I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Poštovani kolege ,

stvarno ste pretjerali u neozbiljnosti .
Ova stranica foruma nije zamišljena za vređanje kolega nego za izmjenu mišljenja o izborima .
Budite konstruktivni .
Za duhovite priloge postoji druga stranica foruma .


Pa ti si prvi poćeo biti neozbiljan, mislim, cjelo vrijeme braniš HDZ, HDZ ovo, HDZ ono, a stvari su veoma jasne, toliko o tome tko je neozbiljan…
[/quote]

@ Ivan 1902 ,

sram te može biti , tebe i kolege koji me vređate !

To je vaša izmišljotina da sam simpatizer HDZ a .

Niti jedanput nisam spominjao HDZ (ovo je prvi put) ,niti sam ih branio !

A niti sam ih hvalio .

Niti sam se izjasnio za koga ću glasati .

Stvarno ste nisko pali sa svojim objedama .

[/quote]

Pero, molim te, vjeruj mi, ja apsolutno nemam nista protiv tebe, dapače, činiš se ok, navijaš za koga navijaš, vjerujem da imaš svoje razloge, imam i ja svoje…

Uopće ne mislim da sam nisko pao, dapače, cijelo vrijeme pričam o politici, i ne nisam niti jednom uvrijedio tebe kao pojedinca, jednostavno mi dopusti da se razilazim s tobom u mišljenju…

Ovo oko HDZ-a, ti možda nisi ni jednom konkretno spomenuo HDZ, ali brate mili, kuži se…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Jel to Peri Uskok pokucao na vrata pa se brzo mijena mišljenje i čisti history? [lol]

Pero 7, ako bi se netko morao sramiti onda je to onaj koji ima hrabrosti iz dana u dan blatiti radnike Đakovštine i optuživati ih da su sami krivi za to što su prevareni, opljačkani i izdani! Sramotno je i potpuno nehumano napadati one očajne ljude kojima su ukrali prošlost, sadašnjost i budućnost, a od krivnje osloboditi vladu čiji su predstavnici sjedili u različitim strukturama nadzora i uprave! I onda ona "intelektualno nevina" ima obraza moralizirati o tome kako je vladanje služenje narodu! O tome su očito više znali vladari krajem 18. stoljeća od ovih današnjih koji nemaju pojma "što to bješe prosvjetiteljstvo"- što zbog nedostatka obrazovanja (tzv. "obrazovne nevinosti"), što zbog nedostatka morala (tzv. "moralne ne- nevinosti"), što zbog toga što su sitne duše u skupim odijelima (tzv. "car je gol- nevinosti")!


Pero 7, ako bi se netko morao sramiti onda je to onaj koji ima hrabrosti iz dana u dan blatiti radnike Đakovštine i optuživati ih da su sami krivi za to što su prevareni, opljačkani i izdani! Sramotno je i potpuno nehumano napadati one očajne ljude kojima su ukrali prošlost, sadašnjost i budućnost, a od krivnje osloboditi vladu čiji su predstavnici sjedili u različitim strukturama nadzora i uprave! I onda ona "intelektualno nevina" ima obraza moralizirati o tome kako je vladanje služenje narodu! O tome su očito više znali vladari krajem 18. stoljeća od ovih današnjih koji nemaju pojma "što to bješe prosvjetiteljstvo"- što zbog nedostatka obrazovanja (tzv. "obrazovne nevinosti"), što zbog nedostatka morala (tzv. "moralne ne- nevinosti"), što zbog toga što su sitne duše u skupim odijelima (tzv. "car je gol- nevinosti")!

Sumrak je kada mali ljudi bacaju veliku sjenu !!!!

ali izgleda da je i Premijerka napokon shvatila pa ;
http://www.seebiz.eu/jadranka-kosor-vjerujem-da-ce-vlada-naci-rjesenje-za-radnike-dakovstine/ar-15987/

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Nema nama spasa !

Vlada je pod pritiskom oporbe i medija pokleknula i isplatit će otpuštenim radnicima otpremnine .

Naravno da će za te otpremnine Vlada morati dignuti kredite koje će otplaćivati naši praunuci .

To je poučan primjer za sve loše radnike :

morate 10 dana bauljati po ulici pa će Vlada popustiti i platiti vam što god zaželite .

.



Pero 7, ako bi se netko morao sramiti onda je to onaj koji ima hrabrosti iz dana u dan blatiti radnike Đakovštine i optuživati ih da su sami krivi za to što su prevareni, opljačkani i izdani! Sramotno je i potpuno nehumano napadati one očajne ljude kojima su ukrali prošlost, sadašnjost i budućnost, a od krivnje osloboditi vladu čiji su predstavnici sjedili u različitim strukturama nadzora i uprave! I onda ona "intelektualno nevina" ima obraza moralizirati o tome kako je vladanje služenje narodu! O tome su očito više znali vladari krajem 18. stoljeća od ovih današnjih koji nemaju pojma "što to bješe prosvjetiteljstvo"- što zbog nedostatka obrazovanja (tzv. "obrazovne nevinosti"), što zbog nedostatka morala (tzv. "moralne ne- nevinosti"), što zbog toga što su sitne duše u skupim odijelima (tzv. "car je gol- nevinosti")!

Sumrak je kada mali ljudi bacaju veliku sjenu !!!!

ali izgleda da je i Premijerka napokon shvatila pa ;
http://www.seebiz.eu/jadranka-kosor-vjerujem-da-ce-vlada-naci-rjesenje-za-radnike-dakovstine/ar-15987/
[/quote]

nije ona shvatila ništa nego se boji gubitka glasova pred izbore, to je jedini razlog što je naglo postala humana [bye]

ko šta ubode do izbora dobro ubode, poslije više nema!
a šta se tiče radnika đakovštine imam par pitanja jer mi je možda promaklo:
zna li se u kojim je šleperima odvezeno žito?
jesu li podnijeli kaznene prijave dok se žito odvozilo?
di su otpremnice?
lako će se nać di je završilo žito ali mi se čini da to nikog ne zanima, ni radnike, ni vladu, ni dorh, ni uskok, ni mup
imaju i radnici masla na glavi.

lucky luke ,

Isto je bilo ko i u svim ostalim tvrtkama :

radnici su loše radili a htjeli su nezarađene velike plaće .

Love nije bilo a loši radnici su vršili pritisak na upravu da isplati velike plaće .

Uprava nije imala drugog izlaza nego u banci dignuti kredit sa kamatama za isplatu plaća .

Kada je došlo vrijeme za plaćanje kredita i kamata love nisu imali pa su opet digli kredit .

I tako su dizali kredite (jer su radnici tražili nezarađeno) dok nije cijela tvrtka propala .

Sada ti isti radnici traže od nas sviju da svakom od njih damo 100.000,00 kn otprenine .

Svaka čast da ministar neće dignuti 30 miliona kredita da bi radnicima isplatili otpremnine .

Na isti način kako je propala njihova tvrtka mogla bi propasti cijela Hrvatska .

.

Nema nama spasa !

Vlada je pod pritiskom oporbe i medija pokleknula i isplatit će otpuštenim radnicima otpremnine .

Naravno da će za te otpremnine Vlada morati dignuti kredite koje će otplaćivati naši praunuci .

To je poučan primjer za sve loše radnike :

morate 10 dana bauljati po ulici pa će Vlada popustiti i platiti vam što god zaželite .

.

bitno je da svoj glas ne damo stranci koja je opljačkala i uništila voljenu nam domovinu, koja je krala i osnivala crne fondove iz kojeg je plaćala svoje vodeće članove!

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


ko šta ubode do izbora dobro ubode, poslije više nema!
a šta se tiče radnika đakovštine imam par pitanja jer mi je možda promaklo:
zna li se u kojim je šleperima odvezeno žito?
jesu li podnijeli kaznene prijave dok se žito odvozilo?
di su otpremnice?
lako će se nać di je završilo žito ali mi se čini da to nikog ne zanima, ni radnike, ni vladu, ni dorh, ni uskok, ni mup
imaju i radnici masla na glavi.

Pa šta ti misliš da je na svakom šleperu koji je došao na ceradi bio natpis "Došao sam ukrasti žito" pa su svi znali i trebali ga zaustaviti? Pa gdje ti živiš čovječe, jesi li ti ikada igdje radio?

lucky luke ,

Isto je bilo ko i u svim ostalim tvrtkama :

radnici su loše radili a htjeli su nezarađene velike plaće .

Love nije bilo a loši radnici su vršili pritisak na upravu da isplati velike plaće .

Uprava nije imala drugog izlaza nego u banci dignuti kredit sa kamatama za isplatu plaća .

Kada je došlo vrijeme za plaćanje kredita i kamata love nisu imali pa su opet digli kredit .

I tako su dizali kredite (jer su radnici tražili nezarađeno) dok nije cijela tvrtka propala .

Sada ti isti radnici traže od nas sviju da svakom od njih damo 100.000,00 kn otprenine .

Svaka čast da ministar neće dignuti 30 miliona kredita da bi radnicima isplatili otpremnine .

Na isti način kako je propala njihova tvrtka mogla bi propasti cijela Hrvatska .

Čitam vec neko vrijeme gluposti (da se kulturno izrazim) koje pišeš i ne mogu vjerovati. Ti bi svakako trebao potražiti stručnu pomoć (znaš i sam koje vrste) ili živiš na Marsu pa nemaš doticaja sa realnošću, ja ne vidim treće opcije.

New Report

Close