IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

El Febo, 01.08.2010. u 12:24
Postoji velika šansa da Grčka jednostavno otpiše veliki dio duga, a vjerovnici nemogu ništa.

Da…zato će odmah bankari pohrliti da im daju nova jamstva.
A tko je GoldenSach?

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

El,

loris, 01.08.2010. u 13:28
Postoji velika šansa da Grčka jednostavno otpiše veliki dio duga, a vjerovnici nemogu ništa.

Da…zato će odmah bankari pohrliti da im daju nova jamstva.
A tko je GoldenSach?
[/quote]

ispravak : Goldman Sachs ili GS
GS i J.P. Morgan ili bogovi novca kontroliraju svijet oko 50 godina pa tako i malu Grčku.
Odgovor ; ako Grčka otpiše dugove GS.a koji su i tako nelegalno akomulirani upravo tada će sve EU banke otvoriti pipu Grčkoj. Argentina je živi primjer istog .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Evo opet su napravili grešku. Kad svi režu prava zaposlenih oni ih dižu,a u minusu su do grla.

Već su srezali plaća i opasno je dodatno pritiskati radnike.

Firma koja prodaje znanje i iskustvo svu vrijedsnost ima u tradiciji i ljudima.
Ti isti ljudi slobodno mogu kupiti jake kompjutere i početi samostalno projektirati sve ono što su i radili u IGH.
Danas lakše nego ikad mogu dobiti posao na nekom javnom natječaju.
Zato IGH mora plaćati svoje ljude i cijeniti svoje ljude više nego druge kompanije u RH jer u ljudima je najveća vrijednost ove firme.
Pristupni fondovi su tu, treba izdržati još samo malo i zato se rasprodaju developerski projekti (mislim da je to najviše zbog Konstruktora) i uskoro će svjetlo na kraju tunela.

p.s.
Još je ostalo malo vremena Grcima i Izraelcima da prikupe garancije a kako stvari stoje ne hvale se da iste imaju.
Vidjet ćemo uskoro.

[/quote]

Nažalost kolega, neide to baš tako.
Ja recimo nemogu pobjedit igh na natječaju makar bi mogao, iz sljedećih razloga.
– promet u zadnjih x ne manji od
– reference u vrijednosti posla ili > , itd itd.
Nije to baš sve, "sastale se delije nasred zemlje EU" ,

Vratim se s odmora i vidim kako nema dividende iako je bila obećana, rezultati loši, a radnicima prava povećana… [shocked]

Nakupilo se "dobrih" vijesti dok me nije bilo. A da, ipak je to Hrvatska. A IGH HDZ-ova podružnica… Sramota…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Kad sjeda dividenda? jel neko ima info kakav?

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


Vratim se s odmora i vidim kako nema dividende iako je bila obećana, rezultati loši, a radnicima prava povećana… [shocked]

Nakupilo se "dobrih" vijesti dok me nije bilo. A da, ipak je to Hrvatska. A IGH HDZ-ova podružnica… Sramota…


A cijena raste [shocked]

Ovo kupuju razočarani djelatnici koji nisu dobili nagradne dionice, a znaju što se čeka ;). To je sve što sam zaključio iz par razgovora.

Dali tko zna tko je izašao ili ušao prije par dana jedan nalog 600 kom po 1660kn i jedan nalog od 365kom nešto oko 1700 mislim nemogu da nađem

ili je brokerčić sam sebi



Vratim se s odmora i vidim kako nema dividende iako je bila obećana, rezultati loši, a radnicima prava povećana… [shocked]

Nakupilo se "dobrih" vijesti dok me nije bilo. A da, ipak je to Hrvatska. A IGH HDZ-ova podružnica… Sramota…


A cijena raste [shocked]
[/quote]

Dali tko zna tko je izašao ili ušao prije par dana jedan nalog 600 kom po 1660kn i jedan nalog od 365kom nešto oko 1700 mislim nemogu da nađem

ili je brokerčić sam sebi

Kolege,

što ste uzjogunili? Samo bez panike, biti če i za vas dionica
LP

Referendum o ZOR-u omogućiti će da ljudi koje rade, rade još više, a ljudi koje ne rade, rade još manje

Zna li netko zasto raste jucer i danas?! …

www.adriagate.co.uk | www.apartmanilile.com

Evo došlo na moje razine ulaska ,još malo pa slijedi prodaja [thumbsup]

hoće li PAD HDZ na idućim izborima utjecati na ovu dionicu?


Zna li netko zasto raste jucer i danas?! …

Trejderi dižu cijenu da se iskrcaju…

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Neznam kako to gledate al na ovoj dionici mora biti vidljivo 1000 kom il u naj manju ruku 600 kom ako nije vidljivo to je dokaz da je neki brokerčić sam sebi prodao radi manipulacije što je kažnjivo

Alo HANFA diste

loris,
daj nam objansi kako IGH raste a INGR stoji na dnu?
šta kaže konsenzus indeksa tehničkih indikatora na to?

New Report

Close