JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mislim da neće biti prodaje i da neće doći prihvatljiva ponuda.
očekujem i za JDPL i za HIMR i Plat odmah novi natječaj, kao na HMST micanje ovih smiješnih uvjeta i prodaju ko da više.

što je dobro i za dioničare JDPL, jer bi bilo vremena i za stvarnu procjenu vrijednosati, kao na turističkim tvrtkama.
što je puno bolje nego prodaja navrat nanos za 130kn

Ozren, đe' kombo?

@lebowski

pročitaj još jednom…
Brodosplitova je valjana, ali traži korigiranje uvjeta…



@lebowski

pročitaj još jednom…
Brodosplitova je valjana, ali traži korigiranje uvjeta…

Pročitao, promijenio post.

A di je sto objavljeno? Moze link neki.

Link:

http://www.cerp.hr/default.aspx?id=271

Bolje da se nije nikako prodalo pa se ponovio natječaj po promjenjenim uvjetima, nego ovako ispada da je Debaljak blizu preuzimanja vrijedne firme kroz novac koji mu država daje kao poticaj….O žalosti

počelo se ostvarivat ono o čemu sam pisao…ali ima znalaca na ovoj temi…po kojima nema šanse da ode na 100 kn…ili niže…jer će netko dati izdašnu ponudu i može samo gore…

Teško da će ovo dobiti Debeljak. Naime, uz ponudu traži i izmjene uvjeta, koje očito ne može ispoštovati. S toga je najbolje da ovaj natječaj propadne i da se ide sa novim i bitno blažim uvjetima od prethodnih (naravno ne mislim na spuštanje početne cijene).


počelo se ostvarivat ono o čemu sam pisao…ali ima znalaca na ovoj temi…po kojima nema šanse da ode na 100 kn…ili niže…jer će netko dati izdašnu ponudu i može samo gore…

marcipan, pa ti si legenda burzovne analitike u Hrvata. Jesi li prodao na 130? Prodaješ li sada? Slušaš li svoje analize ili samo laprdaš? Evo, reci nam što ćeš danas napraviti?

Uf kako me brzinski pokupilo na 105,20. Jos 48 komada nije lose.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

@lebowski
a što će napraviti ekipa koja je kupovala na osnovu druka sviju koji su pisali proteklih dana na temi kako je ovo super prilika da se netko dočepa jadroplova po “povoljnoj” cijeni od 180+ kn…
što će napraviti fahrudin?
naravno, ići će u dokup…jer sad je još jeftinije nego li je bilo na 130 kn….eto dionica do 130 kn, kolko hoćeš…a diskont na 130 kn je kolko ono od NAV-a?
možeš sjediti i gledati kako će cijena dole…i gađati dno…pa u dokup…šta ti misliš?

Imamo ponudu i dotakli smo dno, slaze se potpora i mora doci do odbijanca. Ne vjerujem da ce ispod 100kn.

Lp

vjerovanje je dobro, ali ne i uvijek realno



@lebowski

a što će…

Imaš fenomenalnu Moć pogađanja, a ne koristiš je, kako to? Sve si pogodio, a ne znaš reći imaš li sada dionice, jesi li ih uopće imao, prodaješ li ih, kupuješ…

Šteta talenta… [emo_smijeh]

kolega, lebowski…nisam vam ja kriv što je ponuda Brodosplita valjana, a ne od Vogemana….kao ni što živimo u takvoj državi ili bolje rečeno što nam takvi ljudi vode državu…kao ni za to što cijena na burzi pada…
ja sam samo proteklih dana upozoravao na mogući scenarij…a ostatak ekipe je drukao…

New Report

Close