JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ah ne mogu više uredit post…

BTW baš pogledao izvješće… da imam dionicu ne bih baš bio oduševljen. pad prihoda 20%, a rashodi su manji "samo" zbog smanjenja rezervacija sa 25 mil na samo 0,5 mil kn. bit će zanimljivo vidjeti sljedeći kvartal za bolju krvnu sliku…


Neovisno o tome koliko je JANAF dobro ulaganje nekako mi je uvijek bilo zanimljivo kako se neki trude raspravljati o dionici koja ih niti ne zanima niti ju ikada misle kupiti…

p.s. trenutno nemam janaf

p.s trenutno iman janaf i trenutno iman na kupnji nešto sitno janafa…..nadan se da će mi kolega DELUX prodat jer nudin 37 kn više nego šta on kaže da je fer cjena…….taman za koju pivicu 🙂



Neovisno o tome koliko je JANAF dobro ulaganje nekako mi je uvijek bilo zanimljivo kako se neki trude raspravljati o dionici koja ih niti ne zanima niti ju ikada misle kupiti…

p.s. trenutno nemam janaf

p.s trenutno iman janaf i trenutno iman na kupnji nešto sitno janafa…..nadan se da će mi kolega DELUX prodat jer nudin 37 kn više nego šta on kaže da je fer cjena…….taman za koju pivicu 🙂
[/quote]
Ja sam ti prodao svoje po 3600 [bye]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]




Neovisno o tome koliko je JANAF dobro ulaganje nekako mi je uvijek bilo zanimljivo kako se neki trude raspravljati o dionici koja ih niti ne zanima niti ju ikada misle kupiti…

p.s. trenutno nemam janaf

p.s trenutno iman janaf i trenutno iman na kupnji nešto sitno janafa…..nadan se da će mi kolega DELUX prodat jer nudin 37 kn više nego šta on kaže da je fer cjena…….taman za koju pivicu 🙂
[/quote]
Ja sam ti prodao svoje po 3600 [bye]
[/quote]

hehehe meni???? ajde ako ti tako kažeš 🙂

Evo kupnje 1000 komada na 2550. Baš me zanima da li će szif opalit… ili su to oni pa simuliraju kupnju… u svakom slučaju evo mene kunu iznad.


Evo kupnje 1000 komada na 2550. Baš me zanima da li će szif opalit… ili su to oni pa simuliraju kupnju… u svakom slučaju evo mene kunu iznad.

Smart enough kolega do 17-tog ako im treba lova (SZIF) evo im prilike,bolju neće dobiti!

klizi jnaf polako…

Ako opet zvekne na 2000 kn bit cu vam prijatelj na bidu

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


klizi jnaf polako…

Ako opet zvekne na 2000 kn bit cu vam prijatelj na bidu


dalo se primjetiti prije nekoliko tjedana da će lagano prema 2000, čekam priliku za jeftiniji dokup.



klizi jnaf polako…

Ako opet zvekne na 2000 kn bit cu vam prijatelj na bidu


dalo se primjetiti prije nekoliko tjedana da će lagano prema 2000, čekam priliku za jeftiniji dokup.
[/quote]

pa to je ok cijena za kupiti, ima s 2k prostora narast 40-50 %

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

stavio prvu turu na 25xx mozda se danas netko zaleti
Ostalo cu probat ispod 2200

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Zasto mislis da ce janaf toliko pasti? Mislis da ce ga Sizif fond zabetonirat?

Ako slpf ide u rasprodaju, glavno je pitanje koliko komada još misli ispucat.
Jedna prikladna [lol]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/aldott-ina-razmatra-mogucnost-ulaska-u-adria-lng,76750.html


stavio prvu turu na 25xx mozda se danas netko zaleti
Ostalo cu probat ispod 2200

2.551,01 23
2.551,00 16
2.550,05 20
2.550,00 1015
2.501,00 4
2.301,00
Ovo?

who dares, wins



stavio prvu turu na 25xx mozda se danas netko zaleti
Ostalo cu probat ispod 2200

2.551,01 23
2.551,00 16
2.550,05 20
2.550,00 1015
2.501,00 4
2.301,00
Ovo?
[/quote]
ovaj veći nalog je mala navlakuša za male i nadobudne igrače da se naslažu na bidu,kada se skupi dovoljna količina biti će počišćeni a neće znati što ih dohvatilo.

New Report

Close