HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 15.05.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,93
154.929
5,176
29,80
30,50
1,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

pitanje čovjeku koji je 10 godina na burzi ŠTO DA KUPIM?
kao iz topa HT!!!


Nemojte zanemariti efekt povlaštenog upisa radnika INE. Tamo ima 45 K ljudi po cca 20 K kuna. Od tih 900 mil kn bar 20 – 30 % će biti namaknuto ili prodajom HT-a (zbog slične veličine paketa) ili prodajom udjela u fondovima. To je priličan udar na prodaju , koji će trajati bar tjedan dana. Kako će konačno utjecati na cijenu naravno da ovisi o procjeni fondova kad je vrijeme da podignu dionicu.

Jel se zna kad će radnici upisati te kad će im dionice iz povlaštenog upisa biti na raspolaganju za prodaju?!

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

ŠPANCIR:

Nemojte zanemariti efekt povlaštenog upisa radnika INE. Tamo ima 45 K ljudi po cca 20 K kuna. Od tih 900 mil kn bar 20 – 30 % će biti namaknuto ili prodajom HT-a (zbog slične veličine paketa) ili prodajom udjela u fondovima. To je priličan udar na prodaju , koji će trajati bar tjedan dana. Kako će konačno utjecati na cijenu naravno da ovisi o procjeni fondova kad je vrijeme da podignu dionicu.

Jel se zna kad će radnici upisati te kad će im dionice iz povlaštenog upisa biti na raspolaganju za prodaju?!

otvori službene stranice INE i sve ti piše. Samo da napomenem da će laganu korekciju podržati i IPO Atlantic grupe čiji početak se očekuje iduči tjedan

neka netko stavi k/p i 5 najboljih ponuda za HT………..
neda mi se sad traziti na kupnja – prodaja………..

zahvaljujem

ŠPANCIR:

Nemojte zanemariti efekt povlaštenog upisa radnika INE. Tamo ima 45 K ljudi po cca 20 K kuna. Od tih 900 mil kn bar 20 – 30 % će biti namaknuto ili prodajom HT-a (zbog slične veličine paketa) ili prodajom udjela u fondovima. To je priličan udar na prodaju , koji će trajati bar tjedan dana. Kako će konačno utjecati na cijenu naravno da ovisi o procjeni fondova kad je vrijeme da podignu dionicu.

Jel se zna kad će radnici upisati te kad će im dionice iz povlaštenog upisa biti na raspolaganju za prodaju?!

nemas straha sto se tice prodaje jer ce postepeno dolazit na trziste.od 3 mj-6 mj.-9mj.-12 mj. takav je lock up na njih.Sto se tice love,ja sam morao izdvojit cca 50k kuna za to trenutno,sebe i jednog kolegu sposla, dajem mu pola dobiti jer nema love a ni kredit ne moze dobit.mozda jos koji uleti i to odradim bez ikakvih punomoci[smiley2]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

vec sada se vidi korekcija na ini, ali mislim da to nece utjecati na ht u toliko velikoj mjeri

ne mari za male stvari i ostat ce male

INA svako malo u korekciju čim se spomenu radnici[smiley1]
Zanimljivije je pitanje hoće li se isto događati i na HT-u!?

Ko visoko leti nisko pada

mislim da neće

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Nemojte zanemariti efekt povlaštenog upisa radnika INE.
Tamo ima 45 K ljudi po cca 20 K kuna.
Od tih 900 mil kn bar 20 – 30 % će biti namaknuto ili prodajom HT-a (zbog slične veličine paketa) ili prodajom udjela u fondovima.
To je priličan udar na prodaju , koji će trajati bar tjedan dana.
Kako će konačno utjecati na cijenu naravno da ovisi o procjeni fondova kad je vrijeme da podignu dionicu.

Zar misliš da svi zaposlenici Ine imaju udjele u fondovima ili se bave dionicama? Vjerojatno 1 % njih , kao i općenito u Hrvatskoj. Prodali ste pa sad želite korekciju. Ako se ljudi nisu naučili pameti prije IPO-a HT-a kad su jeftino prodavali nek vas ponovo slušaju.
Ostat će nas manje na burzi.[smiley2]

U šest dana na zagrebačkoj i londonskoj burzi trgovalo se s više od tri milijuna dionica hrvatskog telekoma.,neke procjene kažu da je brokerska zarada i do 7.5 milijuna kuna,što znači da je u pet dana samo na dionicama HT-a svaki od njih zaradio 35 do 45 tisuća kuna,odnosno 7-8 tisuća dnevno,izvor N.list

Postoji i tema INA na ovom forumu. Bilo bi lijepo da i tamo netko nesto napise. Postovi se pojave samo kad se desi znacajnija promjena u cjeni[smiley14]

My God, it's full of stars!!

[ HT-R-A ]
Kupnja Cijena
200

390,50
60

390,20
2

389,10
671

389,01
200

389,00

Cijena Prodaja
388,99

113
389,00

205
390,00

189
390,99

271
391,90

26

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

imamo 2 komada na kupnji po 295[smiley1]

dan je pametniji od noći

Pa ko stavi na prodaju po 388 i 389kn, i to jos 100 i 200 komada dakle nije neka bakica sa placa, pa sta mu se vrti u glavi da takvu glupost ide radit ja to jednostavno ne razumijem…Ko da mu dode neki kupac evo dam ti 390kn za tu dionicu, a on ce: ma ne hvala, ja je prodajem po 388kn…???!!!?? zasto??!?!? nemojte ljudi to raditi sami sebe sramotite.. [smiley16][smiley16][smiley8]

Kupnja Cijena
10 388,10
430 388,00
174 387,31
31 387,05
259 387,00

Cijena Prodaja
388,98 36
388,99 302
389,00 488
389,01 126
390,00 1481

New Report

Close