HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.05.2024. u 13:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,30
66.639
2,199
30,20
30,70
-1,95%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Moglo bi to ići do 350 a možda i više ?

obožavam strvine-posebno ovce

mene zanima ko to ima 10 milja + viska da odrzava 300 ovako grubo.
i sto ce danas sutra sa 10 milja kesa

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!

http://www.seebiz.eu/hr/analize/dionice-ht-a-elliottova-valna-analiza-sugerira-prodor-na-322%2c-pa-na-333-kune,102976.html


mene zanima ko to ima 10 milja + viska da odrzava 300 ovako grubo.
i sto ce danas sutra sa 10 milja kesa

onaj što marljivo skuplja je s tim nalozima na 300,00. ispred njega se guraju oni što pumpaju ove ostale dionice.
napokon nešto. hvala INA-i

još treba dodati da će ovaj stampedo na INA-u trajati još dva dana nakon čega očekujem ovog koji štopaje na 300 (otvoreni fond) da prodaje na 320 mirovinicima INA-šima. elem, preljevanje iz djepova umirovljenika u ove što su u fondovoima, ionako se budućim penzionerima jebe za buduće pare. oće ih sad 😀

ko i ja. 🙂

http://www.poslovni.hr/vijesti/zse-ina-nastavlja-rast-ht-na-300-kuna-dalekovod-skocio-863-169115.aspx ima li šta gotovac reć za ovo mislim na HT?! E moj sinko

8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 824.756 1,01 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA -50000 (otprilike)

Dakle AZ prodaje HT jer mu treba municija za obranu INE [thumbsup]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Dakle AZ prodaje HT jer mu treba municija za obranu INE [thumbsup]

Ne jer misli da ovo ne pruza dobar prinos u duljem roku.
AZ fond ima stotine milijuna kuna orocenih depozita.
prodavao je i prijed INe koliko ja znam.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep



Dakle AZ prodaje HT jer mu treba municija za obranu INE [thumbsup]

Ne jer misli da ovo ne pruza dobar prinos u duljem roku.
AZ fond ima stotine milijuna kuna orocenih depozita.
prodavao je i prijed INe koliko ja znam.
[/quote]

baš bih volio znati koji je željeni prinos AZ fondu.

Slažem se da HT će izgubiti dio zarade kroz slijedeći period, ali to neće baš biti toliko dramatično. Recimo da HT može zarađivati kroz dulji period minimalno 20 kuna po dionici. To na cijenu od 300 daje P/E= 15.

Koliki prinos će imati na dionicama Optime, Ingre, Magme i drugih bisera gdje je uložio naš novac. A kupovao je na IPO-ima.

@ blueman

Još nešto sam ostao dužan komentirati.Stalno napominješ da bankari nisu glupi. Tu si u pravu. Ali zato su lijeni, nesposobni i pokvareni. S koliko su samo novaca kreditirali građevinare, optime, hg spotove. I sada sve te loše kredite kompenziraju visokim kamatama građanima i poduzećima koja mogu plaćati obaveze i dokapitalizacijama poduzeća putem fondova kako bi ta poduzeća mogla vraćati kredite. Kada AZ fond ulaže u Optimu, ne ulaže zbog svojih članova već zbog ZG banke da može naplaćivati kredite.

U Hrvatskoj treba promjeniti dva zakona koja im to omogućuju, zakon o kreditima koji će definirati pravila određivanja kamatnih stopa i ukinuti valautnu klauzulu i zakon o OMF-ovima koji će raskinuti sve veze banaka i OMF-ova.

Apsolutno se slazem.
Ali to ti je pokvareni kapitalizam i uvijek se mogu braniti da im je nesto dobra investicija a i nesmijes zabranjivati slobudu investiranja.
problem je sto smo mala zemlja i 4 banke imaju 95% trziusta svega pa kako zabraniti jednoj da ne investira odnosno fondovima jedne da ne investira u dug neke povezane firme

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close