I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nisam našao prikladnu temu za ovo, pa evo ovdje.

"Uspon Radimira Čačića"

Vaš link



Dovoljno je reći da Hrvati već sada plaćaju najveće poreze na svijetu,
ovo je članak iz 2010 g koji to dokazuje,
u međuvremenu se još povisio PDV i uvedeni novi nameti,
tako da smo vjerojatno već probili vrh ove tablice.
Bez konkurencije.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/the-economist-hrvati-placaju-najvece-poreze-na-svijetu/517083.aspx%5B/quote%5D

Dokazali ste da neznate , raspišite IZBORE !

.

Da li su IZBORI na vratima?
Definitivno -jednom komunjara zauvijek komunjara.Imaš kuću vrati stan.A vi djeco,nemojte se ugledati u one koji rade i žele imati nešta svoje.Bolje se učlaniti u klub ljubitelja pive,ili provesti vrijeme na nekom pametnijem mjestu-recimo ulici.Tamo je baš cool.
Pozdrav svim ulagačima,pamet u glavu,lovu u zlato ,srebro slike i umjetnine.To ne mogu naći.A ostala rajo………….
Još nešta ……mislim da su drugovi jako dobro naučili onu staru od pušenja:
"……riječi babe Atifa u rijetkim trenutcima dok je bio trijezan.Veli-Sine ko igra za raju zanemaruje taktiku ,završit će karijeru u nižerazrednom vratniku."
Sad kako su to Linić i Čačić to protumačili………a "ili si bos ili si hađija."

HRVATSKI NARODE USTAJ,I NIKAD VIŠE NE PONOVI GREŠKU.

P.S. Sretan Bajram svim vjernicima islamske vjeroispovijesti.

peyo

Peyo,brate vrati se ti nama na viru,politika je ionako K,,,,
P.S. Sretan Bajram svim vjernicima islamske vjeroispovijesti.

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Upravo se i bojim burze zbog politike.Trenutno sam ko i svraka……….volim sve šta se sjaji,na to još nema poreza.

peyo

Ne bojim se poreza ,,,Bogu božje caru carevo,,,,,ali kad vidim ove poduzetnike koji su po birtijama lumpovali i trošili suludo novce i na kraju ostali državi dužni porez .Moja im djeca neče vračat dug nek si to upišu u rokovnik.Ako za 1 tjedan zaradim 2000e zašto nebi platijo porez ,vikendice etažirat da su 50kvadrata i izbjegneš to ,međutim najviše nekretnina imaju banke a debelo su u plusu.Politika ti dođe otprilike uvjek dođu gori ,ako me razumiš i vrti se u krug ,dok jednom svane drugom se smrači.Itd.Zabrinjava me ova suša,i ako oplemenit zarađenu vrijednost ,kupija malo vikendice kod Pule platio porez i sad bi neki htjeli da je ruše ,baš bi ih volija vidit bili bi na svim tv postajama.

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Evo i 30-to obećanje-ode benzin preko 11 kuna……….

peyo

New Report

Close