JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da li se i gdje moze vidjeti sluzbena objava DUUDI o pocetnoj cijeni?
I odakle uopce novinaru ta informacija?
s obzirom na vaznost iste, gdje je sluzbena izjava za ZSE od strane Jadroplova?

A i Jadroplov ima 8 brodova!

Pitanje moderatoru:
Vi ste POSLOVNI dnevnik… kako to da nemate komentara na “navodno” objavljenju prodajnu cijenu Jadroplova?
Kao novinari, mozete li provjeriti da li je zaista i gdje DUUDI objavio tu informaciju?



Vaš link …
130000000,00kn/ 1146122 dionica = 113,43kn

znači samo 113 kn! lijepo su vas navukli unutra bajkama o min. 200 kn po dionici! [emo_zloban]
[/quote]

Onda je i prvi čovjek Jadroplova “navučen”!

http://www.zse.hr/userdocsimages/stjecanje_otpustanje/JDPL_stjecanje_otpustanje_2014__1232014152919.pdf


Ko prvi mazne onoga na 131,50, danas može feštat.
a što se mene tiče, hebi ga municija sva ispucana ranije na cca 140,xx.

Znači onaj komad je odrađen u šutu!!!!!

A sada samo još da ekipa pobroji koja sića se nalazi na putu do cijene od 140,xx Kn, pa onda i do 150,xx Kn.

Želim vam ugodan dan i gledanje u ekran.

sumnjam da ce neko dati toliko, 113kn nije malo.
a oni koji misle da vrijedi više, nek odrijese kesu i ponude 120kn, pa ce dobiti firmu.

evo nek Ante Roje skupi par pajdaša i nek preuzmu.ako nema sam toliko novaca, nek organizira nešto, ima sigurno dobre veze, razumije biznis.mozda i banke ulete.

a ne ovako sa drzavnom imovinom gloginje mlatiti. Njima ne bi odgovarala bilo koja cijena, jer ovako su na državnim jaslama i rade sta hoce, kad dodje vlasnik, onda vise nema krave muzare i uhljebljivanja i muženja i lova u mutnom.
o tome se radi.

ja bi to poklonio, dda se mene pita, samo da se država makne odatle.

to naravno ne vrijedi za našu Petricu, jer tamo radnici rade i treba čuvati radna mjesta!

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!

kakva je to izjava 113 kuna nije malo…za 70% firme koja ima 8 brodova, prodaš jedan, isplatiš sebi dobit ili pozajmicu i eto ti tih 20 milijuna dolara nazad u džepu, umjesto 8 imaš 7 brodova i vlastitu brodarsku firmu…i onda je 113 kna puno? Pa ovo je old school privatizacija na hrvatski način… možda je i Kutle predao ponudu…

ukazivalo je na daljni pad…pitanje je samo hoce li se zadrzati na oko 120 kuna ili idemo jos dolje…
na ovim razinama i dalje nema interesa veceg…oni koji su kupovali ispod 100 kuna ili su davno prodali ili stoje i cekaju

[emo_namigusa] analiza, kako nema interesa, a vidi puste 8-ice na kupnji….

oni koji vjeruju da to vrijedi 200 kupuju, plavi javi se.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

napisao sam sto sam mislio…ne znaci da sam u pravu…jos prosli tjedan je bio na oko 145 kuna a sada je 131 kuna…gdje vidite optimizam?

naalost obistinilo se ono što sam predviđao da će zagorac pajdaš- pa ženino prezime , pokloniti jadroplov po smiješnoj cijeni.plus napraviti dokap sa mirovincima gdje će razvodniti vrijednost dionice do kraja.

žao mi je jer sam jedino prerano izašao ,jer sam mogao jahati na valu još malo,ali to se često odbije o glavu.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Toula, Božić i ekipa su doveli strance za kupovinu Jadroplova, šta se može od tih imena očekivat..

Sve što ste rekli stoji, ali nije mi jasno da se nitko ni iz ZSE ni iz JDPL nije udostojio ništa službeno objaviti…ovakav članak bi trebao izazvati nekakvu reakciju…nije to status na facebooku, ovo je dnevni list koji se prodaje u cijeloj RH

Danas je bilo tesko izdrzati i ne prodati…..
Ja osobno jos ne mogu vjerovati kako se u medijima i drzavnim sluzbama moze manipulirati, a da nitko za to ne odgovara…
Niti u jednom portalu (osim Slobodne) nije NISTA objavljeno, a moj osobni upit u DUUDI nije odgovoren.
Dakle, ako jest stvarnost (sto mi je tesko povjerovati, jer bi i drugi mediji objavili otkupnu cijenu ), onda je to pokusaj pljacke koji ce tesko proci…
a ako je pokusaj manipulacije za rusenje cijene, onda mislim da je ekipa koja to radi ostala prilicno razocarana…(vjerujem da su ocekivali veci stampedo)
Sramotno je da ZSE i DUUDI ( a ni POSLOVNI koliko vidim nije prstom mrdnuo da potvrdi ili opovrgne)..dakle svi su umrezeni i nikoga ocito ne zanima istina osim nas malih dionicara….

New Report

Close