HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.05.2024. u 05:05
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,50
43.373
1,422
30,50
30,60
0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Jeli konačno došao kraj ovom crvenilu.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

,

Sve dok ne proda nije izgubio ništa. NI KUNE!

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


…moj target je sada 550

——————————————————–
Prekrasan optimizam sumornog ponedeljaka!
Kak su “dijonice” dugoročno ulaganje, napiši još malim slovima godinu targeta.
Thx.[smiley2]

Fondovi zadnjih dana uvaljuju budalama svoje precijenjene dionice koje sada
padaju a kupuju laganini podcijenjeni HT.
Razmjena dobara.
Fondovima zlato, budalama olovo da lakse potonu.


Fondovi zadnjih dana uvaljuju budalama svoje precijenjene dionice koje sada padaju a kupuju laganini podcijenjeni HT. Razmjena dobara. Fondovima zlato, budalama olovo da lakse potonu.

..ova ti je dobra, ali nije baš tako


..ova ti je dobra, ali nije baš tako

Nije daleko od istine.
Razlika je samo u popratnom sadrzaju.


ČARUGA: ” …moj target je sada 550 ” ——————————————————– Prekrasan optimizam sumornog ponedeljaka! Kak su “dijonice” dugoročno ulaganje, napiši još malim slovima godinu targeta. Thx.[smiley2]

puno me pitaš al ja ću zaraditi 250 kn po komadu kad tad ja imam vjere i volje

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Vrana: ” Fondovi zadnjih dana uvaljuju budalama svoje precijenjene dionice koje sada padaju a kupuju laganini podcijenjeni HT. Razmjena dobara. Fondovima zlato, budalama olovo da lakse potonu. ” ..ova ti je dobra, ali nije baš tako

ima jako jako puno istine

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Sta vam nije sumljivo da strani fondovi ne kupuju HT?
Cekaju rezultate izbora i potvrdu da je ova drzava sigurna za ulaganje u naredne 4 godine.

Dionicom HT-a trguje se u rasponu između 325,06 i 343,04 kune uz 25,71 milijun kuna prometa. Nakon što je zaronila do možda privremenog dna od 325,06 kuna, cijena dionice HT-a polako se oporavila dosegavši zaključnu razinu 330,02 kune. Oporavku najviše pridonose nalozi od nekoliko stotina dionica, dok su se veliki nalozi za kupnju teški nekoliko tisuća dionica pokazali na razini oko 326 kuna i nisu pratili licitiranje kupnje, nego vjerojatno strpljivo čekaju.

Vidi optimizma za sutra, do srijede na palim komp. Da li je 320 dno ili može još dolje?

Surround all arround when it hits the ground


Posto ja nisam toliko strucan a vjerujem da ovdje takvih ipak ima, neka ti strucnjaci probaju izracunati ili jos bolje neka neko napravi graf kupnje dionica al samo od strane fondova. Po kojoj cijeni su kupovali te u kojim kolicinama i to bi jos bilo dobro usporediti i sa datumima da dobijemo neku prosjecnu cijenu dionice u fondovima. Tek tad ako na to dodamo neki predvidjeni rast dionice od strane fonda cemo dobiti “realnu” okvirnu cijenu koju mozemo ocekivati.

Daleko sam od stručnjaka, ali jučer sam pokušao napraviti upravo to, koristeći SDA-ov Top10 servis vizulizirati što se događa, kupuju li fondovi i koliko. Šta da ti velim, kupuju cijelo vrijeme, ako valja njima, dionica bi trebala valjat i nama malima. My 2lp.

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Daleko sam od stručnjaka, ali jučer sam pokušao napraviti upravo to, koristeći SDA-ov Top10 servis vizulizirati što se događa, kupuju li fondovi i koliko. Šta da ti velim, kupuju cijelo vrijeme, ako valja njima, dionica bi trebala valjat i nama malima. My 2lp.

Ne kužim zašto ovaj AZ (jel to zagrebačka banka) OMF nije ništa kupio od izvješća ako se ne varam. Također CO OMF u posljednja 3 dana od kad su cijene najniže od izlaska na tržišze nisu ništa kupili.
Može netko pojasniti?

Ovo je prćija kakve još nismo vidjeli.
Skrbnički Pbz je prodavao (red. br. 5), vjerojatno u petak. To je bio okidač koji je povukao male za sobom. Rezultat je panika, pad cijene i dnevni promet od preko 50k dionica.

Trend is your friend.

Bilo i na dnevniku “Slom tržišta”. Uzmite zraka za sutra.

Trend is your friend.

A vi prodavajte i dalje.
Čini mi se da je tema na dnevniku bila “kataklizma tržišta”.
Izgleda da gadni igrači ponovo igraju svoju igru. Sada su već i pohlepni jer izgleda da im je uletilo premalo dionica pa pojačavaju paniku.
Zato – povucite naloge s prodaje (šortanje se ne isplati).

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

New Report

Close