HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.05.2024. u 17:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,66
73.923
2,411
30,60
30,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

nisam prodao, evo već prodaja na 330 kuna, ima li tome neki razlog

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Neznam sta da kazem, mislim da sanader mora hitno poduzet nesto inace je vjerojatnost da pobjedi na izborima ravna nuli. U najmanju ruku je pogresno tempira ipo ht-a. Međutim, nije ni svako zlo za zlo, ova panika ce ubrzat izlazak 63-ca.

PS dao sam nalog za kupnju na 326 kn, i sto je najgore vjerojatno ce mi i proc sutra [smiley13]

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Tko prodaje HT? Neiskusni. Znači, treba kupovati. Sad je stvarno krajnji čas. Pametnom dosta. Pa nije ovo privatna firma ko Atlantic. Ovo se mora podići jer se IPO i napravio zbog izbora. Pozdrav!

Ovo je gore od JDOS-a s time da je JDOS, bio skup i ostao skup, dok je T-HT bio jeftin i još je pojeftinio, svašta.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

tone ht na 290, ovim tempom do izbora i nize

[img][/img]


nisam prodao, evo već prodaja na 330 kuna, ima li tome neki razlog

“Voda u ušima” dragi kolega

e da su soldi moji pa da imam hrabrosti sada prodati kad vec nisam prije pa kupiti tada. a sigurno ide tako nisko.

[img][/img]

Mislim da ste prodali kolega valentine,NFH[smiley7]

Večeras ću se javiti s lekcijom iz “anatomije burze”,naravno to vrijedi za one koji nisu prodali kao ja!

Novac je kisik burze!


Tko prodaje HT? Neiskusni. Znači, treba kupovati. Sad je stvarno krajnji čas. Pametnom dosta. Pa nije ovo privatna firma ko Atlantic. Ovo se mora podići jer se IPO i napravio zbog izbora. Pozdrav!

48000 kom su prodali mali?

Svasta.

Mea parvitas.


tone ht na 290, ovim tempom do izbora i nize

Tone radi takovih što su prvi put na burzi i što prodaju u panici, kao što si i ti prodao- pa bi sad 290


Mislim da ste prodali kolega valentine,NFH[smiley7]

nisam kolega, bilježim lijepe minuse zbog dokupljivanja, u krivu ste

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


avax10:

rocky: ” Pa pogledajte ove naslove u medijima: 16.11.2007 19:49 Večernji list Snažan pad vrijednosti domaćih dionica Crni petak na burzi – HT je pao na 335 kn Autor Snježana Mlinarević U ponedjeljak bi moglo lijepo kulminirati,ja bih volio da bude protrgovano 100 000komada,samo neka izlaze koji su zadovoljni s ovom zaradom i koji su izgubili vjeru! ” Obzirom da je idući tjedan zadnji prije izbora, za očekivati je da će mirovinski fondovi na mig Vlade intervenirati sa velikim količinama keša i dizati HT gore jer ako tako ne bude odigrano, onda je HDZ totalno nesposoban i bolje da ne vodi državu ako nije u stanju tempirati pravi trenutak za IPO niti pobrati političke poene na ziceru kakav je IPO HT-a! Zato sam uvjeren da će idući tjedan biti snažno dizanje HT-a prema gore kako bi se dio neodlučnih glasača usmjerilo prema HDZ-u, a sve s kulminacijom u petak kako bi građani neposredno prije izbora bili zadovoljni rastom cijene i provedenim IPO-om HT-a jer kakva inače korist HDZ-u od najava novih IPO-a, ako omiljena dionica koju je HDZ građanima jeftino dao, neposredno pred izbore tone iz dana u dan ?! Ako HDZ ima imalo političke mudrosti i predizborne strategije (a vjerujem da ima) idući tjedan slijedi jaki rast HT-a prema 400 kn.

Kolega avax – do jučer ste širili optimizam neviđenih razmjera, a sad bi malo vani na zrak…. [smiley2]

I meni se cini. A uz to zasto nikome ne pada na pamet da je upravo ovaj pad van kontrole i moci HDZa te da iza njega stoje oni koji nisu za da IDEMO DALJE sa ovom garniturom? Misljenja?

Ne trgovati sobom na trzistu rada - trgovati za sebe na trzistu kapitala :)


Neznam sta da kazem, mislim da sanader mora hitno poduzet nesto inace je vjerojatnost da pobjedi na izborima ravna nuli. U najmanju ruku je pogresno tempira ipo ht-a. Međutim, nije ni svako zlo za zlo, ova panika ce ubrzat izlazak 63-ca.

PS dao sam nalog za kupnju na 326 kn, i sto je najgore vjerojatno ce mi i proc sutra [smiley13]

Dajem više od 50% šanse da ti neće proći. Cjepidlačiš zbod 4,5 kuna.

Zar nije dobro da se “mali” iskrcaju što prije? Pa kud ćeš bolje negoli ovako? Iskrcavanje je brzo: čak ovo nije niti iskrcavanje. Skače se iz broda u more i pliva do obale. I ljudi još skaču u more po niskoj cijeni (da fondovima prosječan ulaz bude manji pa da kasnije HT može više rasti). Dakle sve je po (nečijem) planu.

New Report

Close