HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.05.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,57
82.551
2,700
30,60
30,70
0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

e-račun ne radi, očekivano[smiley7]

01/4607-300 -444 -445

Cestitam.

Kad bi to mogli vidjet na svojim online racunima kod brokera?

U petak u 10 h kad počne trgovanje imat ćeš ih na svojem računu !

[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

A vi ste svi brokeri ili što? Kako ste več nazvali brokere i riješili s njima stvar? Ja poslao zahtjeve za regom prije sat vremena i još nisam ni od brokera dobio odgovor

Hell is Empty and all the Devils are Here

Na telefon kaže da smjer trenutačno nije dostupan a na mobitel kaže da je mreža u kvaru. E sad dal mi vrijedi na mobitelu rezervirati poziv ili ne, neznam. Kak ste vi dobili, stalno vrtjeli ili rezervirali?

… Tko ce biti moj pobjednik… nazovi jos danas…. nazoviiii… jeste li spremni uzeti novce… nazovite jos danas…. budite moj pobjednik….

prebacite na novu tv i dobit cete odlicnu podlogu za zvanje…. [smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley1]

Who Dares [color=blue][b]Winns[/b][/color] !!!

A vi ste svi brokeri ili što? Kako ste več nazvali brokere i riješili s njima stvar? Ja poslao zahtjeve za regom prije sat vremena i još nisam ni od brokera dobio odgovor

To sam riješio avansno( unaprijed) još u srijedu tako da sam brojeve zahtjeva za registraciju imam još u srijedu!

[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Cestitam. Kad bi to mogli vidjet na svojim online racunima kod brokera? U petak u 10 h kad počne trgovanje imat ćeš ih na svojem računu ! [smiley2]

Imat ce istu guzvu sutra i brokeri..
Ja bi to danas stavio na ciljani target pa kud puklo da puklo 🙂

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


A vi ste svi brokeri ili što? Kako ste več nazvali brokere i riješili s njima stvar? Ja poslao zahtjeve za regom prije sat vremena i još nisam ni od brokera dobio odgovor

Zato kaj smo prekjucer poslali brokerima upit da nam posalju br. zahtjeva…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Kak ste vi dobili, stalno vrtjeli ili rezervirali?

Stalno sam vrio jedan broj 50 min. dok nisam dobio liniju!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Na telefon kaže da smjer trenutačno nije dostupan a na mobitel kaže da je mreža u kvaru. E sad dal mi vrijedi na mobitelu rezervirati poziv ili ne, neznam. Kak ste vi dobili, stalno vrtjeli ili rezervirali?

Stalno vrtjeli.
Prekines pa opet prekines pa opet prekines pa opet dok ne dobijes.
cca 50 min uzastopce.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Kako ste već uspjeli da vam brokeri srede zahtjev za regu?

Hell is Empty and all the Devils are Here


A vi ste svi brokeri ili što? Kako ste več nazvali brokere i riješili s njima stvar? Ja poslao zahtjeve za regom prije sat vremena i još nisam ni od brokera dobio odgovor

Ja poslao jos u utorak mail i odgovorili mi odmah. Oni su otvorili zahtjev kod SDA, to ih nista ne kosta. Ali SDA nece nista provesti dok ti stvari ne sjednu. A sjelo nocas. I danas registrirao. Sve od doma preko neta. Nisam digao telefonsku slusalicu. Zivio NET. [smiley2][smiley2]

skype - ivek1234


budd: ” A vi ste svi brokeri ili što? Kako ste več nazvali brokere i riješili s njima stvar? Ja poslao zahtjeve za regom prije sat vremena i još nisam ni od brokera dobio odgovor ” Zato kaj smo prekjucer poslali brokerima upit da nam posalju br. zahtjeva…

Hebiga, moji su rekli da ne ide dok sda ne proknjizi[smiley13]

Hell is Empty and all the Devils are Here


Kako ste već uspjeli da vam brokeri srede zahtjev za regu?

U utorak jos 🙂

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

New Report

Close