I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Nisam na to mislio.Mene zanima alternativa,jer cijela EU izgleda kao teški promašaj u očima većine njenih žitelja.Vjerujem da u EU ubrzo dolaze veliki socijalni nemiri a možda i nešto gore od toga.

Alternativa je puno malih politicki i ekonomski irelevantnih zemalja.

[/quote]
Pa to bi bio raj na zemlji, 30 svicarski, danski, austrija i luksemburga umjesto njemačke, francuske, italije i španjolske.




Nisam na to mislio.Mene zanima alternativa,jer cijela EU izgleda kao teški promašaj u očima većine njenih žitelja.Vjerujem da u EU ubrzo dolaze veliki socijalni nemiri a možda i nešto gore od toga.

Alternativa je puno malih politicki i ekonomski irelevantnih zemalja.

[/quote]
Pa to bi bio raj na zemlji, 30 svicarski, danski, austrija i luksemburga umjesto njemačke, francuske, italije i španjolske.

[/quote]

Svicarska ce aplicirati za ulazak u EU u manje od 5 godina. Vec su se vezali za Euro.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan





Nisam na to mislio.Mene zanima alternativa,jer cijela EU izgleda kao teški promašaj u očima većine njenih žitelja.Vjerujem da u EU ubrzo dolaze veliki socijalni nemiri a možda i nešto gore od toga.

Alternativa je puno malih politicki i ekonomski irelevantnih zemalja.

[/quote]
Pa to bi bio raj na zemlji, 30 svicarski, danski, austrija i luksemburga umjesto njemačke, francuske, italije i španjolske.

[/quote]

Svicarska ce aplicirati za ulazak u EU u manje od 5 godina. Vec su se vezali za Euro.

[/quote]
A ja uzeo EURCHF long na 1,2025 s leveragom od 1:350. [smiley]


Nisam našao prikladnu temu za ovo, pa evo ovdje.
"Uspon Radimira Čačića"
Vaš link

Očito je da je Kukuriku-Kuku-Lele koalicija prepisala program sa 21 točkom od Sanadera .

Istina , Sanader je imao program 3 x 7 , ali oni su to uspjeli izračunati .

Tko može popušiti bilo čiji program a u kojem ne piše Krv , Znoj i Suze ?

Samo je Isus uspio sa 5 riba nahraniti 1000 ljudi i pretvoriti vodu u vino a da nije dizao ino kredite

[tongue]

.

pero7, jste ti i bisakovi iz iste partijske škole? imate iste stavove i isti stil pisanja? [tongue]

moje pisanje je osobno mišljenje, nije investicijsko savjetovanje niti poziv na kupnju ili prodaju dionica

[lol]

Već i mala djeca znaju da je HDZ prošlo svršeno vrijeme i prestanite se svi pravit pametni.
Veći je problem – KO MOŽE OPET GLEDAT ORJUNAŠE I KOMUNJARE NA ČELU DRŽAVE KOJU NEVOLE
iduće 4 godine.

ni HDZ ni SDP neće dobit dovoljno da mogu samostalno formirati vladu, skupa neće, stoga će prevaga biti treća najjača stranka a po meni je to HSLS, koji će, ako se bude držao svojih načela i obećanja, koalirati s onim koji prihvati njihove stavove. Zato sasvim svejedno, lijevi ili desni, bitno da ide na bolje [pray]


Već i mala djeca znaju da je HDZ prošlo svršeno vrijeme i prestanite se svi pravit pametni.
Veći je problem – KO MOŽE OPET GLEDAT ORJUNAŠE I KOMUNJARE NA ČELU DRŽAVE KOJU NEVOLE
iduće 4 godine.

komunjare su upravo na vlasti ali ti tog očito nisi svjestan. tužno je šta ima još brdo takvih.
a šta se tiče orjunaša, i toga će nažalost bit sve više ukoliko se hitno nešto ne napravi po pitanju decentralizacije.



Već i mala djeca znaju da je HDZ prošlo svršeno vrijeme i prestanite se svi pravit pametni.
Veći je problem – KO MOŽE OPET GLEDAT ORJUNAŠE I KOMUNJARE NA ČELU DRŽAVE KOJU NEVOLE
iduće 4 godine.

komunjare su upravo na vlasti ali ti tog očito nisi svjestan. tužno je šta ima još brdo takvih.
a šta se tiče orjunaša, i toga će nažalost bit sve više ukoliko se hitno nešto ne napravi po pitanju decentralizacije.
[/quote]

Opa kolega, piknulo vas "komunjare", a ?
orjunaši – decentralizacija !?! [shocked] malo previše čitaš jutarnji i index.
kao što rekoh HDZ više nije tema on je pa-pa.

@emojnarode
pokušavam ti pomoć da progledaš a ti odmah insinuiraš da sam komunjara, znaš šta čitam itd.
tipičan odgovor koji se danas u hrvatskoj čuje kad nekog opališ argumentom ovaj ti odmah vrati da si komunjara, čitaš index, tomića, dežulovića…

moj post je totalno neutralan jer nisam zauzeo ni jednu stranu. pročitaj ga još jednom i pokušaj shvatit. samo sam ti htio ukazati na činjenicu da i u hdzu ima komunjara i to čak i više nego u ostalim strankama. naime ako si pratio političku situaciju 90tih mogao si primijetiti kako su komunjare mijenjale knjižice i retoriku a sklop u glavi naravno nisu mogli promijeniti. to je čitavo društvo i dovelo u situaciju u kojoj se nalazi.
a iz tvog se komentara da iščitati da ti fali korak od uvođenja cenzure. valjda znaš da je cenzura
odlika totalitarnih režima. [bye]

Tako je, napokon si shvatio. Ovaj narod treba diktaturu a ne demokraciju, jer kad mu daš da bira onda usere. Vidim da te ovo "tipično" pogodilo jer očito nisam prvi koji ti je nabrojo` ove produžene ruke britanskih tajnih službi, prema tome nema ljutnje. Moje je mišljenje "krv znoj i suze" bez gubljenja vremena na ovakve razgovore.

[proud]

Sve ste pobrkali .

Na izborima morate paziti koji su " stoka sitnog zuba " , a koji su

"crveni , žuti i Zeleni Vragovi "!

Glasajte za najbolje !

Ili za najmanje loše !

.

slažem se, gasim računalo, lagani ručak pa na baće a ti sanjaj britanske tajne službe i teorije urote. klasična skuža za vlastitu nesposobnost

Bez obzira koji predznak, boju ili ideologiju imali, svi ti političari žele samo blagajnu, a građane tretiraju kao ovce koje će im dati legitimitet da u zatvorenom nakaradnom kriminalnom sustavu podobnosti koji su skrojili po svojoj mjeri i potrebama prigrabe i otmu što više materijalne koristi zavisno od pozicije …što je najjadnije u tome je da mi to sve vidimo i znamo da je to jedna te ista klika koja već 20 god okupira državne institucije a opet im dajemo mandate umijesto da referendumom odlučimo da su izbori nevažeći ako je odaziv ispod 50% birača te neizlaskom na izbore stvorimo krizu sve dok se ne pretstavi transparentan kandidat ili stranka koji će dobiti povjerenje.

Evo čisti primjer za vas koji se prepucavate oko HDZ i SDP, usporedite stanje u državi i Zagrebu pa čete uvidjeti da je obrazac potpuno isti i da između njih nema nikakve razlike.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close