HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.06.2024. u 00:05
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,13
218.984
7,269
30,00
30,40
-0,66%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

evo ga opet veca cjena kupnje nego prodaje nije dobro

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

k/p?
tnx

I has the money, what I do wif it?

Zasto se cesto vidi samo 3-4 naloga na prodaji??
Da li to znaci da nakon npr. 367 nema vise naloga??

Mislim da je dno dotaknuto danas…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Mislim da je dno dotaknuto danas…

Zar nije malo rano za takve izjave ?


Stalno zaboravim napisati ovo. Kao što sam otpočetka upisa, pardon, par dana prije znao da će HT upisati više od 200000 ljudi tako i sada znam da je rasprodaja pri kraju. Ja nikoga ne potnam tko je prodao dionice. Čak ni svi moji susjedi i prijatelji koji su prvi put kupili dionice, nitko nije prodao. Štoviše , kupuju za povrat love.

Isto tako poznam puno ljudi koji su kupili ali za sada uopće ne razmišljaju o prodaji, isto kao i ja . Jučer sam nadokupio po 361,7 pa kako bude.[smiley6]

vjerujem u skori oporavak dionice,ruku na srce kom bi odgovarala tako liš napredak iste?


Zasto se cesto vidi samo 3-4 naloga na prodaji?? Da li to znaci da nakon npr. 367 nema vise naloga??

ne znaci to je top 5 najboljih ponuda

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

tenkista:

Stalno zaboravim napisati ovo. Kao što sam otpočetka upisa, pardon, par dana prije znao da će HT upisati više od 200000 ljudi tako i sada znam da je rasprodaja pri kraju. Ja nikoga ne potnam tko je prodao dionice. Čak ni svi moji susjedi i prijatelji koji su prvi put kupili dionice, nitko nije prodao. Štoviše , kupuju za povrat love.

Isto tako poznam puno ljudi koji su kupili ali za sada uopće ne razmišljaju o prodaji, isto kao i ja . Jučer sam nadokupio po 361,7 pa kako bude.[smiley6]

Ne znam ni ja nikog tko je prodao jer im svima govorim da ne daju. Nalozi na prodaji postavljeni oko 500[smiley2] Jučer sam nadokupio na 363.

Only God, Muammar and Libya!


vjerujem u skori oporavak dionice,ruku na srce kom bi odgovarala tako liš napredak iste?

ne razumijem što znači oporavak !??
Dionica je tek treći dan na burzi, pusti te ju da pronađe svoje mjesto, govorite kao da se radi o živom biću [smiley2]


evo ga opet veca cjena kupnje nego prodaje nije dobro

razmisli što pišeš, svašta

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Rano za izjave… pa čini mi se da je ova podrška iznad 360 dosta jaka, ali bilo bi bolje da nije, pa da malo i dokupimo… [smiley1]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

New Report

Close