HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 22.05.2024. u 09:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,71
13.053
425
30,70
31,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


naucili smo na cekanje u redu…
http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/2915550/showPhotoSerie.do%5B/quote%5D

gledam i ne vjerujem … nisu stavili štandove s kobasama, lepinjama …
loša organizacija.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Ako je to istina to je malo. Prvo dan se ljudi napale. MOzda bude 100K ako je adnas bilo 25K. Ali nece svi max upisati, nemojte se strasiti. Nemaju ljudi love. [/quo pozdrav Plavome, Zanima me da li ćeš ti upisati T-ht ako već i nisi i da li ćeš istu odmah oženiti kao što si npravio sa Magmom ili ….?[smiley1]

Naravno da cu upisati THT. Vrijedi nekih 350 KN onako od oka, bez neke detaljne analize.
Ako mi ode preko 50% prvi dan ili tu negdje, naravno da cu prodati.
Imam nekih vecih troskova tijekom listopada.
Upisujem 8-9 paketa (ne puno dakle).
Nisam rasprodavao portfelj.
Staviti cu prodajne naloge na sve pakete i ako me zadovolji cijena prvog dana, ako me poklopi dobro, boli me briga da li ce za 3 mjeseca narasti 100%.
Mozda hoce, mozda nece, ja mislim da nece.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

molio bi pomoc.naime zanima me kako mogu prebaciti necije dionice ht-a na svoje ime i da li se to plaća?hvala


Gdje mogu download-ati prospekt t-ht

vidim da neki imaju problema s prospektom, ili su toliko lijeni da prolistaju par stranica unazad

uglavnom imate ga u fini, erste, i HPB, mozet ga tamo uzeti

uz to jedna anegdota, danas na ulazu u erste zatrazim prospekt i zena koja je zaduzena za informacije mi da onu brosuricu, na moj strogi pogled i rezolutan odgovor da to nije prospekt, samo se plaho okrenula i dala mi uz smijesak prospekt, inace bilo je puno ljudi, i primjetio sam bilo je policije, i kod fine i kod erste

ali, budem ga stavio, iako ga je kolega SLK vec stavio danas

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti


molio bi pomoc.naime zanima me kako mogu prebaciti necije dionice ht-a na svoje ime i da li se to plaća?hvala

evo link, ovdje vam sve pise

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=2703

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

Da li je prilikom podnošenja prijave za kupnju dionica potrebno ispuniti kakav formular? Ako jest, da li se taj formular može gdje downloadati da ga ispunim prije odlaska u banke ili FINA-u?

ljudi sori ako je ovo vec pitanje bilo, ali jel se moze donjeti fotokopirana domovnica ili mora orginal…

Ja upisao svojih 10 000 kn, i to sam jedva navukao!!!

mmstanic, 17.09.2007. u 18:21
Želim dobiti onaj osjećaj koji su imali tajkuni kad su s par potpisa zaradili nešto. Očekujem zaradu od pet tisuća po paketu, a upisat ću na suprugu, kćerku i sebe tri paketa za koje ću podići kredit uz poček i odmah ga prelomiti

http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2007,9,17,ht_dionice,90451.jl

Čini mi se da je skromnost vrlina novih ulagača..bad,bad..[smiley11]


ljudi sori ako je ovo vec pitanje bilo, ali jel se moze donjeti fotokopirana domovnica ili mora orginal…

Original na uvid…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Pozdrav ekipi. Zanima me jel ima netko slicnih iskustava kao ja. Poslao sam brokerskoj kuci papire potrebne da bih radio on line trgovanje preko njih u ponedjeljak,danas mi stize na mail da ce oni podnijeti zahtjev za otvaranjem racuna kod sda, e sad ako ja sutra odem podnijet ponudu za dionice t-hta i sto da ja navedem sutra pod racun u sda, da im kazem da imam al da ne znam ili da nemam al cu imat. Glupa situacija a lijepo sam zamolio brokere da mi ne otvaraju racun posto ga dobijes kad upises dionice automatski. Zna li ntko kako rijesiti ovu zavrzlamu?
hvala

No pain no Game

ja bih ti pomogla roger…ali ne znam….

ja sam se danas upisala…ali još sam skeptična…jer imam jednu caku…nemam šuške…več jedina solucija mi je kreda…kaj vi mislite se ispati i pod kreditom….


Pozdrav ekipi. Zanima me jel ima netko slicnih iskustava kao ja. Poslao sam brokerskoj kuci papire potrebne da bih radio on line trgovanje preko njih u ponedjeljak,danas mi stize na mail da ce oni podnijeti zahtjev za otvaranjem racuna kod sda, e sad ako ja sutra odem podnijet ponudu za dionice t-hta i sto da ja navedem sutra pod racun u sda, da im kazem da imam al da ne znam ili da nemam al cu imat. Glupa situacija a lijepo sam zamolio brokere da mi ne otvaraju racun posto ga dobijes kad upises dionice automatski. Zna li ntko kako rijesiti ovu zavrzlamu? hvala

Reci da nemaš broj i kraj priče…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close