HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.05.2024. u 07:53
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,57
82.551
2,700
30,60
30,70
0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Na kojim razinama se ovo isplati kupovat?

bok,
dal može jedna potvrda
dal je 14.06.2013 prvi datum kad se može prodat dionica HT-a
a da se dobije dividenda
lp


Ja sam dobio i rješenje i povrat.

Vidi li se na riješenju povrat poreza od dividende?

Kune nisu problem, kuna nema

@loto

Nisam išao u detalje, odnosno to me nije niti zanimalo, ali sam dobio onoliko koliko su mi odbili kod isplate dividende, dok drugih osnova za povrat nemam, tako da je to – to.

halfte trinken, halfte Šarcu geben


bok,
dal može jedna potvrda
dal je 14.06.2013 prvi datum kad se može prodat dionica HT-a
a da se dobije dividenda
lp

Dobro pitanje i mene zanima 🙂

Koja lijepa transakcija ! HT-R-A 203,00 14.656 2.975.168,00
Samo naprijed,ajmo GRATIS dati prije D.D.

ovo je komedija [emo_smijeh]
kakvo rušenje cijene. kao da kompanije posluje s minusom. samo nek je ruše dok ne sjedne dividenda. da nemoram puno razmišljat šta ću s dividendom [emo_namigusa]


ovo je komedija [emo_smijeh]
kakvo rušenje cijene. kao da kompanije posluje s minusom. samo nek je ruše dok ne sjedne dividenda. da nemoram puno razmišljat šta ću s dividendom [emo_namigusa]

Prava komedija, sigurno se mnogi nadaju povratku na daleko nižim razinama, hoće li toga biti? A što ako ne bude???[emo_smijeh]

Još su ostala dva dana trgovine s pravom na dividendu a onda …….



ovo je komedija [emo_smijeh]
kakvo rušenje cijene. kao da kompanije posluje s minusom. samo nek je ruše dok ne sjedne dividenda. da nemoram puno razmišljat šta ću s dividendom [emo_namigusa]

Prava komedija, sigurno se mnogi nadaju povratku na daleko nižim razinama, hoće li toga biti? A što ako ne bude???[emo_smijeh]
[/quote]

Imaš pravo. ma nema više pravila na ovoj dionici. i bolje da je tako. jer ovo i nebi trebala biti dionica za trejdanje nego investiranje. ja svake godine dokupim pomalo i ubirem dividendu. dionice neću prodavati bar još 10 god tako da me trenutna cijena ne dira previše. dividenda će teško ispod 15-ak kn tako da [emo_cool]




ovo je komedija [emo_smijeh]
kakvo rušenje cijene. kao da kompanije posluje s minusom. samo nek je ruše dok ne sjedne dividenda. da nemoram puno razmišljat šta ću s dividendom [emo_namigusa]

Prava komedija, sigurno se mnogi nadaju povratku na daleko nižim razinama, hoće li toga biti? A što ako ne bude???[emo_smijeh]
[/quote]
Potpisujem, a 1.07.2013. sve ce iznenaditi… +215
Pozdrav mljekarima i medarima… a posebno Ivani

Imaš pravo. ma nema više pravila na ovoj dionici. i bolje da je tako. jer ovo i nebi trebala biti dionica za trejdanje nego investiranje. ja svake godine dokupim pomalo i ubirem dividendu. dionice neću prodavati bar još 10 god tako da me trenutna cijena ne dira previše. dividenda će teško ispod 15-ak kn tako da [emo_cool]
[/quote]


Kako se približava datum isplate dividende, hajde da ja nešto pitam. Da li je netko ispunio poreznu karticu ove godine i naveo podatak o dividendnom prinosu za prošlu godinu (12.000,00 neoporezivo ???)te dobio povrat, ili dug, jer ovo definitivno nije do kraja razjašnjeno. Ja sam među takvima, ali još ništa od porezne uprave, a nikad nisu imali manje posla. Nekako mi se čini da čekaju najprije isplatu ovogodišnje dividende, pa da onda napokon obznane kako će na to još lupiti porez. Stvarno imamo zakone koje možeš tumačiti na najmanje dva načina.

Ja sam dobio povrat.Ja nemam nikakvih drugih prihoda i imao sam preko 12 000 kn dividende i svejedno sam dobio cijeli iznos uplačenog poreza kao povrat.Mene je iznenadilo,jer sam i poreznu karticu(sa linka Erste banke) ispunio tako da preko 12000 kn se računaju porezne stope.


Kako se približava datum isplate dividende, hajde da ja nešto pitam. Da li je netko ispunio poreznu karticu ove godine i naveo podatak o dividendnom prinosu za prošlu godinu (12.000,00 neoporezivo ???)te dobio povrat, ili dug, jer ovo definitivno nije do kraja razjašnjeno. Ja sam među takvima, ali još ništa od porezne uprave, a nikad nisu imali manje posla. Nekako mi se čini da čekaju najprije isplatu ovogodišnje dividende, pa da onda napokon obznane kako će na to još lupiti porez. Stvarno imamo zakone koje možeš tumačiti na najmanje dva načina.

šta Vama još nije jasno što je neoporezivo?!?[emo_palacg]

Šta rade, zašto masakriraju i ovu dionicu, zar baš sve moraju obezvrijeddit?
Ovo nema veze s mozgom.
A HANFA šuti li šuti-“Bik koji sjedi” šuti, valjda se je preplašio da mu se danas sutra ne dogodi ko sa Samodolom.

Da možda HT ne ide u predstečajnu nagodbu?

macro svake godine dionica ht padne i više od cijene dividende na dividenda day
a moraš uzet u obzir da im prihodi padaju a samim tim i dobit
nekad je bila 3 milijarde kuna a sad 1,7 milijarde s tenedencijom dodatnog pada možda i ove godine na oko 1 milijardu kuna
s obzirom na roaming i žestoku konkurenciju koja im gricka korisnike ,a tu je viber i skype jer sad shvaki kafić ima wi fi internet zahvaljujući liniću
tako da se nemoj čudit daljnem padu

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

New Report

Close