KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

svi protiv KODT, a sad novih 18 komada na kupnji.
Pa nije mi jasno zaš se stavljaju na kupnju, a dionica ne valja.
He, he [wink]

Pessimism Is Your Friend

A vidi prodaje na r-a.Polomit će noge preskačući jedni druge.Kud im se toliko žuri,da nije izašla neka vijest? [cool]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


A vidi prodaje na r-a.Polomit će noge preskačući jedni druge.Kud im se toliko žuri,da nije izašla neka vijest? [cool]

Isti su na prodaji gore i na bidu dolje, hoće trejdat
[cool]



A vidi prodaje na r-a.Polomit će noge preskačući jedni druge.Kud im se toliko žuri,da nije izašla neka vijest? [cool]

Isti su na prodaji gore i na bidu dolje, hoće trejdat
[cool]
[/quote]

Stari lisac Kostolany kaže da je poznavao mnoge koji su trejdali ali ni jednog koji zbog toga nije bankrotirao.Nemam razloga da mu nevjerujem.Trejdanje je za insajdare a za nas ostale pušačke komore. [cry]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"



A vidi prodaje na r-a.Polomit će noge preskačući jedni druge.Kud im se toliko žuri,da nije izašla neka vijest? [cool]

Isti su na prodaji gore i na bidu dolje, hoće trejdat
[cool]
[/quote]

a kako ti to znaš? osim ako ne govoriš sam o sebi 🙂


svi protiv KODT, a sad novih 18 komada na kupnji.
Pa nije mi jasno zaš se stavljaju na kupnju, a dionica ne valja.
He, he [wink]

18 lasta ne čini proljeće! [lol] [lol] [lol]

a moj skriveni… [lol] [lol] [lol]

Pessimism Is Your Friend

Znade li netko zašto danas dionica nije bila u blokadi uz ovakav minus

Što to znaći?

sanja

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/hrvatska-mora-do-2020.-udvostruciti-proizvodnju-elektricne-energije,24282.html

Hrvatska mora do 2020. udvostručiti proizvodnju električne energije

Wunder i Roki Fajf, a ko bu im trafiće delal. [lol] [lol] [lol]

Pessimism Is Your Friend


Znade li netko zašto danas dionica nije bila u blokadi uz ovakav minus

Što to znaći?


kretanje cijene ove dionice nema puno veze s pameću, pa tako ni blokada ovdje ne vrijedi ko za sve ostale 😛

Šala, pa zato što je dozvoljeni raspon +/- 15 %, u razredu 2, a u koji je svrstana na temelju (ne)likvidnosti u zadnjih 6 mjeseci.

A koga zanima stvarno zašto? Zašto je ovakva likvidnost? (za razliku od prije).

Zato što: nema puno prodavača na ovim razinama. Da tko želi prodati stvarno značajne količine, tada bi došli i ozbiljni kupci, ovako se mi mali na ovoj dionici (slično kao i na mnogim drugima u zadnje vrijeme) igramo, dionica-dvije danas-sutra, nekome popuste živci pa da malo jeftinije, pa onda kupnji popuste živci pa udari po aksu, i tako, svaki dan naizmjence +10 % -10 %, klasične pojave na nelikvidnom tržištu/dionicu.


Hrvatska mora do 2020. udvostručiti proizvodnju električne energije

Wunder i Roki Fajf, a ko bu im trafiće delal. [lol] [lol] [lol]

Khm, pa ove godine im je dobit veća za 50% a cijena dionice pala skoro 50% od početka godine… [huh]

Ma sve je to u redu, ali zašto nije bila objavljena blokada trgovanja?

sanja

New Report

Close