HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.05.2024. u 16:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,66
73.923
2,411
30,60
30,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Bok dečki!

Nije me bilo neko vrijeme pa evo samo da se javim.Ja sam u HT-u do grla i tako će ostati!
Nadam se da ste osigurali dobre prinose u ovoj godini i da će Božić i Nova godina biti veseliji nego inače.
Pošto nema nekog uzbuđenja na burzi okrenuo sam se komadima malo više.

Pošto je tema HT,moram reći da sam dobio jednu dobru informaciju glede kretanja cijene.Ja ne izlazim nema šanse,vi ostali kako hoćete!


nije valjda da si prodao ddjh[kiss]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

avax10:

Doći će HT uskoro na svoju fer vrijednost.

Uskoro je dosta relativan pojam, kao i sutra.

meni se nekako cini da tu jos uvije ima previse drhtavih rukica

Good artists copy. Great artists steal.


http://www.poslovni.hr/64604.aspx Ne znam da li je ovo iznimka ili če to postati pravilo?

budemo vidli, ali namaju oni sudaca kolko mi možemo zamuljati[thumbsup]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

baš me zanima kakvo je stanje u glavama fond managera?
sa jedne strane imaju priliku za super zaradu a sa druge strane visi im mač nad glavom budući da ljudi masovno povlače novce iz fondova!
da li postoje nekakvi podaci o povučenim sredstvima iz fondova, negdje sam pročitao da se radi o oko 600 milja kuna, pa me zanim jer to istina ili novinari pretjeruju?


meni se nekako cini da tu jos uvije ima previse drhtavih rukica

Drhtave ručice nisu problem na ovoj dionici jer ih fondovi mogu pomesti kad god požele. Fondovi čekaju kapitalce da im prodaju po ovim cijenama jer od ovih x 63 komada teško da se mogu nahraniti
[cool]

Ignore: KressoM, delux

iskreno meni je pun k ove dionice,da i ja sam zaglavio u njoj na 364kn i mislim da sam imao puno vise i bolje sanse negdje drugdje okrenuti nego u ovoj super odlicnoj i podcijenjenoj dionici.Sto mi vrijede njeni fundamenti kad se veliki igraju snjom kak hoce i nedaju pravu vrijednost.Gadovi[angry]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

A čuj, sad kad su druge dionice odletjele danas snažno gore, HT je postao još povoljniji i jeftiniji u odnosu na njih. Sve dođe na svoje, kad se sjetim Plive kako se vrtila na 300-350 kn i nitko je nije htio, a onda u relativno kratko vrijeme otišla na 800 kn. S HT-om sve štima, fundamenti odlični, nema špekulacija. Sad fondovi strižu ovce po 350 kn, kad ovaca ne bude, cijena ide gore. I to je to.[wink]

Ignore: KressoM, delux

ja jos uvijek imam 5paketa i nisam jos nadokupljivao tako da mi je zarada mizerna ako ih prodam ovih dana

opr:

opr:
Ovo stanje deprimira. Na svim dionicama su povukli cijenu gore osim našeg ružnog pačeta(HT). Može nas samo tješiti da zasad nisu vidljivi veliki nalozi na prodaji, ali ako cijena potegne nije isključeno da će se pojaviti.

Da deprimira[cry]! Meni je neshvatljivo i ne razumijem što ne štima sa ovom dionicom. Sve u top deset zelene
i lijepo lansirane a HT pao na 344.00 uz relativno slabi promet? Ima li netko pojašnjenje zašto se to događa?


Zato što hoće pokazati kako sve fino raste, a mi imamo bijedni ht koji pada, pa žele da popiz…. i prodamo, kad to učinimo onda će ljepo ht skočit,a mi ćemo se češkat. Ne znaju kako bi više navukli male na prodaju jer ovo što se sada prodaje je gotovo zanemariva količina

Surround all arround when it hits the ground


iskreno meni je pun k ove dionice,da i ja sam zaglavio u njoj na 364kn i mislim da sam imao puno vise i bolje sanse negdje drugdje okrenuti nego u ovoj super odlicnoj i podcijenjenoj dionici.Sto mi vrijede njeni fundamenti kad se veliki igraju snjom kak hoce i nedaju pravu vrijednost.Gadovi[angry]

Isto i samnom , 30% portfelja, zaglavio otprilike isto gdje i ti, al sad cu pricekat siječanj

http://www.poslovni.hr/64604.aspx
Ne znam da li je ovo iznimka ili če to postati pravilo?


Tužiteljstvo tvrdi da je pritom Hrvatskoj poštanskoj banci, koja je od Vlade bila ovlaštena za prodaju, lagao da je s njima prethodno sklopio ugovore o prijenosu dionica. Za povrat sredstava naveo je broj svog računa i naveo dopisnu adresu s naznakom “kod P.” na koju je Središnja depozitarna agencija poslala tajnu zaporku (PIN) svakog davaoca punomoći. …
Mogu nam staviti soli na rep! Pa nitko nas nije pitao imamo li ikakav ugovor, bila je dovoljna punomoć.[thumbsup]


A čuj, sad kad su druge dionice odletjele danas snažno gore, HT je postao još povoljniji i jeftiniji u odnosu na njih. Sve dođe na svoje, kad se sjetim Plive kako se vrtila na 300-350 kn i nitko je nije htio, a onda u relativno kratko vrijeme otišla na 800 kn. S HT-om sve štima, fundamenti odlični, nema špekulacija. Sad fondovi strižu ovce po 350 kn, kad ovaca ne bude, cijena ide gore. I to je to.[wink]

nek oni to malo ubrzaju striganje ovak ak nastave ovce koje su osisane budu dobile drugu vunu[wink]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


A čuj, sad kad su druge dionice odletjele danas snažno gore, HT je postao još povoljniji i jeftiniji u odnosu na njih. Sve dođe na svoje, kad se sjetim Plive kako se vrtila na 300-350 kn i nitko je nije htio, a onda u relativno kratko vrijeme otišla na 800 kn. S HT-om sve štima, fundamenti odlični, nema špekulacija. Sad fondovi strižu ovce po 350 kn, kad ovaca ne bude, cijena ide gore. I to je to.[wink]

Nemoj me strasiti s Plivom. Ako HT bude cekati kao doticna, odo ja van 🙂

Usporedba rasta PLIVE i HT-a je više nego smiješna.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Netko mrzi HT, uvijek isto, ispod cijene:

Kupnja – HT-R-A
46 349,00
63 347,00
210 345,05
14 345,04
220 345,02

Prodaja – HT-R-A
63 340,00
18 344,00
281 345,00
41 345,03
10 346,00

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close