HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 14.05.2024. u 04:57
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,56
40.504
1,370
29,50
29,80
0,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Mislim da nema tu nikakvog fakea. Realno ht gubi fizicke korisnike, zaradu od telefoniranja preuzima podatkovni promet, a visoka amortizacija opreme daje dodatni uteg. Perspektiva im je jedino u akvizicijama (ne nuzno u hr), okretanju novim vrstama poslova, smanjenju poreza, smanjenju ostalih troskova i smanjenju broja zaposlenika. BTW bit ce zanimljivo vidjeti prihod od obveznica i vrijednost nekretnina 🙂

kada mati(D.Telekom) nešto dobro radi(dobit+30%) valjda će to znanje prenijeti i na kćer – HT.
koja zna i hoće raditi ta se bolje uda.

ja sam prije dva dana potpisao dvogodišnji ugovor za tv+int+tel


kada mati(D.Telekom) nešto dobro radi(dobit+30%) valjda će to znanje prenijeti i na kćer – HT.
koja zna i hoće raditi ta se bolje uda.

uprav tako kao što je napisano



kada mati(D.Telekom) nešto dobro radi(dobit+30%) valjda će to znanje prenijeti i na kćer – HT.
koja zna i hoće raditi ta se bolje uda.

uprav tako kao što je napisano
[/quote]

To sve radi T Mobile US…boli maticu za THT…


plavi01@
odnosi se na pritisak na cijenu
velikima i trezoru odgovara spuštanje cijene ali ima to i svoju cijenu,netko mora podmetnuti leđa a…
možda i griješim,nebi bilo…

p.s.
ovaj ask mi za sada navlači na fake?

rast ebitda za 2,8%
zašto me ne čudi da se je potvrdilo da je 161,5 bio fake?
thnx

p.s.
kako ja gledam razloga za pad nije ni bilo a sam pokušaj navlači sumnju da je nekome stalo.
a kada je nekome stalo tada je jedan scenarij izgledniji i vrijedan strpljenja.
možda i griješim,nebi bilo…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Da li se zna možda kada je zadnji datum za stjecanje dividende?
NIsam mogao nigdje pronaći?

Izvanredna dividenda za Ht …. Jel to fake ili ?


Izvanredna dividenda za Ht …. Jel to fake ili ?

da je to doista točna vijest već bi cijena otišla gore, dakle…

Da sam taj info dobio kao “vijest” ne bih pitao ovdje. Dokapitalizirali se jesu, a ostat ce podosta novaca nakon isplate redovne dividende …

Zasto misliš da ce davati izvanrednu dividendu ????

Ma ništa od toga.

Ne mislim, nacuo sam, a novaca bude nekud ce ga morati utrpati … ako ne bude izvanredna onda ce Svabe izvuc to na neki nacin …

Ima kakvih naznaka preuzimanja nekog od strane HT predugo traju ti pokusaji …..

Uprava i Nadzorni odbor predložili su Glavnoj skupštini Društva raspodjelu dividende od 6 kuna po dionici (kao i prošle godine). http://zse.hr/UserDocsImages/financ/HT-fin2017-1Y-REV-K-HR.pdf

New Report

Close