HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.05.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,54
56.707
1,857
30,50
30,90
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

zanimljiva akumulacija jučer i danas. moglo bi i preko 320 probit unatoč mojim prognozoma da neće.
ukoliko se to dogodi očekujem je na 325 -330, to triba uhvatit 🙂



čestitam svima koji ht nisu prodali.ja sam ga prodao na 310 i bio sam siguran da će prije dividende pasti na 300kn.bio sam u krivu i javno to priznajem.samo mi još nije jasno kako ht vrijedi poslije dividende cca 280kn,ako će mu dobit biti 20-22kn.ipak se potiho nadam kupnji na ispod 270,na razini 250-260kn.vidjet ćemo,zasada sam pogriješio,ali pričekajmo ipak izvještaj za prvi kvartal,tada ćemo biti pametniji…

trebao si pitati raikonenna za savjet ili cak mozda i tipitopija

[/quote]
važan je samo momenat,prodaje i kupnje.vidjeti ćemo kada ćeš ga ti prodati.ja izašao sa +40%+13%dividenda prošle godine jednako +53%,ti mi javi kada izađeš,da se usporedimo,neki su ga 2008 kupovali i na 280 pa bili sretni,a neki su ga dohvatili i na 185kn.sretni su danas i jedni i drugi,samo su ovi što su ga uhvatili na 185kn ipak "malo" sretniji…


čestitam svima koji ht nisu prodali.ja sam ga prodao na 310 i bio sam siguran da će prije dividende pasti na 300kn.bio sam u krivu i javno to priznajem.samo mi još nije jasno kako ht vrijedi poslije dividende cca 280kn,ako će mu dobit biti 20-22kn.ipak se potiho nadam kupnji na ispod 270,na razini 250-260kn.vidjet ćemo,zasada sam pogriješio,ali pričekajmo ipak izvještaj za prvi kvartal,tada ćemo biti pametniji…

S ovim boldanim i podvučenim ipak ste trunčice pokazali da ima nade za Vas kolega osmo. Ugodno ste me iznenadili i to cijenim….

pa ima nade za njega mada on i dalje zdušno brani svoju tezu i u tom postu. [lol]
moj je prosjek ulaza 227,00.
to mi trenutno garantira dobit od cca +40% + dvije dividende.
i to sve za vrijeme najveće krize modernog doba. ukoliko niste vješt špekulant (čitaj insajder) sumnjam da se moglo zaradit više. [thumbsup]

hoce danas ili sutra do 320?!
Hladi se a ne pada…sjajno…, iako je pull back od par kuna moguc, cak realan

No pain no Game


pa ima nade za njega mada on i dalje zdušno brani svoju tezu i u tom postu. [lol]
moj je prosjek ulaza 227,00.
to mi trenutno garantira dobit od cca +40% + dvije dividende.
i to sve za vrijeme najveće krize modernog doba. ukoliko niste vješt špekulant (čitaj insajder) sumnjam da se moglo zaradit više. [thumbsup]

moj ulaz je 221,uzeo prošlogodišnju dividendu i pobjegao na 310.gledao sam ht i na 185.nauči jednu stvar,ništa nije garantirano,garantirano je tek kada prodaš dionicu,do tada si u mašini i sve je moguće.ima sada na burzi dionica sa p/e 4 na kraju 2009g,ali nitko ti ništa ne garantira,tek kada odradiš to ti je garancija…,moj razlog izlaska je loš zadnji kvartal,pad dobiti od preko 30% i procjena da će 2010g biti loša za ht,procjena je jedno,a stvarnost drugo,danas je ht na 318,zar i igh nije bio na 18tis. kn,sve je moguće dok ima tko kupovati,očigledno kupaca ima i ne misle kao ja.ja se nadam kupnji na 240-260,a ti prodaji na 400kn,vidiš kako su naša mišljenja o kretanju cijene različita,a i jedno i drugo je moguće…,puno toga ovisi o bdp-u,kamatama,grčkoj,španjolskoj itd,itd…,puno sreće ti želim ,kao i sebi…

u londonu se pumpa, +5,9% danas.
ask se povukao na cca 325 kn po srednjem tečaju HNB-a. još malo i očekujem zse da ga slijedi.

Ljudi, prodala mi sestra dionice po 306.5 kuna, i dobila je 5330 kuna.
Mene interesuje da li postoje jos neke provizije osim 1% koliko joj je receno da uzima erste sa kojima je zakljucila ugovor.
Da li drzava naplacuje sta.Jer po ovom ispada da sam dobio 280 kuna po dionici.
Hvala.

mislim da ht ide do 330kn min prije dividende [thumbsup]

ne mari za male stvari i ostat ce male

imam pbz investor hočun dobit dividendu ako kupim poslje 19 04,,,molim odgovor HVALA


mislim da ht ide do 330kn min prije dividende [thumbsup]

svaka ti dala…koju pitas [thumbsup]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Samo za info, trenutno je last u londonu na 321,55 hr. Ako tako završi, sutra otvaramo + 321 odmah u startu.

New Report

Close