HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.06.2024. u 22:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,72
85.192
2,866
29,60
29,90
0,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kupnja Cijena
537 366,01
428 366,00
243 365,32
174 365,31
259 365,30
Cijena Prodaja
367,97 63
367,98 15
367,99 288
368,00 485
368,98
Fond brani sa 10000 dionica na 365

Dobar, Loš, Zao


Fond brani sa 10000 dionica na 365

Ma no, to je moj nalog.. [smiley2]

nije nego je moj[smiley1]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

e baš je moj [smiley1][smiley2]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

mogli bi mi završit kao magma. toga je mene strah. ali nešto me ohrabruje kad onaj iz reklame kaže ” berba je dobra” !!!???


mogli bi mi završit kao magma. toga je mene strah. ali nešto me ohrabruje kad onaj iz reklame kaže ” berba je dobra” !!!???

Nemoj trpat ht u isti koš s ht-om jer je to jednostavno nemoguće…. A to s berbom je i meni zapelo za uho. Moglo bi uskoro postat veselo na ovoj dionici, obzirom na ”rekordnu berbu”. [smiley1]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Dokupio danas i sad cekam… [smiley2]

asdfghjklč:

mogli bi mi završit kao magma. toga je mene strah. ali nešto me ohrabruje kad onaj iz reklame kaže ” berba je dobra” !!!???

Nemoj trpat ht u isti koš s ht-om jer je to jednostavno nemoguće…. A to s berbom je i meni zapelo za uho. Moglo bi uskoro postat veselo na ovoj dionici, obzirom na ”rekordnu berbu”. [smiley1]


Lapsus calami. Trebalo je pisati da se ne trpa ht u isti koš s magmom. Sorry

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

ja ocekujem 450kn pocetkom 2008!

fireman911:
” Fond brani sa 10000 dionica na 365

Puf. što ja nemam love pa da branim na 365, to ti otprilike dođe na isto ko da ja branim, a da vodimo 6:0 deset minuta do kraja, hoćemo li izgubiti? hmm, a rupa sam od golmana

Surround all arround when it hits the ground


ne zaboravite da vrlo brzo dolazi još jedan val jeftinih dionica na burzu, a to su dionice Ht radnicima. to znači samo daljnji pad…

varaš se te nas i čupaju te se neće uzimati na kredit

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Nego zamislite vi potopa zbog teksta u Slobodnoj, što će sutra biti :u Modroj Lasti bi mogao izać tekst:
“Po prognozi Kazahtanskog meteorologa predviđa se tajfun u Zagrebu sutra u 12 sati”, pa će se svi počet iseljavat. Samo što bi zbog takvog teksta netko odgovarao, a ovako nikom niš, što još sve neće bit ovih dana…

Surround all arround when it hits the ground

New Report

Close