KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Evo i danas prošlo još 15 komada

i odmah 20 novih na kupnju po 2100

mora da oni koji prate ovu dionicu to nisu mogli sami primjetiti. jesmo se natrpali?
[/quote]
vidim da neki nose naocale pa nisamsiguran da dobro vide..
naravno kolega, kako nebi kupio ovakav dragulj

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Čestitke sestrinskoj tvrtki Energetskim transformatorima na dobivenoj Zlatnoj kuni!

Moji postovi ne predstavljaju nagovor na kupnju, prodaju ili držanje dionica koje spominjem u tekstu.


Čestitke sestrinskoj tvrtki Energetskim transformatorima na dobivenoj Zlatnoj kuni!

Pridružujem se istovjetnim čestitkama, bravo!

[thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Svaka čast sestrinskoj (ili bratskoj, kako već) tvrtki – zaslužili su ovu nagradu! Ove dvije članice grupe, KODT kao ovisno i Energetski kao pridruženo društvo, dvije su najsjajnije točke Grupe.

Energetski transformatori su oduvijek izvrsni veliki brat našim distributivnim i specijalnim transformatorima, na koji se mali braco sve bolje i bolje ugleda, raste i postaje velik i uspješan kao i on veliki brat veliki Energetski trafo! 😉

No, mali braco je dobio Zlatnu kunu prije velikog hehe (2007.), jer iako je mali velikim stopama grabi naprijed. Mislim da je red da s vremena na vrijeme (ne nužno svake godine :P) se izmjenjuju, jednom da dobije zlatnu kunu KODT jednom Energetski… recimo sljedeće godine smo možda opet na redu!! 😀

Ove godine su oni definitivno zaslužili, ne samo za rez 2009 godine nego kako su nastavili i ove… još sam pod dojmom onoga (prvog u seriji) ogromnog trafo za Dubai :wow: Genijalna firma. Hrvatska bi bila relativno najjača zemlja Europe kada bi bar 10 % naših firmi bili poput Energetskih ili Distributivnih trafo.


Svaka čast sestrinskoj (ili bratskoj, kako već) tvrtki – zaslužili su ovu nagradu! Ove dvije članice grupe, KODT kao ovisno i Energetski kao pridruženo društvo, dvije su najsjajnije točke Grupe.

Energetski transformatori su oduvijek izvrsni veliki brat našim distributivnim i specijalnim transformatorima, na koji se mali braco sve bolje i bolje ugleda, raste i postaje velik i uspješan kao i on veliki brat veliki Energetski trafo! 😉

No, mali braco je dobio Zlatnu kunu prije velikog hehe (2007.), jer iako je mali velikim stopama grabi naprijed. Mislim da je red da s vremena na vrijeme (ne nužno svake godine :P) se izmjenjuju, jednom da dobije zlatnu kunu KODT jednom Energetski… recimo sljedeće godine smo možda opet na redu!! 😀

Ove godine su oni definitivno zaslužili, ne samo za rez 2009 godine nego kako su nastavili i ove… još sam pod dojmom onoga (prvog u seriji) ogromnog trafo za Dubai :wow: Genijalna firma. Hrvatska bi bila relativno najjača zemlja Europe kada bi bar 10 % naših firmi bili poput Energetskih ili Distributivnih trafo.


Još jedan detalj vezan za trafiće, ali ovo bi više spadalo pod KOEI. Prošle godine plaketu Zlatna kuna (to nije "prava" Zlatna kuna, nego samo za zagrebačku županiju) u kategoriji srednjih trgovačkih društava dobila je firma KONČAR – Mjerni transformatori, "najmanji braco", isto solidna firma u sklopu KOEI.

Vaš link

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

Nisam sretan zbog nagrade. Mislim da imamo dobro vodstvo a ova nagrada ih je kvalificirala za Remetinac kako to obicno biva kod nas.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Nisam sretan zbog nagrade. Mislim da imamo dobro vodstvo a ova nagrada ih je kvalificirala za Remetinac kako to obicno biva kod nas.

Zašto? Pa nije to ovo neka tam druga nagrada nego Zlatna kuna, u dodijeli koje se ne dobiva puno bodova za "umjetnički dojam" nego su skoro kao na Zlatnoj bilanci sve kruti/čvrsti bodovi strojno dodijeljeni.

Iz baze podataka izvuku zadnje fin izvještaje, sortiraju po određenim pokazateljima, pa po drugim, pa po trećim, i računa se prosjek rangova i tako top lista za dodijelu. Prilično egzaktno.

Zadnjih godina Zlatnu kunu slično kao i onu novu Fininu Zlatnu bilancu i dobivaju poduzeća koja su to uglavnom i zaslužila. Tu naravno ne brojim one zlatne kune po pojedinim županijama (osim Grada zagreba i drugih dovoljno velikih) što organiziraju županijski ogranci HGK, to su naravno gluposti… jer pojedine županije uopće nemaju dobra poduzeća pa nagradu za najbolje dobije ono koje je slučajno (bar na prvi pogled, ovako mehanički gledano, uz malo poguravanja "umjetničkim dojmom") najmanje loše.

Ova prava Zlatna kuna je skoro kao i Zlatna bilanca, čista egzaktna nagrada – bez puno muljanja.

KODT je dobio pretprošle godine, sad Končar energetski… i ovo bi se moglo reprizirati još puno puta.

Ukoliko su nagrade dodijenjene po jasnim i transparentnim pravilima, egzaktnim izračunima… nema razloga za odbiti tu nagradu (ne veseliti joj se).


Nisam sretan zbog nagrade. Mislim da imamo dobro vodstvo a ova nagrada ih je kvalificirala za Remetinac kako to obicno biva kod nas.

Zamjenili ste nagradu zlatna kuna s nagradom za managera godine. To je sad nova kletva: dabogda postao manager godine

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Nisam sretan zbog nagrade. Mislim da imamo dobro vodstvo a ova nagrada ih je kvalificirala za Remetinac kako to obicno biva kod nas.

a zamisli tek dalekovod, oni su dobili tri godine za redom nagradu (dok je sanader bio pm)[bye]

Šote more šote, šote mašala, ova robna kuća kusur ne vraća

Fino, fino netko u tišini zoblje po 2100 nije mu skupo !!!

ja bi se smjestio na oko 2000 na R-A [smiley]
KODT-R-A
Kupnja

Cijena Količina
2.100,00 10
2.056,00 4
2.055,00 16
2.005,55 5
1.910,99 7
1.419,20 2

Prodaja
Cijena Količina
2.129,99 8
2.130,00 1
2.141,99 1
2.143,00 30
2.149,00 8
2.174,99 3
2.220,00 7
2.299,98 1
2.349,90 1
2.349,95 1
2.399,96 1
2.399,97 1
2.499,95 1
2.499,96 1
2.500,00 12
2.599,98 1
2.699,90 1
2.980,00 4
3.650,00 2
4.900,00 5
5.000,00 4

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo


Fino, fino netko u tišini zoblje po 2100 nije mu skupo !!!

Zaba kupuje hpb prodaje

Slicna situacija na ledu kad je bio 6 k u 2007…
A onda je uslijedila exlozija na 20k u par mjeseci
[wink]

Ne kazem da ce to ovdje uslijediti, ali Kodt -r-a je BRUTALNO podcijenjena dionica

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Nisam sretan zbog nagrade. Mislim da imamo dobro vodstvo a ova nagrada ih je kvalificirala za Remetinac kako to obicno biva kod nas.

a zamisli tek dalekovod, oni su dobili tri godine za redom nagradu (dok je sanader bio pm)[bye]
[/quote]

Pa to i je problem. Oni su kvalificirani za RBA a ovi iz KODT zasigurno nisu.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Hmmmm

Ovih 15 milijardi kuna sto vlada planira uloziti u energetiku…
Hoce lii nas kodt tu omastiti brčinu…

Nas ovdje ionako ne brinu pizdarije unutar nase zemlje, jer ionako sve radimo vani [thumbsup]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Hmmmm

Ovih 15 milijardi kuna sto vlada planira uloziti u energetiku…
Hoce lii nas kodt tu omastiti brčinu…

Nas ovdje ionako ne brinu pizdarije unutar nase zemlje, jer ionako sve radimo vani [thumbsup]

Hoće, hoće kolega DELUX, a to znači da moj KOEI ode nebu pod oblake, a bogami i Vaš KODT bi mogao u tom slučaju dobrano potegnuti.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close