KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.04.2024. u 00:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
265,62
20.984
79
264,00
266,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Upravo tako ! Hvala.

Još jedan grad u Hrvatskoj mogao bi dobiti tramvaj

Lijepo izgleda i zvuči. Možda bi Končar prošao na matječaju 🙂

Bolje da ne prođe,vidi di smo sad..to ti je zakon ZB.,kad potpišeš neki ugovor,znači da ćeš nešto radit,tj.stvarat još veće gubitke(vidi DLKV).Najbolje je biti lezi lebović..naravno ovo je sve šala jer druge nam pomoći nema..Jedino je sigurno da ovaj što sad rasipava dionice nije kupio svojim novcima..

Ova dionica ima strašan potencijal koji možda nikad neće kapitalizirat. Puno je tu iskustva, znanja, referenci, patenata, a opet sve nekako raspršeno, stoji u ladicama i čeka. Zaduženost niska, novaca na računu puno, NPM slaba za takvu djelatnost (puno prostora za poboljšanje), dionica jeftina, a opet i s ovo malo Končarevih dionica ne znam što da radim. Najbolje ništa, neću niti prodat ni dokupljivat. Jeftino mi je za prodaju a čini se da ima boljih prilika na tržištu za kupnju. Ipak, ako nekom treba radi diverzifikacije, mislim da na ovoj cijeni nije loš ulaz. Mala je vjerojatnost značajnijeg pada.

Mala je vjerovatnost da to ostane na 500 do nove g.Pitanje je samo razlog rasprodaje??Kad mi to saznamo bit će nam kasno..lijepa pušiona..mali agrokorček !!

Pa citirao sam nedavno orognozu od ljeta i rekao da će do Nove biti tako: 538 kuna :).
Danas je eto na 540, no da ogromnim prometim.

Možemo reći da je to stoga što tehnološke dijonice u Ameriki u na Dalekom Istoku padaju; razlog je i za nas bitan: uhićenje predsjednice Huaweia.

Končar ima , između ostalog i hrvatsko – kinesku tvrtku.

Da. Mini Agrokorček, apsolutna rupa. Crna rupa.

my,

Pa citirao sam nedavno orognozu od ljeta i rekao da će do Nove biti tako: 538 kuna :).
Danas je eto na 540, no da ogromnim prometim.

Možemo reći da je to stoga što tehnološke dijonice u Ameriki u na Dalekom Istoku padaju; razlog je i za nas bitan: uhićenje predsjednice Huaweia.

Končar ima , između ostalog i hrvatsko – kinesku tvrtku.

Da. Mini Agrokorček, apsolutna rupa. Crna rupa.


Čini mi se da je Končar neusporediv s Agrokorom. Firma jake bilance koja je i krizu 2008. preživjela bez problema i moguću novu recesiju će isto tako bez problema preživjeti. Kakve veze sad Huawei ima s Končarom? Dajte malo realnosti.

Apro-pro velikog prometa ,bilo ga je puno i na ciframa od 820-640, i ti su sad jako veseli. Toplo se nadam da jednako veselje neće doživjeti i današnji kupci..


Po mojoj brzinskoj racunici bila bi izvaredna kupnja na 539, nevjerujem da cu je docekati, ali neka stoji na radaru. Imam kodt koji mi se jos uvijek para jeftiniji. I ako se dobro sjecam od 2015 ili 16 cerp prodaje svoj udio, ali nisam siguran.

post od 18.09.2017 na cijeni 670
Svakako postaje iznimno zanimljiva cijena, samo vjeciti problem su vecinski vlasnici. Trebat cu pri ovoj cijeni ipak detaljno pogledat.

Gospon komot,lijepo i argumentirano pišete ali u ovim teškim trenucima fali vam osječaj za sarkazam..


Gospon komot,lijepo i argumentirano pišete ali u ovim teškim trenucima fali vam osječaj za sarkazam..

Valjda ste u pravu. Tolko je nickova koji neargumentirano crnjače ili s druge strane prosipaju neumjereni optimizam da više ni sarkazam ne prepoznajem. 🙂

KONČAR, d.d. – Potpisan ugovor o osnivanju zajedničkog poduzeća
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/toPxzCf8Ak2lOKmryOhdGQ==.pdf


KONČAR, d.d. – Potpisan ugovor o osnivanju zajedničkog poduzeća
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/toPxzCf8Ak2lOKmryOhdGQ==.pdf

Jako dobro, plus najavljena je milijarda kuna investicija u idućih 5 godina. Nije loše, reklo bi se konzervativno i oprezno. Ne luduje se iako mi dioničari volimo kad se brutalno dižu krediti i investira. Dugo je takav pristup dobro izgledao na Agrokoru.

Hoće li danas ovo napokon prepuknuti s padanjem?!
Ogroman prekrcaj na 550!

Sjednica Nadzornog odbora
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/AaE1syqmlHCFRezLOdSzRg==.pdf

New Report

Close