HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.04.2024. u 14:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,51
24.316
797
30,50
30,60
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ja imam u vlasništvu dionice hta i namjeravam ih imati još i više – no što je ovo? hej momci tko vam je rekao da napumpavate cijenu baš sad kad ja idem u kupnju?

proklet bio na božić 2010.

Glede&unatoč – mislim da je trenutna cijena malo, ali samo malo (15-25 kn) previše zakucana u odnosu na stvarnu, bez obzira na sve strahote koje se događaju WORLDWIDE… samo se radi o tome da će se ovako, a i do jeseni moći kupiti jeftinije da si neki fondovi poprave prosjek – jerbo toliko koliko imaju u portfelju ionako ne mogu prodati nikome sve i da hoće… tako da HT nikad neće na 100 kn, recimo… recimo.

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Glede&unatoč – mislim da je trenutna cijena malo, ali samo malo (15-25 kn) previše zakucana u odnosu na stvarnu, bez obzira na sve strahote koje se događaju WORLDWIDE… samo se radi o tome da će se ovako, a i do jeseni moći kupiti jeftinije da si neki fondovi poprave prosjek – jerbo toliko koliko imaju u portfelju ionako ne mogu prodati nikome sve i da hoće… tako da HT nikad neće na 100 kn, recimo… recimo.

Na cijenu HTa nemaju toliko veze utjecaji WORLDWIDE jer HT nije izvoznik, večim dijelom utjecaj ima to što je stanje u HR katastrofalno, platežna moć građana svakim danom sve više slabi, a oporavak se ne nazire…Uz sve to imaš nove tehnologije i nove generacije koje ih koriste koje sve više nagrizaju prihodovnu stranu HTa…..Poslje GFIa napisao sam ogroman post na tu temu nebi se sada ponavljao.

...



Glede&unatoč – mislim da je trenutna cijena malo, ali samo malo (15-25 kn) previše zakucana u odnosu na stvarnu, bez obzira na sve strahote koje se događaju WORLDWIDE… samo se radi o tome da će se ovako, a i do jeseni moći kupiti jeftinije da si neki fondovi poprave prosjek – jerbo toliko koliko imaju u portfelju ionako ne mogu prodati nikome sve i da hoće… tako da HT nikad neće na 100 kn, recimo… recimo.

Na cijenu HTa nemaju toliko veze utjecaji WORLDWIDE jer HT nije izvoznik, večim dijelom utjecaj ima to što je stanje u HR katastrofalno, platežna moć građana svakim danom sve više slabi, a oporavak se ne nazire…Uz sve to imaš nove tehnologije i nove generacije koje ih koriste koje sve više nagrizaju prihodovnu stranu HTa…..Poslje GFIa napisao sam ogroman post na tu temu nebi se sada ponavljao.
[/quote]

+ pad stope prirodnog prirasta.
Nema prirasta nema novih korisnika nema novih rezidencija…

Vjerujem da će do 17.6. cijena još malo pasti.. a onda ili pasti jako ili rasti:)

Nemam HT, kupnja ovisi o cijeni, još nije tamo gdje se osječam ugodno ali blizu je.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

citam redovno ali ne komentiram, uglavnom da misli ht da mu je ugrozena pozicija on bi spustio cijene, kako god okrenes imaju najbolju uslugu, tako da po mom misljenju on ispod 20kn dividende neide, to je meni bitno, kolika je cijena na burzi koga to boli k…., ako pratite cijenu defanzivne dionice onda ste idio., u krivoj ste dionici

ne mari za male stvari i ostat ce male

@airfire
Do sada ova dionica je sigurno spadala u kategoriju Hrvatskog „blue chipa“, no ukoliko se prepolovi dividenda, koja je ovoj dionici uvijek davala valjanost, potrebno se je zapitati isplati li se je imati.
Istina da na njezinu cijenu najviše utječe ulaganje fondova, pa se je možda za nadati se „kad opet dođu puhati vjetrovi da i purani polete“ da će poletjeti i ova dionica, a kad će doći opet ta vremena, (i dali će doći) sretno svima.

Odabir, a ne prilika, neka određuje vašu sudbinu. Selection, not chance, determines your destiny let.


HAKOM Q1 2012
pokazatelji kvartalni za HT:
pokretne mreze-pad udjela za 0.3%
nepokretne mreze-pad udjela za 0.8% 8malo manje zbog Iskona) ali pad

a vi i dalje zbrajajte poreze na doividendu i to racunajte.


Koda neznaš.Pa to je ZSE i tu ne važe nikakva pravila.Dali je firma u banani ili ima svake godine dobiti to na našoj burzi nema veze.Zato nitko ni ne trza na neke pokazatelje poslovanja.



HAKOM Q1 2012
pokazatelji kvartalni za HT:
pokretne mreze-pad udjela za 0.3%
nepokretne mreze-pad udjela za 0.8% 8malo manje zbog Iskona) ali pad

a vi i dalje zbrajajte poreze na doividendu i to racunajte.


Koda neznaš.Pa to je ZSE i tu ne važe nikakva pravila.Dali je firma u banani ili ima svake godine dobiti to na našoj burzi nema veze.Zato nitko ni ne trza na neke pokazatelje poslovanja.
[/quote]

Iako si u pravu i u potpunosti se slažem s tobom, nema ti druge, kao i meni da prihvatimo pravila kakva trenutno jesu,(ili trenutno vladaju) [undecid]

Odabir, a ne prilika, neka određuje vašu sudbinu. Selection, not chance, determines your destiny let.

Tko je god kupio dionicu koja pada naravno da mu nema logike jer je nebi kupovao da je bilo logike za pad. Umjesto ta optužujete zse i tko zna koga još zapitajte ste dali ste negdje pogriješili prilikom procijene vrijednosti.

Ja sam g. Poštara još dok je HT bio na 300 kn argumentirano upozoravao da je velika mogućnost da će dionica pasti ali on me nije slušao jer je mislio da sam tajni agent neprijateljski službi. Meni je bilo samo žao da jedan umirovljenik tako lako izgubi novce ali sada je gotovo.

…da je velika mogućnost da će dionica pasti…

Znaci, ti nisi bio siguran da ce pasti nego je samo "postojala mogucnost"? To znaci da je postojala mogucnost da cijena i naraste (ili ostane ista)?

riven, 08.06.2012. u 16:51
Ja sam g. Poštara još dok je HT bio na 300 kn argumentirano upozoravao da je velika mogućnost da će dionica pasti ali on me nije slušao jer je mislio da sam tajni agent neprijateljski službi.

Zašto bi čovjek mislio da si neprijatelj, ako si ga prijateljski upozoravao na nešto u što ni ti tad nisi bio siguran.

Odabir, a ne prilika, neka određuje vašu sudbinu. Selection, not chance, determines your destiny let.


Ja sam g. Poštara još dok je HT bio na 300 kn argumentirano upozoravao da je velika mogućnost da će dionica pasti ali on me nije slušao jer je mislio da sam tajni agent neprijateljski službi. Meni je bilo samo žao da jedan umirovljenik tako lako izgubi novce ali sada je gotovo.

Opet mlatiš praznu slamu !!!! [pray]

Zna li neko napamet da sad ne tražim po izvješćima koliko je prihoda HT-u donio Combis prošle godine?

http://danas.net.hr/novac/nomadski-broj-reze-racune-za-mobitel
[undecid]

moji postovi nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica!!


http://danas.net.hr/novac/nomadski-broj-reze-racune-za-mobitel
[undecid]

ma laznjak, minimalna pretplata je 30kn, a ako koristis sa mobitela naplacuje ti se kao poziv prema fiksnom broju, + sto moras jos i pretplatu platit, nije to nista novo, imas kartice u posti za kupiti za takvo jeftino inozemno telefoniranje

ne mari za male stvari i ostat ce male

New Report

Close