretrazit da nadjem ovu dionicu !??!

Jasno pokazuje koje su najpopularnije

Napokon i ova ..da dodje na neke svoje realnije vrijednosti i zazeleni u portfelju 🙂

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Ovdje je potencijal strašan, samo nikako da ostvare normalnu zaradu na ovakav prihod. Da proizvode čačkalice, valjda bi im više ostalo.

 

https://www.seebiz.eu/tvrtke/koncar-potpisao-ugovor-za-isporuku-sest-niskopodnih-tramvaja-u-latviju/239510

Bravo za Koncar!

 

 

Lucijan, 11.08.2020. u 14:12

8 stranica sam morao pretrazit da nadjem ovu dionicu !??!

Jasno pokazuje koje su najpopularnije

Napokon i ova ..da dodje na neke svoje realnije vrijednosti i zazeleni u portfelju

Pozdrav

Nikad ova dionica nije bila nešto popularna. Ponekad se prometi povećaju, al brzo to padne.

Nikad mi to nije bilo jasno, jer su joj fundamenti uvijek bili dobri.

Kad god sam imao šarolik potrfelj, uvijek je tu bio i KOEI.

Tako je i sad, malo ulazi u žižu, al brzo će se to promijeniti.

Oni koji se ne sjećaju prošlosti, osuđeni su da je ponavljaju.

sonda, 24.08.2020. u 19:50

 





Lucijan, 11.08.2020. u 14:12



 

8 stranica sam morao pretrazit da nadjem ovu dionicu !??!

Jasno pokazuje koje su najpopularnije

Napokon i ova ..da dodje na neke svoje realnije vrijednosti i zazeleni u portfelju

Pozdrav

 



 

Nikad ova dionica nije bila nešto popularna. Ponekad se prometi povećaju, al brzo to padne.

Nikad mi to nije bilo jasno, jer su joj fundamenti uvijek bili dobri.

Kad god sam imao šarolik potrfelj, uvijek je tu bio i KOEI.

Tako je i sad, malo ulazi u žižu, al brzo će se to promijeniti.

Ovo je jaka kompanija u ciju dionicu su fondovi ulozili jako veliki novac prije corona krize. Da kriza nije pocela, ko zna gdje bi cijena bila..sto nije iskljuceno da bi moglo da se desi u skorijoj buducnosti

https://vlada.gov.hr/vijesti/butkovic-za-rtl-sad-su-nam-dominante-zeljeznice-i-radi-se-na-tome-da-do-2030-budu-moderne-i-suvremene/30196

Nešto gledam graf.. ako probije 595, idemo na 535 ili niže, tamo su ostali neki neriješeni poslovi. Hm…

Oni koji se ne sjećaju prošlosti, osuđeni su da je ponavljaju.

Ovo je česti uzorak na KOEI, čim ponestane interesa krene dole i to nemilice, bez ikakvih fundamentalnih razloga. Ali super dionica za strpljive.

Vlakom i do 160 km na sat uz pomoć novca iz EU

 

Milijarda kuna dodatno za Koncar !

New Report

Close