IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sutra je otvaranje ponuda, treba li onda tek sačekati dok ih komisija obradi? Iznos ponude će vidjeti, ali ne i da li zadovoljava sve uvijete.
Tako da, hoće li se trebati pričekati na rezultate izbora projektanta?
Ako je tako, ne znam čemu euforija danas?

Za one kojima je bitna cijena i vrijednost nadzora izgradnje most, zaboravila sam jucer dodati da se paralelno s mostom projektiraju i grade uz pristupne ceste i zaobilaznica oko Stona i cetverotracna brza cesta preko Peljesca. Vrijednost izgradnji tih prometnica je dvostruko veca od cijene peljeskog mosta,odnosno oko 4 milijarde kuna.Pravi mali rudnik zlata za IGH o kojem malo tko na forumu racuna.Nemojte sutra reci da niste na vrijeme saznali.

A da ne pričamno o IGH-ovom vlasništvu zemljišta kojim sve te prometnice trebaju proći po Pelješcu.

Zemljišta imaju za više od 105 milijuna kuna. Veći dio toga je vjerojatno na Pelješcu. Ako je dosad sve uknjiženo. Ako nije, imaju i puno više od toga.
http://www.anicazna.com/DionicaZagrebackaBurza?IdVrijednostiDionice=1022403&Ticker=IGH&Izdavatelj=IGH
(vidjeti pod financijska izvješća)

Još malo pa sat i pol od otvaranja ponuda i nitko ništa ne zna? Nije valjda opet navlakuša…

Našao sam zapisnik sa otvaranja natječaja danas u 10.00 h. Sa cijenom Prvi je IGH sa 61724451,25 kn, drugi je kREBS + KIEFER sa 65100143,75 kn, treći je Lipov Gaj sa 69579375,00 kn . Sve cijene uključuju PDV..

Ako je tako to je odlično. Čudi me da su tako visoke cijene, to je odlično!!!

I za strucnjake visok i nisko gradnje …

“Natjecaj za pruzanje usluga..narucitelj HAC..procjenjena vrijednost 53,5 mil kuna..itd..”
Ako netko ima password moze otvorit zapisnik sa danasnjeg otvaranja ponuda

https://eojn.nn.hr/SPIN/APPLICATION/IPN/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?id=1284745

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Evo zapisnika u prilogu, ima ga na oglasniku javne nabave. Kolega je istinito prenio, nisam odmah uočio da je napisao cijene sa PDV-on.

Domaća zajednica ponuditelja (sa IGH na čelu) najpovoljnija što je odlično za ovu jadnu HR građevinu i vraća vjeru da može i mora biti bolje.

Čestitke dioničarima ovo može biti prekretnica za ovu tvrtku.

Lipov gaj 55.663.500 kn
ZP IGH + Centar za organizaciju građenja + Investinženjering 49.379.561 kn
ZP KREBS&KIEFER + Geoprojekt 52.080.115 kn

Ja dobro znam jednog u nadzoru i sve štima sa firmom.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

ne znam baš dali sve štima s firmom. zar nisu nedavno objavili da ne mogu isplatiti nešto? ne sjećam se jesu li bile obveznice ili nešto drugo?

Ja isto nisam čuo da bi bilo ovakvih problema u poslovanju. Za Hidru bih još i povjerovao…

http://www.info-ks.net/slike/clanci/slike/2012/septembar/smile-.jpg


Lipov gaj 55.663.500 kn
ZP IGH + Centar za organizaciju građenja + Investinženjering 49.379.561 kn
ZP KREBS&KIEFER + Geoprojekt 52.080.115 kn

Nema da omane.

New Report

Close