KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.05.2024. u 07:12
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
264,91
40.266
152
264,00
266,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Oce bit jaca dividenda zbog jace dobiti?


Oce bit jaca dividenda zbog jace dobiti?

Neće. Ali će dobit za 2017. biti još veća od dobiti za 2016.

lp,

atgr-tuho-adpl-jdgt-thnk-koei-rivp

Ne znamo kakva će biti dividenda jer sad mirovinci vode glavnu riječ, a ne država. Možda bude veća, možda manja, možda ista, a možda je i ne bude.


Ne znamo kakva će biti dividenda jer sad mirovinci vode glavnu riječ, a ne država. Možda bude veća, možda manja, možda ista, a možda je i ne bude.
Sa ovakvom konstatacijom nemreš nikak fulat..saka ti dala !

Vidim da je i ovdje CERP u akciji….
Mislili su dečki da će na 870 ić prodaja….ali teško…..

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Nijedan od članova NOa koje je predložila država, a predložila je 4, nije prošao. Mirovinci su u potpunosti preuzeli Končar.

Nekako imam osjećaj da jednak scenarij slijedi i na Podravci.

Varao te osjećaj.

15 ak kuna je realno za ocekivat. A i u ovim poslovima bi se trebalo nac mjesta za Koncar.
http://www.poslovni.hr/domace-kompanije/krecu-projekti-teski-pola-milijarde-eura-324929..
Malo kad licitiram s vrijednoscu dionice jer je trziste na zse poprilicno plitko i podlozno spekulaciji ali da se ovakva tvrtka vrednuje daleko ispod knjigovodstvene vrijednosti je zaista sramota svih koji na to imaju utjecaja. Prvenstveno mislim na mirovince i drzavu.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Ne znamo kakva će biti dividenda jer sad mirovinci vode glavnu riječ, a ne država. Možda bude veća, možda manja, možda ista, a možda je i ne bude.

Sad će mirovinci napucati cijenu i sve rasprodati . I s kešom podignuti mirovine. Pa tome i služe mirovinski fondovi: za dobrobit umirovljenika, ne dioničara!

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Koliko mi je poznato Koncar je trazio izracun vrijednosti nekih svojih tvrtki iz grupe ( kosn..kosk…idr.)..Ocito ih zele prodat i rijesit nekih neprofitabilnih a i onih koje su nedavno stekli po povoljnim cijenama. Razloge neznam ali efekt bi trebao bit poszitivan u koliko se nadje kupac.
A sto se tice mirovinaca..pa bilo bi i vrijeme da se maknu iz vlasnistva ove tvrtke. Nek se drze autocesta..mostova..zracnih luka..itd..Nebi bilo lose da u vlasniscku strukturu udju Simens..ili tko vec od slicnih tvrtki a da se mirovinski ” zlatni decki” maknu .

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Vidim da je i ovdje CERP u akciji….
Mislili su dečki da će na 870 ić prodaja….ali teško…..

Izgleda da su sa 850 zadovoljni i kupci i prodavatelji…Zdrava trgovina danas.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

končar je lani oko 1,4m.kuna ,otprilike polovicu prihoda,ostvario u inozemstvu.Za ovu godinu planiraju 1,62
m. kuna inozemnog prihoda dok bi domaći trebao ostati na istoj razini.Do sada je končar svoje proizvode prodao u 100-tinjak zemalja. Lani prihodostvarili u ukupno 88 zemalja
Bago se nada daće se suradnja sa srpskim partnerima proširiti na izgradnju ,revitalizaciju i modernizaciju
hidroelektrana,trafostanica,vlakova,lokomotiva i tramvaja,te podsjeća da je njihova oprema ugrađena u dobar dio elektrana i tvornica u srbiji.Končaru je srbija jedno od najstabilnijih tržišta.

Pa tko ovo toliko ruši??
Firma će ove godine imati bolji rezultat, a cijena dionice već pala koliko??
Stvarno čudna posla.

Stigla divka na tekući. Nadam se i većem rastu.

Tko bi rekao da će doći ovakva prilika za ovako jeftinu kupnju?!
U očekivanju dobrog izvješća s rastom prihoda u odnosu na prošlu godinu…

Kad i tko će ovog uspavanog diva probuditi?
Mislim da je vrijeme za novog CEO koji će udariti ritam o bubnjeve, napraviti restrukuriranje te najprofitabilnije djelatnosti učiniti još bojima, a gubitaše ili prodati ili unaprijediti…

New Report

Close