KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@bookmaker

cijena dionica sigurno neće gore nakon splita, krivo si se izrazio, ali kužim kaj oćeš reći – da će ići gore pa 10-30 pa 50 dolje…

da sebe ne razočaram očekujem povlaštenu na 1000-1100 i redovnu oko 1100-1200. A ako dignem 20% ili više još bolje…

meni je bitnije da se aureus iskrca i da dionica bude u čvrstim rukama, pa će se lagano gore… povlaštena se štopa, a s njom i redovna, a tko je htjeo mogao je dodatno zaraditi ako je prodao redovnu i kupio povlaštenu za 350 jeftinije.

bumo videli…

@bookmaker

Očito imaš selektivno pamćenje i pamtiš samo ono što ti paše. Pusti kretanja cijena iz 2007 i 2008 i sjeti se što se događalo kasnije. Ništa više nije isto kao prije. Tako da je sad prilati kud će cijena potpuno bespredmetno.
I na kraju da se razumijemo. KODT je odlična.

Kolega Bill, pa ti si pravi ranoranioc…

Lijepi promet danas.Ako se ovo Aureus iskrcava na 2000 kn još tri dana ovakvog prometa i gotovo!

"Only dead fish swim with the stream"

Sve su glasnije priče oko elektroautomobila. Ako zbilja bude nešto od toga, dugoročna potražnja u elektroenergetici je garantirana:

http://www.poslovni.hr/vijesti/hep-ce-za-2-godine-na-cak-150-stanica-puniti-elektroaute-158866.aspx

Moji postovi ne predstavljaju nagovor na kupnju, prodaju ili držanje dionica koje spominjem u tekstu.

I danas dobar promet, valjda će ovi više prodat jel zna tko koliko toga još imaju.

…još cca 150 komada

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Koja kupnja svi hoće još malo ugrabit kad bi samo burza krenula malo gore gdje bi ovoj dionici bio kraj.

auuuu…. ode aureus… više od milje prometa… kodt-p zajedno sa HTom jedini milijunaš… nice…

Čini mi se da ovo nije samo aureus, ako se ne varam njima je ostalo puno manje dionica nego što je promet jučer i danas….


…još cca 150 komada

Mislim kolega da niste u pravu. Izgleda da je počeo izlaziti i onaj HPB skbnički [smiley]



…još cca 150 komada

Mislim kolega da niste u pravu. Izgleda da je počeo izlaziti i onaj HPB skbnički [smiley]
[/quote]

Bome, ovo nije samo Aureus. Ali dobro je da kupnje jos uvijek ima, i to poprilicno…

Evo ga opet [lol]. Barem sa može kupiti količina na ovim nivoima [thumbsup]

Osim aureusa netko se opasno iskrcava što nije baš najbolje. O čemu se i zašto to radi?


Osim aureusa netko se opasno iskrcava što nije baš najbolje. O čemu se i zašto to radi?

Cijenjeni kolega,
još sam mlad po pitanju burze pa Vas molim objašnjenje što to znači da se netko iskrcava. Da li to znači da netko prodaje dionice kompaniji i smanjuje se broj dionica?
Hvala,
LP

Referendum o ZOR-u omogućiti će da ljudi koje rade, rade još više, a ljudi koje ne rade, rade još manje

New Report

Close