IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pomoći ću ja tebi bananice kad ti meni ne možeš. Ozbiljno je riječ vrlo relativnog značenja. A ti to ne kužiš.
Danima ti i takvi drukate na pad, a dionica stoji. Nitko ne bježi. Ovi unutra su očito pametniji od ovih vani (piskarala forumskih).

Kologa cijena dionice nema veze sa poslovanjem i da je tako nikad ne bi bila 16.000 kn a pogotovo danas 185 kn.

Dragi kolega mi smo imali dragulj dragulja imena Institut Građevinarstva Hrvatske tj današnji IGH.
Neki su od njega napravili sramotu i doveli ga pred stečaj a da se niti jednom riječju nisu ispričali dioničarima za ono što su učinili.
Generalno mislim da neki ljudi jednostavno nerazumiju tržišnu ekonomiju i da jedino mogu raditi sa Državom ili u socijalizmu.
Jer da je drugačije mi bi danas zaposlene po cijelom svijetu a ne bi strepili da li ćemo u stečaj ili NE.

To su činjenice , a što se tiče cijene dionice ona može i gore i dolje i za to joj ne trebaju FI i sl.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.



Pomoći ću ja tebi bananice kad ti meni ne možeš. Ozbiljno je riječ vrlo relativnog značenja. A ti to ne kužiš.
Danima ti i takvi drukate na pad, a dionica stoji. Nitko ne bježi. Ovi unutra su očito pametniji od ovih vani (piskarala forumskih).

Kologa cijena dionice nema veze sa poslovanjem i da je tako nikad ne bi bila 16.000 kn a pogotovo danas 185 kn.

Dragi kolega mi smo imali dragulj dragulja imena Institut Građevinarstva Hrvatske tj današnji IGH.
Neki su od njega napravili sramotu i doveli ga pred stečaj a da se niti jednom riječju nisu ispričali dioničarima za ono što su učinili.
Generalno mislim da neki ljudi jednostavno nerazumiju tržišnu ekonomiju i da jedino mogu raditi sa Državom ili u socijalizmu.
Jer da je drugačije mi bi danas zaposlene po cijelom svijetu a ne bi strepili da li ćemo u stečaj ili NE.

To su činjenice , a što se tiče cijene dionice ona može i gore i dolje i za to joj ne trebaju FI i sl.

[/quote]

U potpunosti si u pravu, pogledajte Beogradki Energoprojekt.
Rade po cjelom svijetu-dijele dividendu, za njih nema krize

@ Goran8
Sve je to istina što si napisao. Ali tu smo gdje smo. Sada treba naći načina da se situacija promjeni. A mislim da se na tome konačno radi. Ta aktivnost je u tijeku. Možemo ju nazvati i katarzom. Što je bilo, bilo je. Idemo od početka. Počinjemo od 185 kn. Da li će se Uprava mijenjati, vidjet ćemo. Mislim da ako Rus pokaže veće apetite za svojim vlasničkim udjelom, da će se promijeniti. No o tom – potom. Zasad je jedino bitno da se PSN uspješno odradi. A onda ćemo razmišljati o onom drugom.

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]

EXPOSURE

slažem se kolega, ali za našu budućnost i budućnost IGH je važno da osvježimo menadžment jer sadašnji je pokazao koliko je sposoban i koliko voli i vjeruje i živi za IGH.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Malo mi na forumu možemo utjecati na promjenu Uprave. Cijela ova priča je očito u rukama Rusa. Najveća greška Uprave je činjenica da su pretjeranim, naivnim i nepromišljenim ulaženjem u velike kredite napravili ovakvu situaciju. Ali nisu jedini. Počelo je u SAD-u, daleko od našeg IGH-a. Mnogi su mislili da balon nekretninski neće nikada pući. Gradilo se, radilo se, zaduživalo. Kako je rekao Radić trebalo je ulagati i graditi jer bi inače zarađeni novac iz doba debelih krava pojele plače i prava djelatnika i dividende. Jedino je nejasno zašto se uz to išlo i dodatno dizati tolike kredite. I eto, kriza je napravila svoje. Prodat će se te nekretnine, postepeno. Ja vidim svjetlu budućnost. Ali ne brzo i ne odmah.
Valjda dolaze neka bolja nova vremena. Još jedino mi i Slovenija iz Istočne Europe kuburimo.
Rusija je jedno veliko gradilište, bez krize. To je nada za IGH.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

IGH je brend i nece propast samo ga može netko preuzet
a kako vidim kupnje ne nedostaje

Kupnje koliko hoćeš, možda 100.000KN. Ni za pošteni auto.

Hvaljen Isus i Marija!


Kupnje koliko hoćeš, možda 100.000KN. Ni za pošteni auto.

cuj po vašem pisanju trebali smo bit vec na 100kn
ali ovo jE dno dna na IGH
samo može ic prema 200kn i više



Kupnje koliko hoćeš, možda 100.000KN. Ni za pošteni auto.

cuj po vašem pisanju trebali smo bit vec na 100kn
ali ovo jE dno dna na IGH
samo može ic prema 200kn i više
[/quote]

Teško, dok građevinski radovi stoje.

1. zakon termodinamike je jasan http://hr.wikipedia.org/wiki/Termodinamika

projekt zracna luka krece krajem rujna ili pocetkom listopada.

http://www.seebiz.eu/hajdas-doncic-radovi-na-zlz-u-krecu-u-listopadu-ili-aktiviramo-jamstva/ar-68595/%5Bemo_smijesak%5D

http://teletekst.hrt.hr/?str=207-01 [emo_namigusa]

New Report

Close