KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.05.2024. u 19:57
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
257,85
10.056
39
256,00
258,00
-0,78%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


zbiro: ” Nasi stari prijatelji krenuli sa iskrcavanjem. Daba im i Fed, i amere………….[angry] ” Bemti koliko god da im se izloži kupnja sve odmah poklope. Eto bila neka podrška na 1000 kuna od 2xx komada i ode u trenu ovi na prodaji jedva dočekaše. Treba im spustiti na 500 kuna pa nek se iskrcaju u cijelosti i doviđenja.[angry]

Da se pohvalim [thumbsup]

Mea parvitas.

zbiro:

Nasi stari prijatelji krenuli sa iskrcavanjem. Daba im i Fed, i amere………….[angry]

Bemti koliko god da im se izloži kupnja sve odmah poklope. Eto bila neka podrška na 1000 kuna od 2xx komada i ode u trenu ovi na prodaji jedva dočekaše. Treba im spustiti na 500 kuna pa nek se iskrcaju u cijelosti i doviđenja.[angry]

A kaj ti je podrska od 200k kn? Nis.

To se Floki iskrcava. I njemu se tresu gaće

Hell is Empty and all the Devils are Here


To se Floki iskrcava. I njemu se tresu gaće

Floki se iskrcao a ja se ukrcao ….

na 4300 sve prodajem...


To se Floki iskrcava. I njemu se tresu gaće

To znaš ili…

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

budd:

To se Floki iskrcava. I njemu se tresu gaće

To znaš ili…

Ma to je rekao reda radi pošto je netko prodavao velike količine a tko je taj koji ima puno puno dionica!!!?[shocked]

na 4300 sve prodajem...

floki nije 99%
netko od banaka hypo ili etc … ali neka ja kupio 997 ,999 ,1010[thumbsup]

ajmo sutra ponovo [wink]

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]

KONČAR D.D./REDOVNA DIONICA KOEI-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 724.515 28,17 Skrb. račun
2. HZMO 384.628 14,95 Zast. račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 278.928 10,84 Osnovni račun
4. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 211.792 8,23 Skrb. račun
5. FLORIČIĆ KRISTIJAN 135.714 5,28 Osnovni račun
6. PBZ D.D. 132.291 5,14 Skrb. račun
7. PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN 109.279 4,25 Skrb. račun
8. HPB D.D./KD INVESTMENTS – VICTORIA FOND 39.652 1,54 Skrb. račun
9. KONČAR D.D. 35.511 1,38 Osnovni račun
10. ZEC BRANISLAV 22.267 0,87 Osnovni račun
Ukupno: 80,66

Kao što se vidi iz priloženog i dalje nema promijena
[thumbsup]

POKRET OTPORA

Ej Alfone to je ipak staro stanje. Danas se pravo trgovalo. Po očitovanjima kolega na temi Što smo danas tržili, vidim da nam se priključio priličan broj respektabilnih forumaša, bilo da su ulazili ili podebljavali pozicije.
To me veseli jer sam i ja išao s predpostavkom da ispod 1000 neće puno ići, pa sam se još malo podebljao.
Nadam se da je najgori dio ipak iza nas. Ionako više nemam keša pa slobodno cijena UP, UP![lol] [lol]

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

zašto radite farsu od tog flokija?

je da mu je tata dao pare kupuj sine, ali čovjek kuži i utopio je toliko brodara na ath da boli i da mu svi redom možemo skinut kapu i reć bravo majstore!

ne vidim da ijednu fundamentalno super jaku dionicu poput ove trenutno prodaje!

a što se ulaganja tiče čovjek će uvijek reagirati na način kako reagira, a fundamenti će uvijek doć na svoje!

p.s. svaka čast floki! [thumbsup]

ovo je top 10 na dan 22.01.08,nisam ja kriv sto nam SDA kasni 3 dana …bolje išta -nego ništa.Žao mi je jedino da današnji promet nije puno veći ,odnosno da se hypo konačno iskrca…[thumbsup]

POKRET OTPORA

Moj dojam je da je Floki ušao u Končar na duuugo dugo razdoblje, neće on to prodavat još slijedećih 10 godina a možda i duže jer svi očekuju u slijedećih preko deset godina velika ulaganja u sektor energetike, posebno elektroenergetike, a tu za Končar ima puno kruha. Direktno sam iz tog sektora, ne iz Končara, i mogu reći da se je Floki dobro kladio, zato sam i ja ušao !!

New Report

Close