KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dječko,možemo li opet ponoviti onu igru sa pogađanjem cijene na dan 1.1.2010. ?!

Rocky ti si ipak samo sitni daytrader koji spava na ovom forumu,ali od toga ti nema nikakve koristi (samo zarađuje tvoja brokerska kuća) jer od stabala ne vidiš šumu. Općenito mislim da je jako mali broj ljudi na ovom forumu spreman prihvatiti realnu mogućnost da se naše tržište oporavi tek za pet,šest,sedam godina,ako i tada.


Rocky ti si ipak samo sitni daytrader koji spava na ovom forumu,ali od toga ti nema nikakve koristi (samo zarađuje tvoja brokerska kuća) jer od stabala ne vidiš šumu. Općenito mislim da je jako mali broj ljudi na ovom forumu spreman prihvatiti realnu mogućnost da se naše tržište oporavi tek za pet,šest,sedam godina,ako i tada.

možda i ranije.
ako se mirovinci riješe obveze servisiranja hrvlade (obveznice).

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Rocky ti si ipak samo sitni daytrader koji spava na ovom forumu,ali od toga ti nema nikakve koristi (samo zarađuje tvoja brokerska kuća) jer od stabala ne vidiš šumu. Općenito mislim da je jako mali broj ljudi na ovom forumu spreman prihvatiti realnu mogućnost da se naše tržište oporavi tek za pet,šest,sedam godina,ako i tada.

objasni sto znaci oporavak, crobi na koliko – 2 tisuce, 3,4,5,8?
ja mislim da je najveca iluzija upravo ono sto vecina ljudi ocekuje, da cemo sad jos malo past ili se muvat jos neko vrijeme oko ovih razina, a kad krene oporavak onda ce to kontinuirano rast do novog ath-a…
a tko kaze da necemo porast do ne znam, mozda i 3 tisuce pa se onda strmop*zdit na novo najnize dno? jel bi onda taj rast nazvao oporavkom ili ne? ili je indikator oporavka tek kad probijemo 5400 opet?! mislim da se previse razglaba o tome kad bi se taj oporavak trebao zbiti, a nitko zapravo ne definira sto uopce smatra oporavkom… meni je 2000 vec oporavak jer cu zaraditi 100% na nekim dionicama, druge ce ta ista razina dovesti tek na 25% portfelja tako da… oporavak je jako relativna stvar…

Selim u ameriku...

Kataklizma samo provocira…

Što se tiče KODT kao dionice, puno puta sam spominjao i mane, kao i prednosti. Svatko neka sam odluči da li će kupovati ili ne, ovih dana ionako ima velika ponuda "jeftinih" dionica.

Osobno mislim da će KODT kao firma proći kroz ovu krizu bolje od većine zato što se bavi djelatnosti u koju se mora ulagati konstantno.
Transformatori sa što manjim postotkom gubitaka u transformacijama su proizvod koji na kraju štedi novce kupcu, koliko god to nevjerovatno zvučalo.
A KODT ima transformatore sa vrlo niskim gubicima pa zato i uspjevaju tako dobro plasirati svoje proizvode.

Potrudite se pa izračunajte koliko recimo samo jedan novi 40 MVA transformator može uštediti energije (to jest novaca) godišnje uz pretpostavku da ima 2% manje gubitke od prethodnika.

Pardon, lapsus calami…
Trebao sam napisati 0,2% manje gubitke [lol]

neko mi planira pomrsit dokup!?!?! [angry]

Baš sam htio pohvaliti legendu koji je danas otjerao u blokadu [thumbsup]


neko mi planira pomrsit dokup!?!?! [angry]

pa di si ti?

na 450? [smiley]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Wunder, jel to skriveni na 450 [lol]

Zna li netko kad ce FI ?

Evo, upravo gledao na portalu Moje dionice promjene top 10 dioničara za KODT-R-A.

27.2.2009 HPB D.D. je imao 4896 dionica
27.2.2009 KNEŽEVIĆ NIKOLA je imao 1357 dionica

4.3.2009 HPB.D.D. je imao 5486 dionica
4.3.2009 KNEŽEVIĆ NIKOLA je imao 775 dionica

To nije moglo proći u redovitom trgovanju toga razdoblja, ali nikakva obavjest o blok transakciji nije došla. Kako je to moguće?

Hpb dokupljivao i povlaštenu kao i Knežević Nikola.

Da li netko od poštovanih kolega zna kako da kupim van burze, recimo od g.Kneževića 500 dionica, ili od HPB-a? Koga trebam kontaktirati i kako se to obavlja?

Hvala na odgovoru. [smiley]


Da li netko od poštovanih kolega zna kako da kupim van burze, recimo od g.Kneževića 500 dionica, ili od HPB-a? Koga trebam kontaktirati i kako se to obavlja?

Hvala na odgovoru. [smiley]

Ured za odnose s javnošću
Glasnogovornica:

* Ozana Bašić
10000 Zagreb, Miramarska 24b
Tel.: 01 6173 424
Fax: 01 4811 406
e-mail: ozana.basic@hanfa.hr

Evo, dotična gospođa će ti sve objasniti. Vrlo je ljubazna [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

udijetlite koju dionicu sirotinju, udijelite! [pray]


udijetlite koju dionicu sirotinju, udijelite! [pray]

Izgleda da je ovaj momak puko ko kokica.Doduše treba shvatiti mentalne probleme nekoga tko se ukrcao iznad 4.000,a koji je bio uvjeren da će to do 1.1.2010. ići na 10.000 !

New Report

Close