HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.05.2024. u 15:53
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,57
82.551
2,700
30,60
30,70
0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

jel radi netko sa ilirikom? ja sam ujutro u 10h potvrdio registraciju
ali još ni traga mojim dionicama

Jedini način da bi izbjegli greške je steći iskustvo. Jedini način da bi stekli iskustvo... je činiti greške.

Ja stvarno ne kužim zašto su svi kao ludi navalili registrirat dionice HT-a kao da se samo sutra može prodavati. Ljudi božji, pa interes na IPO-u bio je 560% veći od ukupno ponuđene količine! Rast koji sutra bude ostvaren bit će tek početak rasta jer su fondovi na IPO-u dobili taman toliko da ih država potakne na jaku kupnju od sutra na dalje!
HT treba sutra pokušati uloviti oko 350-380 ako bude moguće jer fondovi će ga derati prema gore kao ludi. Pa pogledajte što se dogodilo i što se događa s INA-om! Fondovi su puni love i jedina sigurna dionica kojom se sada mogu nakrcati u velikim količinama na burzi je HT!
Ne poklanjajte ga sutra jeftino, samo zato što ste ga dobili od vlade jeftino! Zaradite kao veliki igrači, a ne sitni kokošari.
Pamet u glavu i sretno svima sutra.

Ignore: KressoM, delux

Je’l dobio netko papire od SDA s brojem dionica? Meni je na 30 000kn izračun bio 50 dionica, a sada me zove majka i kaže na papiru koji je došao doma piše 52. Zna li netko nešto po tom pitanju?

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."


Ja stvarno ne kužim zašto su svi kao ludi navalili registrirat dionice HT-a kao da se samo sutra može prodavati. Ljudi božji, pa interes na IPO-u bio je 560% veći od ukupno ponuđene količine! Rast koji sutra bude ostvaren bit će tek početak rasta jer su fondovi na IPO-u dobili taman toliko da ih država potakne na jaku kupnju od sutra na dalje! HT treba sutra pokušati uloviti oko 350-380 ako bude moguće jer fondovi će ga derati prema gore kao ludi. Pa pogledajte što se dogodilo i što se događa s INA-om! Fondovi su puni love i jedina sigurna dionica kojom se sada mogu nakrcati u velikim količinama na burzi je HT! Ne poklanjajte ga sutra jeftino, samo zato što ste ga dobili od vlade jeftino! Zaradite kao veliki igrači, a ne sitni kokošari. Pamet u glavu i sretno svima sutra.

kralju svaka čast za ovo


Ja stvarno ne kužim zašto su svi kao ludi navalili registrirat dionice HT-a kao da se samo sutra može prodavati. Ljudi božji, pa interes na IPO-u bio je 560% veći od ukupno ponuđene količine! Rast koji sutra bude ostvaren bit će tek početak rasta jer su fondovi na IPO-u dobili taman toliko da ih država potakne na jaku kupnju od sutra na dalje!
HT treba sutra pokušati uloviti oko 350-380 ako bude moguće jer fondovi će ga derati prema gore kao ludi. Pa pogledajte što se dogodilo i što se događa s INA-om! Fondovi su puni love i jedina sigurna dionica kojom se sada mogu nakrcati u velikim količinama na burzi je HT!
Ne poklanjajte ga sutra jeftino, samo zato što ste ga dobili od vlade jeftino! Zaradite kao veliki igrači, a ne sitni kokošari.
Pamet u glavu i sretno svima sutra.

Možda neki žele vratiti kredite što prije makar i sa 10%
Možda se neki žele poigrati na izglednim oscilacijama cijene prvoga dana.
Ali je najizglednije da većina zapravo misli da to treba tako napraviti.

Uzgred,
Bio sam neki dan u SDA, red ljudi kao ovaca pred šišanje, jedni su došli tražeći brokera, drugi da im isplate ostatak para, a neki (na svoje oči vidio) su došli ne znajući ni sami zašto, uredno čekali u redu preko sat vremena da na šalteru kažu: “Evo me, ja sam došao, što sad?”. Sve redom penzići, i ljudi koji su se s dionicama u prošlosti sreli tek ako su putovali autocestom.. Zaposlenici na šalteru samo duboko udahnu prije svake nove stranke, jer su vjerojatno navikli na svakakva pitanja i fiks ideje.
Ja sam naime bio po svoj izgubljeni PIN.

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

Ja sam regao bez problema za 5 min.
ovako :
– nazivao oko 5 min.(oko 14:00 h) i dobio SDA.
– upisao sve one brojeve kako automat traži i…
– automat kaže nije potvrđeno i bla bla nazovite… -nešto kao i kolegi ČARUGI
– ne dam se ja pa sve ponovim ali opet ali malo drugačije kaže… i tako oko 10 puta
– prekidam vezu u nadi da ću opet dobiti barem i nakon 1 sat ako ne prije i idem nazvati SDA kako kaže… par pokušaja i ništa – zovem i brokera (Complete Line) … ništa
– idem pogledati stanje na burzi, kad ono gle čuda -SVE DIONICE NA RAČUNU !
– SRETAN k’o prase kažem mogu na nogomet večeras a prije toga malo i pogledati Dinamo…[smiley1]
SRETNO SVIMA !


Je’l dobio netko papire od SDA s brojem dionica? Meni je na 30 000kn izračun bio 50 dionica, a sada me zove majka i kaže na papiru koji je došao doma piše 52. Zna li netko nešto po tom pitanju?

Možda ste krivo računali
ili ste dobili dvije gratis
[smiley2]

Jedno pitanje…. Baš mi se ne čita svih 580 stranica pa ako je vec postavljeno ispričavam se….
Ja sam dobio podatke o otvorenom računu u SDA al neki od moji u obitelji još nisu dobili nikakvu obavjest…
Također nisam još ništa dobio o proknjiženim dionicama ….
Shodno tome ne mogu niti trgovati njima…
Ako do sutra ujutro ne dobijem sve potrebno a trgovina počinje u 9 sati ako se ne varam, npr. cijena drastično skoči npr na 500kn a sljedeći tjedan kad do mene dođu svi potrebni podaci padne na npr 300 kn… da li bi teoretski bilo moguće tužiti SDA za izgubljenu dobit zbog njihove krivnje što nisam bio u mogućnosti trgovati dionicama??


jel radi netko sa ilirikom? ja sam ujutro u 10h potvrdio registraciju
ali još ni traga mojim dionicama

A meni je prijatelj ujutro zatrazio broj zahtjeva pa jos ni to nije dobio


Jedno pitanje…. Baš mi se ne čita svih 580 stranica pa ako je vec postavljeno ispričavam se….
Ja sam dobio podatke o otvorenom računu u SDA al neki od moji u obitelji još nisu dobili nikakvu obavjest…
Također nisam još ništa dobio o proknjiženim dionicama ….
Shodno tome ne mogu niti trgovati njima…
Ako do sutra ujutro ne dobijem sve potrebno a trgovina počinje u 9 sati ako se ne varam, npr. cijena drastično skoči npr na 500kn a sljedeći tjedan kad do mene dođu svi potrebni podaci padne na npr 300 kn… da li bi teoretski bilo moguće tužiti SDA za izgubljenu dobit zbog njihove krivnje što nisam bio u mogućnosti trgovati dionicama??

… ako ranije nistze trgovali na burzi, onda morate odabrati brokera preko kojeg to želite.
zatim brokera zaražite zahtjev za reg. dionica i kadas dobijete broj, tek tada ih možete prenijeti na odabranog brokera ako prethodno nazovete SDA i pratite automat što Vas traži…
Tako da se za sada samo možete potužiti nama ako još nešto ne znate…
a što se tiče Vaših… to ne znam – trebali suu dobiti nakon dva – tri dana…

kako prvi put trgujem dionicama molim ako mi netko moze reci, sto kada broker proda moje dionice, netko me o tome obavjesti ili samo mi sjedne novac na racu. Brokeri Zagrebacke banke. Znam da vam je vec dosta nas pocetnika 🙂

tesko pitanje i stvarno neznam al pitanje je ko je kriv,mozda su poslali pa posta zagubila,mozda krivi podaci…trebao si u SDA i stati u onaj poveci red nazalost

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Ima netko da mu jos uopce nije dosao ni PIN?

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Vi svi koji silom želite sutra prodati mi niste jasni.
Dobro kaže jedna misao koju sam negdje danas čuo.
“Nije ni čudo da ljudi žele prodati, kad ni ne znaju šta su kupili, nit’ znaju koliko to vrijedi.”

Nego imam ja pitanje:

– jel ima netko da je registrirao preko WEBA a da mu je SJELO na account i da ga VIDI kod brokera????

skype - ivek1234

New Report

Close