I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pobjedit će vjerojatno onaj koji će imati najviše glasova i koji će ući u koaliciji s onim koji bi zbrojem glasova imao dovoljno da pobijedi, to je samo moje mišljenje

[lol]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Kakav pesimizam na ovoj temi! Evo, ja vjerujem da će se stvari mijenjati nabolje! Mislim da smo dotakli dno u svakom pogledu: dovoljno mi je pogledati lica nekih sadašnjih ministara i više ne znam jesam li upala u neku epizodu Monty Pythona ili je to stvarno "moja domovina"?!


Kakav pesimizam na ovoj temi! Evo, ja vjerujem da će se stvari mijenjati nabolje! Mislim da smo dotakli dno u svakom pogledu: dovoljno mi je pogledati lica nekih sadašnjih ministara i više ne znam jesam li upala u neku epizodu Monty Pythona ili je to stvarno "moja domovina"?!

Neće se ništa mijenjati, jer da bi krenuli naprijed, narod bi morao izabrati one koji će reći:"ljudi, novaca više nema, morat ćemo smanjiti penzije, poticaje i davati otkaze."

Ali narod takve nikad neće izabrati. Možda ćemo osjetiti maleni napredak zbog toga što je Europa izašla iz recesije, pa će malo više kupovati od nas i poslati nam malo više turista. I to je to.

Vlast će vjerojatno osvojiti SDP i za dvije godine opet ćemo imati prosjvede, sa transparentima "Zoki lopove" I onda opet ispočetka.

Izbori u Republici Hrvatskoj bit će održani – na najdaljnjem mogućem datumu koji podrazumijeva
iscrpljenje svih mogućih- nemogućih pravnih i nepravnih zakona, akata , odluka i propisa, bez ustava , sa
ustavom i Saborom ili bez njega….

Otprilike 2/2012….

Ove informacije ja imam iz HDZ-a.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



Kakav pesimizam na ovoj temi! Evo, ja vjerujem da će se stvari mijenjati nabolje! Mislim da smo dotakli dno u svakom pogledu: dovoljno mi je pogledati lica nekih sadašnjih ministara i više ne znam jesam li upala u neku epizodu Monty Pythona ili je to stvarno "moja domovina"?!

Neće se ništa mijenjati, jer da bi krenuli naprijed, narod bi morao izabrati one koji će reći:"ljudi, novaca više nema, morat ćemo smanjiti penzije, poticaje i davati otkaze."

Ali narod takve nikad neće izabrati. Možda ćemo osjetiti maleni napredak zbog toga što je Europa izašla iz recesije, pa će malo više kupovati od nas i poslati nam malo više turista. I to je to.

Vlast će vjerojatno osvojiti SDP i za dvije godine opet ćemo imati prosjvede, sa transparentima "Zoki lopove" I onda opet ispočetka.
[/quote]

Pa i nismo tako koma u smidlu državne Uprave.
Sa npr nije 30 milijardi otišlo u 2 stup te da nije poreznog duga i duga za doprinose od cca 15-tak milijardi koje je država morala namiriti zaduživanjem bili bi prvaci svijeta.

Mene više zabrinjava privatni sektor – bez snage i ieje da pokrenu svoje djelatnosti pa tako i cijelu zajednicu prema boljitku:

Mislim da je vrijeme da se osnuje nova privatna banka – pandan HBORU – koja bi financirala određene projehte prvenstvene koncesije i JPP kako bi se iskuristila neiskorištena državna imovina.

I nemojte spominjari Milanovića – gori je od Račana.
Odlučno možda!


Ove informacije ja imam iz HDZ-a.

a oni nikad ne lažu. [thumbsup]

grčka je naša furka..


Pa i nismo tako koma u smidlu državne Uprave.

Imamo 600-injak jedinica lokalne samouprave, dakle gradova i općina. Otprilike svaka druga ima i po jedno komunalno poduzeće.

Imamo i Županije.
I Ured državne uprave.

Imamo više sudaca od Engleske. Imamo prekršajni, općinski, županijski, vrhovni, upravni, trgovački, ustavni i službenički sud.

Imamo i gruntovnicu i katastar.

jedina stvar koja još nije izvjesna u hrv. politici jest kako će, hoće li, i kako će namjestiti ili izbjeći referendum za ulazak u EU. Sve ostalo je potpuno izvjesno najkasnije od 2001. naovamo. Da izbori išta mijenjaju, bili bi ilegalni.

Tko je ikad proveo više od minute na službenim stranicama ministarstava, agencija isl. ili pročitao više od 2-3 zakona, vrlo dobro zna kako dnevna politika sa time nema veze.

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ono sto je nama potrebno kazao je Winston Churchill;

‘I have nothing to offer but blood, toil, tears, and sweat.’

Naravno, niti RH ima Churchilla (niti nam treba).
Ukoliko ne želimo da se u RH-oj događaju stvari koje se ovih dana događaju u pradomovini OI-a…
Važno jest to da se negativna klima u potpunosti ne prenese na sve segmente privrede&društva, ali mislim da je već prekasno…

Srdačan pozdrav

Kada je već netko namjerno otvorio ovu temu da se uključim ;

Jadranka je najbolji izbor u novom, stručnom i poslovno iskusnom sastavu Vlade.
Jadranka sve kosi koji se kose s zakonom, a za to ima još jako puno prostora.

Oporba će sve ispočetka, malo krasti malo zataškivati ili neće ništa raditi, pa vidim da je najbolje da Kosor nastavi jer i tako radi sve kako joj EU i USA kažu, a za nas najbolje kada vlastito mišljenje nema moči, ali će svakako nastaviti uvoditi red u državi.

Znači Jadranka opet Premijer, Čačić zamjenik za gospodarstvo, Faber MUP, Jadronković, Bajs, Milošević, Dalić i nekolicina su OK.

Ostale u povijest hitno.
Milanović je osoba bez karizme, a to je kompleks koji bi mogao liječiti na građanima u slučaju njegove vladavine.

Jakovčić u Istri vlada već pola života, pa kako sam sebi nije dosadio više ?

Super a ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Katastrofičari ,

nije tako loše u Hrvatskoj .

Bogatstvo : na dva Hrvata jedan stan – naslov je iz današnjeg članka .

Svi bi vi da Vlada (bilo koja) napravi reda ali da Vas ne dira .

Pa sve Vlade su se zaduživale zato jel ste to vi tražili .

Dali bi vi glasali za onu stranku koja bi Vam obećala smanjiti plaće , penzije , socijalu , podjeliti 30000 otkaza u Javnom sektoru , zatvoriti nerentabilne tvrtke …

Šta bi rekle Žabe kad bi ih pitali :

Jeste li za to da isušimo Močvaru ?

.

EU stalno šalje poruke i izvještava svijet posebno EU o našem napretku.
Znači EU je jedna teška lažovska organizacija.

Dali je itko od vas osjetio bilo kakav napredak u zemlji ?

Državni službenici i dalje kardu, ucjenjuju, sudovi rješavaju predmete kako im dođe posebno Upravni sud, Porezni djelatnici drmaju i pale kako se sjete, Todorić nabija cijenu hrane da pokrije troškove kreditiranja svojih bijesnih skvizicija…..

Neznam za vas , ali ja vidim samo nazadovanje ubrzanim tempom, osnovna načela i kultura ne postoji, a EU nam piše i govori o napretku. Zašto ? Zato jer su se u_rali da im nećemo moči vratiti kredite.

Evo kako se to radi, radi se kao najpemenije zemlja na planetu ili Grčka .

Ameri i EU su njihove korumpirane političare napumpali kreditima i to čak 300 milijardi Eura.
Ti političari svi redom su ubijali krave radi šnicle, nešto kao naš Sanader s Inom, a sada se očekuje da grci kao narod sprovedu nacionalnu štenju, štednju koja će im opasno narušiti standard življenja, kvalitetu života i zdravlje.

Grci ne žele štediti i imaju pravo , neka sada ti pokvareni bankari i grčki političari međusbno rješe dugove i probleme, a grci kao ljudi nastave kvalitetno živjeti.

Zašto bi sada grčki narod vračao zahebanciju grčkih političara kada su bankari jako dobro znali što i kako rade kada su im uvalili 300 milijardi Eura.

Sada lijepo bilo bi veoma učinkovito i sa snažnom svijetskom porukom, kada bi grci svim bankovnim vjerovnicima lijepo rekli odhebite, i nastave lijepo živjeti.

Znate što bi se desilo ? Apsolutno ništa, bankari bi popuhili i to je sve !!!!! Međutim više im nebi padalo napamet da pohlepnim političarima sličnih zemalja kao što je naša guraju kredite pošto poto i time zadužuju narod tih političkih govana.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

evo me…ja sam našao najbolje rješenje za izbore i ko bi trebao pobjediti
daklem…..ključ je u bugarskoj…tamo se na izborima kandidirao hristo stoičkov
on treba pobjediti….pitate me zašto i što se tiče nas to u hrvatskoj….pa kao što svi znamo stoičkov je u kumstvu sa miroslavom ilićem…..čim stoičkov pobjedi miroslav ilić će htjeti biti predsjednik srbije….
on tamo pobjedi…..a buduci da je u susedstvu pobjedio pjevač onda će se severina kod nas kandidirati
daklem severina za premijera a ključ je opet u fudbalu tj.ovoga puta u stoičkovu
pofuk

@loris
koliko gluposti u prethodnom postu. komentirat ću 2:


…..
Zašto bi sada grčki narod vračao zahebanciju grčkih političara …..

Zato jer su ih oni izabrali. A zašto su ih izabrali? Zato jer su im obečavali nemoguće. Naivan narod. Skoro kao i hrvati. Kad su nasjeli na Sanaderovu "jamstvenu karticu". Sjeća li se netko toga?


Sada lijepo bilo bi veoma učinkovito i sa snažnom svijetskom porukom, kada bi grci svim bankovnim vjerovnicima lijepo rekli odhebite, i nastave lijepo živjeti.

Znate što bi se desilo ? ….

Kako bi lijepo živjeli (?), kad su sad živjeli na kredit, iznad svojih mogućnosti. Baš kao i mnogi hrvati.

Znate što bi se desilo –
1. sankcije, više im nitko ne bi dao ni centa kredita ni pomoći ni stranih ulaganja….
2. pa ukidanje EURA i vraćanje drahme, koja bi odmah devalvirala 25%,
3. pa bi se drahma štampala da se narodu koliko-toliko održi privid standarda, što bi dovelo do inflacije od cca1% mjesećno,
4. pa bi začas grčki standard pao na pola,
5. pa bi pola grka začas postalo kreditno nesposobno i banke bi im oduzele sve što su založili za kredite (baš kao i hrvatima)….
….

Ovo je već sve viđeno na mnogim primjerima u svijetu, a i u grčkoj (nekoliko puta).
Uglavnom, kako god okreneš, narod na kraju pati i plaća!

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

New Report

Close