Prodaja Optima telekoma, čini se, neće se realizirati u 2020. godini čak i ako se odabere kupac

Naslovnica Forum Komentari članaka Prodaja Optima telekoma, čini se, neće se realizirati u 2020. godini čak i ako se odabere kupac

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Gdje je u tekstu pojasnjeno zasto bi to bila prepreka prodaji Optime? Stvarno ste smece od novina, ali ono najgori šljam. Koliko su vam platili za ovaj naslov? Ajde, lijepo priznajte… jel se isplatilo?

burek

Lijepo će ovaj novinar i ovo dno od novina biti prijavljeni AZTN-u pa neka objasne što su htjeli reći.

ja sam iznenađen… ii uvređen

Podržavam vas kolega Lukasenko.

pišem samo na dionicama koje držim..

je je prijavit ćete vi.. takvih sam se nagledao.

Poslano:

 

Poštovani,


U naslovu bez presedana danas, novinar Bernard Ivezić, koristeći situaciju umanjene kontrole, naveo je izmišljenu konstrukciju naslova koja ne prati tekst te je time Poslovni dnevnik snažno utjecao na tržište dionica OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.).


Molim da prema vašim ovlastima i nadležnostima poduzmete trenutne mjere sprječavanja ovakvih i sličnih poteza tabloida i portala koji služe pojedinim lobijima u manipulaciji tržištem u osjetljivom trenutku prodaje kompanije.


članak: “Prodaja Optima telekoma, čini se, neće se realizirati u 2020. godini čak i ako se odabere kupac”


Sa poštovanjem

Jesi prijavio i AZTN? evo drago mi je da je sad sve riješeno. Oprostite što sam sumnjao u Vas.

Sa onog boljeg foruma, stav HAKOMA vezano za ovaj članak: “..da je članak lažan i da spomenuta odluka nema veze s prodajom Optime, odnosno da je ista zapravo pozitivna u tom kontekstu. Svjesni su lažnih konotacija članka i sa svoje strane će pokrenuti odgovarajuće prijave…”

Vise na onom boljem forumu: dionice.net

i vi sad za 400 kuna idete pravit aferu. Meni nedostaju neke dionice petrokemije, vjerojatno u kutini o tome bolje znaju, ali ja sam njima i to oprostio. kršćanski je praštati. a i vama sam oprostio iako nitko nije ništa napisao o nedostajućim dionicama ni na ovome ni na boljem forumu. ili samo meni nedostaju dionice?

Kakvih 400 kuna? Naslov je bezocna laz zbog koje su ljudi mozda pogubili novce danas na burzi.

Štoviše, ja sam odlučio doktrinu praštanja širiti i dalje. Nažalost, ne poznajem skoro nikoga, tako da će većina ipak  ostati zakinuta za ovaj užitak opraštanja. Eto nadam se da ćete i Vi oprostiti meni ako sam nešto zgrešil.

LeoNT, 06.04.2020. u 18:07

Kakvih 400 kuna? Naslov je bezocna laz zbog koje su ljudi mozda pogubili novce danas na burzi.

pa Vi ste i komičar?

@nepoduzetnik,

osjećam neku nelagodu kod vas. Pa niste valjda vi g. novinar kojega sada čekaju tužbe?

Hakom je odgovorio na upit o clanku, da je lažan i da ce biti istražen. A novinar neka potraži novi posao.

New Report

Close