HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.04.2024. u 04:59
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,44
52.721
1,732
30,40
30,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Crvenilo na ZG burzi nije odvelo HT ispod 190 kn tako da bi se moglo reći da tu i nije bilo korekcije. No sad tek znam da ništa ne znam. Kaj se iza brda javlja ali neka brana je na 190.

Izgleda da je cerp počeo sa istovarom fali ide sve u istovar

zato ne pada kaj ju ja imam na nišanu! sve kaj planiram ili želim kupiti, sve moram kupovati po asku!!!???

Pa kad se kupuje na asku bar si siguran da je sav nalog realiziran. Kaj bi bilo da se realizira na više puta hahaha

Dobro pa zašto interes za kupnju HT na 190

Gospon a zakaj HT ne bi išao na 250 kn ako se bu dizao crobexa. Ak padne naredba a fondovi su puni love pa ulete i stranci a EU počinje pumpati lovu u okruženju što već ide i purani mogu letjeti po dolcu jer 50 posto ljudi se je cijepilo a ti se valjda daju cijepiti i da kupe dionice HT,usne jer tu ima najbolja kamata. Treba stvoriti atmosferu povjerenja od europske bankeburze na ostale

nema više interesa kolega! račun se ispraznio do kraja. kaj se mene tiče, sada može i na150 i na 300 kn.

HT je sad za držat, tko ga ima. Nije ni za kupnju ni za prodaju. Q3 će vjerojatno biti jako dobar zbog sezone. Zato 190. I Q4 bi mogao biti ok jer lako da neće biti tako velikih troškova amortizacije kao početkom godine.

HT brana na 190 kn. Cerp prodaje a raifaisen sve kupuje. Vjerojatno će cerp sve prodavati i to će potrajati. Bilo bi dobro ako neko ima drukčije viđenje da to mišljenje podjeli s nama.

Po meni ako i dođe do neke veće korekcije HT će izgleda stajati na 190 kn

plavi01, 23.09.2021. u 18:44

Po meni ako i dođe do neke veće korekcije HT će izgleda stajati na 190 kn

da, po tebi…samo kad krene korekcija tebe nitko ništa neće pitati nego će se samo istresati po bidu kao da je kraj svijeta…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

zorangutan, 24.09.2021. u 10:55

 





plavi01, 23.09.2021. u 18:44



 

Po meni ako i dođe do neke veće korekcije HT će izgleda stajati na 190 kn

 



 

da, po tebi…samo kad krene korekcija tebe nitko ništa neće pitati nego će se samo istresati po bidu kao da je kraj svijeta…

…po tebi, kao da je kraj svijeta…kao da će se vas kolega pitati da li će biti korekcija i koliko. Uostalom kad dođe “kraj svijeta” sve ide na nulu i neće se to zvati korekcija. 😁

Prosjek mi je 182,nešto…

Bilo bi lijepo dobiti ga po 180 i manje. Sumnjam da će tako nisko, ali ako se kojim slučajem dogodi, krcat ću se sigurno.

Prosječni godišnji Free cash flow za HT je kakvih 800 milijuna kuna. Kad se to pomnoži sa 20(godina) dođemo na kakvih 16 milijardi kuna. To je prava, intrinzična vrijednost ove kompanije. Na trenutni broj dionica je to cca 200 kuna po dionici. Još uz share buyback, za kojeg je dobro da ga rade dok je dionica podcijenjena, korist za dioničare će biti odlična, naravno promatrano dugoročno.

Nedugo sam ovdje napisao da ako vani i dođe do veće korekcije da HT neće ići ispod 190 kn. Vani do korekcije nije došlo ali je HT pao na 185 kn.

Odlično bilo bi dobro da i Adris krene u korekciju ispod 400 kn pa u narodnu kupovinu HT i adris

 

Evo ga na tržnicu dopelano još robe po 185 kn jer ima potražnje na toj cijeni a to što je cerp prodavao na cijeni od 190 kn nema veze glavno da se kolo sreće okreće. Dogovorna ekonomija je sve više u modi pa ako se nađe kupaca tko zna po kojoj će biti cijeni.

New Report

Close