JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Može samo info. o kakvom se HAnfinom pravilniku radi, odnosno gdje je objavljen.

Politics is for the present, but an equation is for eternity. Einstein


Sramotno niska likvidnost je dokaz da veliki uopće ne sudjeluju, kolega.
Što se tiče Aureusa, možda se radi o prilagođavanju HAnfinom pravilniku koji stupa na snagu 1.7.2008.

jasno, ali kad ne sudjeluju veliki,kao danas, nema ni prometa što upućuje da malih nema uopće ili sudjeluju sa zanemarivom količinom.
Ista stvar i na ATPL, jedva 1m prometa…

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju

mene zanima di je sada gatara pa ako ima obraza nek napiše jedan članak o bdi i jdpl
kad je bio tako glasan u padu
hvala marko mario čovjek sa 100 imena

Postanite Eu-robovi

Trenutno stanje bida na JDPL :

Kupnja
607,06 1
607,05 1
607,04 1
607,03 1
607,02 1
607,01 106
607,00 100
606,00 100
605,01 100
603,05 25

Prvih 5 po jedna dionica, pa onda 4 x 100. Svašta, ovo još nisam vidio!

[lol] [lol] [lol]


Trenutno stanje bida na JDPL :

Prvih 5 po jedna dionica, pa onda 4 x 100. Svašta, ovo još nisam vidio!

Situacija je jasna kao slika. Nakon uvjetno kazano loseg Q1 dionica je izgubila vrlo malo na vrijednosti. Netko je branio i pala je zanemarivo usporedjujuci sa padom ATPL koji je imao odlican Q1. Spancir je pisao o raznim dokovanjima i ni to nije znacajnije znacajnije uticalo na cijenu dionice. Ove stotke su obrana nekog ko ima dosta u portfelju i znacajan pad mu nebi bas dobro dosao jer je ulazio na nivou 500-650. Nekako imam osjecaj da je obranu postavio Aureus koji se nedavno ponovo pojavio u Top 10.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"



Trenutno stanje bida na JDPL :

Prvih 5 po jedna dionica, pa onda 4 x 100. Svašta, ovo još nisam vidio!

Situacija je jasna kao slika. Nakon uvjetno kazano loseg Q1 dionica je izgubila vrlo malo na vrijednosti. Netko je branio i pala je zanemarivo usporedjujuci sa padom ATPL koji je imao odlican Q1. Spancir je pisao o raznim dokovanjima i ni to nije znacajnije znacajnije uticalo na cijenu dionice. Ove stotke su obrana nekog ko ima dosta u portfelju i znacajan pad mu nebi bas dobro dosao jer je ulazio na nivou 500-650. Nekako imam osjecaj da je obranu postavio Aureus koji se nedavno ponovo pojavio u Top 10.
[/quote]

Nekako se slažem.

a ljeto samo što nije….ako su sada ovakvi prometi…pitam se šta će biti ljeti… [yawn]

DOKUP!

kolega poh, pa recimo da ova godina i nije bas standardna, pa nekako ne vjerujem da ce vrijediti isti pattern kao i prethodnih godina….

Kolega alan_poh, ljeto je vec stiglo sto se tice nase burze. JDPL, kao uostalom i sve druge dionice, mogu spasiti samo optimisti, mali i veliki, koji ce kupovati po 10-15 dionica i tako pridonijeti porastu ove superpodcijenje i superperspektivne dionice. Dakle, od svih nas je potrebna akcija a ne kuknjava i naricanje nad zlom sudbinom. Pomozi si sam pa ce ti i Bog pomoci. [thumbsup]

VIVA LA REVOLUCION !!!

što se ova dionica usidrila??

samo što nije...


Kolega alan_poh, ljeto je vec stiglo sto se tice nase burze. JDPL, kao uostalom i sve druge dionice, mogu spasiti samo optimisti, mali i veliki, koji ce kupovati po 10-15 dionica i tako pridonijeti porastu ove superpodcijenje i superperspektivne dionice. Dakle, od svih nas je potrebna akcija a ne kuknjava i naricanje nad zlom sudbinom. Pomozi si sam pa ce ti i Bog pomoci. [thumbsup]

je…samo što neki su i više neki uzdrmani ovogodišnjom korekcijom pa niti ne mogu niš drugo nego promatrat i kukat….puno je takvih nažalost

DOKUP!


je…samo što neki su i više neki uzdrmani ovogodišnjom korekcijom pa niti ne mogu niš drugo nego promatrat i kukat….puno je takvih nažalost

po meni "mali" ionako ne utječu značajnije cijenu ove dionice… a glede kuknjave i naricanja kad god se krene s navedenim uvijek je blizu iznenađenje… i suprotno… kad se priča u superlativima držte gaće… IMHO naravno…

bolje zivjeti 100 godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi...

Sailor, na temelju cega tvrdis da je Jadroplov "superpodcijenjena i superperspektivna dionica"? Promatrajuci nase brodare, vidim da se JDPL istice s P/B vrijednosti, ali FI za 1. tromjesecje je bilo u najmanju ruku cudno. Takodjer, 2 novogradnje u Brodosplitu ce se otegnuti do primopredaje – zasad se samo prica o Vladinim jamstvima. Ni Uprava ne vuce bas najbolje poteze…

"Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi." Grunf, TNT


što se ova dionica usidrila??

Kolega usidrila se i budite sretni. Mislim da je na ovom nivou drzi intervencija Aureusa koji je ponovo znacajnije usao u nju. Jucer je bila snazna obrana na 607. Bilo je 4 x 100 komada sto je gotovo pola uobicajenog dnevnog volumena. Mislim da se vrijednost odrzava umjetno. Ne zelim ulaziti u motive fond managera ali to mora prasnut. Nema logike da "gubitas" po 1Q stoji na trzistu bolje od firme ciji 1Q je fenomenalan. No u nasoj mocvari a pogotovo sa malim prometima manipulacija i nije neki problem. Zbog svega ovoga ja sam izasao iz ove dionice i kao sta sam lani obecao to i kazem. Bude li razvoj situacije kako ga sada vidim velika je sansa da se i vratim.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Kolega alan_poh, ljeto je vec stiglo sto se tice nase burze. JDPL, kao uostalom i sve druge dionice, mogu spasiti samo optimisti, mali i veliki, koji ce kupovati po 10-15 dionica i tako pridonijeti porastu ove superpodcijenje i superperspektivne dionice. Dakle, od svih nas je potrebna akcija a ne kuknjava i naricanje nad zlom sudbinom. Pomozi si sam pa ce ti i Bog pomoci. [thumbsup]

superpodcijenjena i superperspektivna?
Turbodobra hahaha.
Koji druk majko moja.
Nisi toliko optimističan na podforumima dionica koje NEMAŠ u portfelju.
Mora da ti gadno gori kad ovako jeftino drukaš?
Što se tiče jadroplova nije trenutno u fokusu investitora i to je to.
Doći če sve na svoje sam treba malo strpljenja.
Pozdrav!

[thumbsup]

sijem žito raste grahorica

New Report

Close