KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas, nakon izračuna , fond mora stati s prodajom, ili dobivamo desno rame. Jučer je bilo dosta emotivne kupnje.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

tocno to, nakon sto su izracunali im je sinulo da opet tehnicki prodaju po 300-400 eur LOL Jaki u nema sta. Nahranili nas i prijatelje pa mozemo valjda dalje.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

da, i…. danas je 23.02.2024. ako se ne varam

https://hr.bloombergadria.com/bloomberg-adria-tv/bloomberg-adria-tv/52329/bobek-koncar-moze-zadovoljiti-golemu-europsku-potraznju/news/?fbclid=IwAR2umiC-m5e9a6805ZY5Q1vIALv6i5Mwb-m1Q-jB_eLCoJHJxa3OxU4xxRM

ovaj fond sa ostacima ostataka bas siluje na povlastenoj… ne znam po koji put gledam i nevjerujem na koji nacin oni prodaju… i svaki put kad stanu dijonica poskoci 150 eur… jadni ne bili 😀

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ovaj KODT je stvarno izvrstan! Rade i zarađuju, FI su im sve bolji i bolji.

Imam dionice i nadam se s pravom i poštenoj dividendi, e sad hoće li opet biti oko 1% ili više to ne znam.

Moguće upućeniji forumaši više znaju?

Pongo, 04.03.2024. u 19:34

Ovaj KODT je stvarno izvrstan! Rade i zarađuju, FI su im sve bolji i bolji.

Imam dionice i nadam se s pravom i poštenoj dividendi, e sad hoće li opet biti oko 1% ili više to ne znam.

Moguće upućeniji forumaši više znaju?

Očekuje se tridesetak eura po papiru.

koliko ovi na povlastenoj jos imaju? zna li se sta 😀

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Mr. ALGO kupio mnogo redovne po Asku.

da, zapravo mislio sam na redovnu… ne znam malo mi je ovo sumnjivo, jucer sam mislio kupiti knjigu ali sam odustao jer da je komatozna tablica, nes se sve mora prebacivati iz neceg u excel… ali prema pisanju Parice na drugom forumu ovi su trebali biti vani vec a kad ono na 1300 je nepresusan izvor dijonica… mogao je kratiti kako se dijonica penje, ovako ce polupati sav bid na kraju. Horor koji diletant.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

NaBiduAsku, 05.03.2024. u 14:49

da, zapravo mislio sam na redovnu… ne znam malo mi je ovo sumnjivo, jucer sam mislio kupiti knjigu ali sam odustao jer da je komatozna tablica, nes se sve mora prebacivati iz neceg u excel… ali prema pisanju Parice na drugom forumu ovi su trebali biti vani vec a kad ono na 1300 je nepresusan izvor dijonica… mogao je kratiti kako se dijonica penje, ovako ce polupati sav bid na kraju. Horor koji diletant.

Meni ovo djeluje kao da jedan fond prodaje drugome.

jel to konacno ovaj stao s prodajom? danas se tako cini…

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Pongo, 04.03.2024. u 19:34

Ovaj KODT je stvarno izvrstan! Rade i zarađuju, FI su im sve bolji i bolji.

Imam dionice i nadam se s pravom i poštenoj dividendi, e sad hoće li opet biti oko 1% ili više to ne znam.

Moguće upućeniji forumaši više znaju?

 

ehhhh sada, kolega… dionica u tri g. poraste 5x, a vi bi valjda još barem 5% div yielda!!??

evo ovo stvarno sve lijepo napreduje, kako i ne bi kad to i dalje ima jako puno lufta u ovoj godini… dolazi nam i vijest za difku plus izvjesce… opusti se i uzivaj.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

hodogram: pocetkom sljedeceg mjeseca imamo objavu kolika ce biti dividenda a sredinom mjeseca vec ide izvjesce.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

New Report

Close