IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ banana
Daj si ponovo, ali pažljivo pročitaj sve članke i info u vezi ovoga što si napisao, pa onda ponovo napiši post. Nemoj se sramotiti zbog svojeg površnog čitanja onoga što misliš da razumiješ i što komentiraš.

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]

izgleda da odlazi i zadnja slamka spasa za IGH… [emo_palacd]

http://www.jutarnji.hr/francuzi-traze-povecanje-putnickih-taksi-na-plesu-hajdas-doncic-prijeti-raskidom-ugovora/1114681/

Nije gotovo dok nije gotovo. Ako francuzi i odu, idemo ispočetka. Imamo mi građevinara koji to mogu napraviti. Možda je i bolje da odu. Bankovne granacije prenesu se na nove izvođače i to je to.

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]


@ banana
Daj si ponovo, ali pažljivo pročitaj sve članke i info u vezi ovoga što si napisao, pa onda ponovo napiši post. Nemoj se sramotiti zbog svojeg površnog čitanja onoga što misliš da razumiješ i što komentiraš.

Kolega, papir sve trpi! Uključi logiku i zdrav razum! Imaš već nekoliko primjera ovakvih situacija i cijena se uvijek prepolovljavala. Ako misliš da je ovo izuzetak, grdno ćeš se razočarati. Jedno su želje a sasvim drugo mogućnosti neke tvrtke. Ovdje slijedi dodatni zabijanac na 100 i ispod! Lp!

Čovjek ti lijepo napiše, a ti bananako ne kužiš i dalje. Već je dogovoreno po 400 kuna. Zar je to toliko teško shvatiti? Zna se broj dionica, zna se iznos novca. Nemoj iznositi dezinformacije radi svojih sitnih i prizemnih interesa.
Zasad čekamo 24. srpnja.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

kaj to pišete…42 milje idu po prospektu od ranije..po 400
a kasnije kod po potrebi se smanji nominala to je druga priča.obveznice će ostat. .vjerojatno. a te dionice iz tog dokapa ovisi..o dogovoru..
a ostali dioničari pushing. ko na dr dionici


Čovjek ti lijepo napiše, a ti bananako ne kužiš i dalje. Već je dogovoreno po 400 kuna. Zar je to toliko teško shvatiti? Zna se broj dionica, zna se iznos novca. Nemoj iznositi dezinformacije radi svojih sitnih i prizemnih interesa.
Zasad čekamo 24. srpnja.

Moš mislit, vjerovnici su valjda “mutavi” pa da pristanu na nominalu a trguje se ni na pola nominale. Prijedlog je jedno a dogovor sasvim nešto drugo cijenjeni kolega! To što ste vi u glavi dogovorili je opet druga priča!

Već su pristali. Dogovoreno je.
Koliko još treba puta ponavljati?

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

a kako su na magmi pristali na 10kn a cijena je bila 0,70lipa,naravno da ce vjerovnici pristati ,nemaju bas nekoga izbora

ako vjerovnici dobe dionice ,pa ko zna koliko ce biti dionica za 3 god mozda 3000kn pa ce neki i pocekati nece svi rasprodavati a ovi koji ce rasprodavati mi ih cekamo cim nize tim bolje,tako da ako je cijena niza nama koji kupujemo je bolje,tak da u svakom slucaju ce biti dobro.samo strpljenja


Već su pristali. Dogovoreno je.
Koliko još treba puta ponavljati?

A već si malo i pretjerao s ponavljanjem jer si sam sebe uvjerio u to…… Al dobro….doć će otriježnjenje…….

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.


ako vjerovnici dobe dionice ,pa ko zna koliko ce biti dionica za 3 god mozda 3000kn pa ce neki i pocekati nece svi rasprodavati a ovi koji ce rasprodavati mi ih cekamo cim nize tim bolje,tako da ako je cijena niza nama koji kupujemo je bolje,tak da u svakom slucaju ce biti dobro.samo strpljenja

Pa najbolje bi im bilo čekat tvojih 10.000 kn po dionici, zar ne?

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

New Report

Close